Polski Związek Tenisa Stołowego, Zielonogórski Klub Sportowy, Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego oraz Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają na 1. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 1-3 października 2021 roku w dużej hali WOSiR.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 28 września 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Rozgrywki

Żaczki
Żacy
Żaczki – kwalifikacje dodatkowe
Żacy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny: Andrzej MOCZKO
Zastępca sędziego głównego: Bartosz BARTKOWICZ
Obsługa komputerowa: Wojciech STACH

Pozostałe informacje

Lista żaczek posiadających limit do startu
Lista żaków posiadających limit do startu
Ranking żaczek na sezon
Ranking żaków na sezon

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na dziewczęta i chłopców.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Żaczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
SONNENBERG Monika2011144054022KS NOWA ERA ToruńKPM81
2. (2.)
WIENCEK Oliwia2011363849701UKS RETURN PiasecznoMAZ57
3. (3.)
ILCEWICZ Wiktoria2011538152097KRAJNA Sępólno Kraj.KPM57
4. (4.)
ŚWIĄTEK Emilia2011328851948MKS TARNOVIA TarnówMŁP55
5. (5.)
NAWROCKA Aleksandra2011119952823ORZEŁ Wysocko WielkieWLP53
6. (6.)
PORĘBA Małgorzata2012617055444POLITECHNIKA RzeszówPKR52
7. (7.)
BARTOSZKO Nicol201299449898KU AZS UE WrocławDŚL48
8. (8.)
WIECZOREK Zuzanna2011632749412KS POLONIA ŚmigielWLP48
9. (9.)
KOSIŃSKA Hanna2011362850730UKS RETURN PiasecznoMAZ48
10. (10.)
KLAG Maja2012242049713KS GORCE Nowy TargMŁP48
11. (11.)
KOWALIK Greta2012289754086LUKS ChełmnoKPM48
12. (12.)
KOBOSZ Łucja2011616553185POLITECHNIKA RzeszówPKR48
13. (13.)
HONKOWICZ Zuzanna2013112855509MKS RADOŚĆ GorliceMŁP48
14. (14.)
ŁONIEWSKA-GAŁEK Anna2011360551645KS SPÓJNIA WarszawaMAZ48
15. (15.)
SPŁAWSKA Lena2011120152821ORZEŁ Wysocko WielkieWLP48
16. (16.)
ZIŃCZUK Olga2012342354708SŁONECZNY S. BiałystokPDL46
17. (17.)
KALETA Lilianna2011168049574ULKS MoszczenicaŁDZ45
18. (18.)
STEFANIAK Iga2013402654263MTS KwidzynPOM45
19. (19.)
SKOWROŃSKA Natalia2011239352180CKIS SkawinaMŁP45
20. (20.)
HAWEŁKO Marta2011289349957LUKS ChełmnoKPM45
21. (21.)
JĘCEK Paulina2011486151100GMINA Strzelce Opol.OPO42
22. (22.)
JAŻDŻEWSKA Nadia2013408555896UKS KOSYNIER SobowidzPOM42
23. (23.)
BRZESKA Nikola2012788955735UKS REMUS MiechucinoPOM40
24. (25.)
SZYMAŃSKA Hanna2011332549624UKS ENERGIA SiewierzŚLS40
25. (26.)
MARDOSZ Zuzanna201192050573UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP40
26. (27.)
SAPA Weronika2011109550762LZS KąkolówkaPKR40
27. (28.)
JASIŃSKA Barbara201147751522ZKS Zielona GóraLBU40
28. (30.)
RYBARSKA Natalia2011409153729UKS KOSYNIER SobowidzPOM38
29. (31.)
JUSTYNA Alicja2011167953498ULKS MoszczenicaŁDZ38
30. (32.)
ADAMIAK Magdalena2013166553500ULKS MoszczenicaŁDZ38
31. (33.)
KOCHANEK Zofia2011577851170CHROBRY MiędzyzdrojeZPM37rank.
32. (34.)
NEUMANN Natalia2012789855734UKS REMUS MiechucinoPOM37rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (69.)
BEDNARCZYK Julia2013336358454SOKÓŁ JerzmanowaDŚL33
2. (73.)
