Polski Związek Tenisa Stołowego, Zielonogórski Klub Sportowy, Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego oraz Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają na 1. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 17-19 września 2021 roku w dużej hali WOSiR.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 14 września 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Rozgrywki

Kobiety
Mężczyźni
Kobiety – kwalifikacje dodatkowe
Mężczyźni – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny: Marian ŻAK
Zastępca sędziego głównego: Bartosz BARTKOWICZ
Obsługa komputerowa: Wojciech STACH

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kroczący kobiet na sezon
Ranking kroczący mężczyzn na sezon

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na kobiety i mężczyzn.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Kobiety
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WĘGRZYN Katarzyna200199131741KU AZS UE WrocławDŚL584
2. (2.)
WĘGRZYN Anna200199031740KU AZS UE WrocławDŚL533
3. (3.)
KRZYSIEK Paulina1996449717206MUKS START NadarzynMAZ517
4. (4.)
BRZYSKA Anna2005487340106PKS KOLPING JarosławPKR472
5. (5.)
WRÓBEL Wiktoria2006527335280MRKS GdańskPOM462
6. (6.)
WOŁOWIEC Dominika1997450020144MUKS START NadarzynMAZ462
7. (7.)
SZTWIERTNIA Ilona200453938419SKTS SochaczewMAZ442
8. (9.)
SIKORSKA Magdalena198680864875KU AZS PWSIP ŁomżaPDL396
9. (10.)
ZAŁOMSKA Roksana1991872912597KU AZS UJD CzęstochowaŚLS383
10. (11.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna2001233826433KS GOTYK ToruńKPM369
11. (12.)
SZYMCZAK Julia200098932145KU AZS UE WrocławDŚL366
12. (13.)
NOWACKA Paulina1994311912095LKTS LubońWLP353
13. (15.)
BARTOSZEK Julia2001766533835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