RUDOLF Natasza2011290452481LUKS ChełmnoKPM33
3. (54.)
CZAJKA Angelika2012401553646KŁOS Wola SkromowskaLLS34
4. (38.)
MIERZWIAK Aleksandra2011887551143FIBER Nowogród Bobrz.LBU36
5. (66.)
PUZIO Lena2011807155449UKTS OLIMPIA LubskoLBU34org.
6. (76.)
MICHAŚ Aleksandra2013166854402ULKS MoszczenicaŁDZ33
7. (35.)
OBAL Nikola2011328552051MKS TARNOVIA TarnówMŁP36
8. (98.)
KAŁUSKA Zofia2012754954296TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ30
9. (48.)
HRECZUCH Agata2011777359215GMINA Strzelce Opol.OPO36
10. (46.)
POCZĄTEK Zuzanna2011109450761LZS KąkolówkaPKR36
PDL
11. ( - .)
ZABROCKA Karolina2011710150524UKS OLIMPIA GniewPOM0
12. (36.)
WSZOŁEK Natalia2012233047161SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS36
ŚWI
13. (40.)
DZIKOŃSKA Nikola2011122951796LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ36rank.
14. (150.)
STEFANOWICZ Milena2013420051589WARMIA Lidzbark Warm.WMZ22
15. (128.)
DYK Gabriela2012677955215MKS TS WARTA ObornikiWLP25
16. (78.)
WAWREŃCZUK Lena2011827156516PERŁA Połczyn-ZdrójZPM32woj.
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (41.)
MICHALEWSKA Laura2011427751996BOCIAN Słońsk-KołczynLBU36
2. (42.)
NOWAK Wiktoria2012290054087LUKS ChełmnoKPM36
3. (43.)
UTYLSKA Karolina2011347547886MKS CENTRUM KrakówMŁP36
4. (45.)
HAJDUGA Natalia2011181154643MOKSIR CzchówMŁP36
5. (47.)
SOWA Julia2011109750763LZS KąkolówkaPKR36
6. (49.)
ZALEWSKA Julia201167353787TKS GRANIT StrzelinDŚL35
7. (57.)
SPŁAWSKA Nadia2011120252822ORZEŁ Wysocko WielkieWLP34
8. (59.)
DUDZIŃSKA Franciszka2011119352819ORZEŁ Wysocko WielkieWLP34
9. (67.)
BARTKOWICZ Małgorzata201146951528ZKS Zielona GóraLBU34
10. (74.)
TOMECKA Lena201142451450KS MYSŁAW MysłowiceŚLS33
11. (85.)
RATAJCZAK Zofia2011475749294ŻTMS BasztaKPM31
12. (87.)
SROCZYŃSKA Wiktoria201148851526ZKS Zielona GóraLBU30
13. (89.)
PUSTELNIK Lena2012155154111RKS CUKROWNIK ChybieŚLS30
14. (116.)
SZCZUTKOWSKA Amela2012290654085LUKS ChełmnoKPM27
15. (118.)
SKOWROŃSKA Izabela2011470158973KS NOWA ERA ToruńKPM27
16. (129.)
SZARMACH Julia2014522053813OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ25
17. (130.)
ADAMCZAK Lena2013980755700GLKS ORLĘTA CzaczWLP25
18. (131.)
ŻWAWIAK Maja2011373954187UKS OPTIMUM LubaszWLP25
19. (147.)
ZARZYCKA Martyna2012762554957LUPUS KABATY WarszawaMAZ22
20. (150.)
KUBOSZEK Maja2012155054110RKS CUKROWNIK ChybieŚLS22
21. (154.)
ZAMELSKA Julia2011495055978GLKS ORLĘTA CzaczWLP21
22. (168.)
ZAWADKA Kaja201149356215ZKS Zielona GóraLBU18
23. (180.)
KUBOSZEK Nicola2013154756163RKS CUKROWNIK ChybieŚLS16
24. (185.)
PORĘBA Wiktoria2013522155482UKS WielopolePKR12
25. (191.)
ŻWAWIAK Lena2011373854186UKS OPTIMUM LubaszWLP10
26. (192.)
KOBIAŁKA Marianna2011494557360GLKS ORLĘTA CzaczWLP10
27. ( - .)
JASIŃSKA Małgorzata201449855341ZKS Zielona GóraLBU0
28. ( - .)
PUŁAWSKA Amelia2011995656219ZKS Zielona GóraLBU0
29. ( - .)
PUŁAWSKA Helena2012995760108ZKS Zielona GóraLBU0
Żacy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
TURECKI Jakub201163946010UKS GRYF GdówMŁP71
2. (2.)
STACHOWIAK Adam2011595248883KS AZS UWM OlsztynWMZ68
3. (3.)
GROCHOLSKI Miłosz2013101453823KU AZS UE WrocławDŚL59
4. (4.)
KWIECIŃSKI Hubert2011416649233WICHER Lisiec WielkiWLP57
5. (5.)
SOKOŁOWSKI Adam2011185350655TS ÓSEMKA BiałystokPDL57
6. (6.)
ORSZULAK Mateusz201134149311MKS Czechowice-DziedziceŚLS53
7. (7.)
KOWALCZYK Bartosz2011242347456KS GORCE Nowy TargMŁP53
8. (8.)
MATKOWSKI Piotr2011839352635PIONIER KleszczewoWLP53
9. (9.)
PILCH Mikołaj2011175549492SIEMACHA KrakówMŁP53
10. (10.)
STACHEL Artur201192547269UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP52
11. (11.)
CYRANKIEWICZ Olaf2012163954463ATS LublinLLS52
12. (12.)
SŁAWIŃSKI Ignacy2012809855406KS SOKÓŁ SerockMAZ48
13. (13.)
SADOWSKI Daniel2012350149890UKS LIS SierakowicePOM48
14. (14.)
LEPICH David2011568349398LZS ŻywociceOPO48
15. (15.)
HUBKA Jakub2011108649490LZS KąkolówkaPKR48
16. (16.)
KACZMARCZYK Karol2011467350855MKS SKAWA WadowiceMŁP48
17. (17.)
MRÓZ Szymon2011313148720KS OGNIWO ChełmLLS48
18. (19.)
TWORKOWSKI Szymon2011342250742SŁONECZNY S. BiałystokPDL45
19. (20.)
RATKA Andrzej201142251167KS MYSŁAW MysłowiceŚLS45
20. (21.)
WALASEK Michał2012444749769DEKORGLASS DziałdowoWMZ45
21. (22.)
KRAWCZYK Leon2011159651734UKS SOKOLIK NiemodlinOPO42
22. (23.)
MOLIŃSKI Jakub2011419650921ROKITA Brzeg DolnyDŚL42
23. (24.)
KOPER Szymon2011918851074SL SALOS SzczecinZPM42
24. (25.)
MADEJ Franciszek2011443945710DEKORGLASS DziałdowoWMZ42
25. (27.)
WÓJCIK Patryk2012290952485LUKS ChełmnoKPM40
26. (28.)
PIECOWSKI Szymon2011750847418KTS GliwiceŚLS40
27. (29.)
ZAJDA Mikołaj2011169353143ULKS MoszczenicaŁDZ38
28. (30.)
GLANERT Olaf201257555060OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM38
29. (31.)
TOMKOWSKI Dawid2011182252054MOKSIR CzchówMŁP38
30. (32.)
KUSEK Bartłomiej2011440152583TTS POLONIA BytomŚLS38
31. (33.)
PYTKO Krystian2011560154082ATS BINGO RopczycePKR38rank.
32. (34.)
SZYMANOWSKI Kryspin2011966357823UKS ISKRA ŁaskoZPM37rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (35.)
FLIS Antoni201299655375KU AZS UE WrocławDŚL36
2. (76.)
JĘDRZEJEWSKI Oliwier201257656165OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM31
3. (67.)
PIASECKI Jonatan2011313253165KS OGNIWO ChełmLLS32
4. (55.)
CZARNOGRECKI Wiktor2011425547255BOCIAN Słońsk-KołczynLBU34org.
5. (90.)
NOWAK Juliusz2011983752976UKS SPARTAKUS OtyńLBU30
6. (42.)
MICHALSKI Tymon2011177559198MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ35
7. (59.)
BUZOWSKI Piotr2011327756034MKS TARNOVIA TarnówMŁP33
8. (47.)
ODOLCZYK Oliwier2011823653898UATS BATIMEX PruszkówMAZ34
9. (58.)
MILDE Dawid2011838054786MGOK Gorzów ŚląskiOPO33
10. (37.)
PRZYBYSZ Przemysław2012283151618PUKS ARKA ŁętowniaPKR36woj.
11. ( - .)
PIEKUTOWSKI Bartosz2011184859172TS ÓSEMKA BiałystokPDL0woj.
12. (49.)
TARAKAN Michał2014713522823STS Starogard GdańskiPOM34
13. (148.)
MIREK Jan201226151275DĄBROWIAK Dąbr. Górn.ŚLS25
ŚWI
14. (56.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012444649763DEKORGLASS DziałdowoWMZ33
15. (48.)
WOŹNIAK Maurycy2012678651667MKS TS WARTA ObornikiWLP34
16. (66.)
OGORZAŁEK Cezary2011950452383STS Połczyn-ZdrójZPM33
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
PASZKIEWICZ Błażej2011978152145LZS WłosieńDŚL36
2. (39.)
FLAUMENHAFT Wojciech2013487550011PKS KOLPING JarosławPKR36
3. (46.)
GOZDAL Jakub2011906255028MKS STS LubartówLLS34
4. (50.)
ZIOŁO Piotr2012732253016MUKS START NadarzynMAZ34
5. (70.)
WILK Anatol2011438051163WOLAVIA WołówDŚL31
6. (72.)
BOGUCKI Szymon2013166655814ULKS MoszczenicaŁDZ31
7. (75.)
MARCZAK Andrzej2011168352471ULKS MoszczenicaŁDZ31
8. (81.)
SOKOŁOWSKI Fabian2012123651794LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ30
9. (82.)
BARTNICKI Mikołaj2011443151649DEKORGLASS DziałdowoWMZ30
10. (84.)
FILODA Karol2012372254189UKS OPTIMUM LubaszWLP30
11. (86.)
JUCHA Jakub2011616453184POLITECHNIKA RzeszówPKR30
12. (87.)
ŻWAWIAK Marcin2011374054188UKS OPTIMUM LubaszWLP30
13. (93.)
ZWOLSKI Dominik2012438449251WOLAVIA WołówDŚL30
14. (101.)
SOKOŁOWSKI Marcel2011120054287ORZEŁ Wysocko WielkieWLP29
15. (102.)
PRONIEWSKI Alan2012168749573ULKS MoszczenicaŁDZ29
16. (112.)
PANKOWSKI Jakub2013291254097LUKS ChełmnoKPM27
17. (115.)
SZCZUTKOWSKI Kacper2012290754084LUKS ChełmnoKPM27
18. (117.)
ZAJDA Miłosz2014167058243ULKS MoszczenicaŁDZ27
19. (129.)
SZARMACH Antoni2013521953812OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ26
20. (136.)
ADAMCZYK Cyprian2011125254469UKS JUNIOR MiastkoPOM25
21. (140.)
KANIA Natan201449954845ZKS Zielona GóraLBU25
22. (157.)
SZERER Kacper2014436554752WOLAVIA WołówDŚL24
23. (175.)
SROCZYŃSKI Jan201350254846ZKS Zielona GóraLBU22
24. (193.)
TRYBULSKI Antoni2012732151096MUKS START NadarzynMAZ18
25. (204.)
NIEWIADOMSKI Kamil2012125554470UKS JUNIOR MiastkoPOM18
26. (220.)
WIECZOREK Tymoteusz2014633354724KS POLONIA ŚmigielWLP17
27. (223.)
UTYLSKI Ignacy2013144356370KS NOWA ERA ToruńKPM16
28. (226.)
PAWŁOWSKI Marcel201234249312MKS Czechowice-DziedziceŚLS16
29. ( - .)
DOMAŁA Nataniel2013985460065KS SOKÓŁ SerockMAZ0
30. ( - .)
GRZELIŃSKI Piotr2011896655106UKS MARATON MoskurniaWLP0
31. ( - .)
BŁASZCZYK Kuba2013995560106ZKS Zielona GóraLBU0
32. ( - .)
TWAROWSKI Emil201249155345ZKS Zielona GóraLBU0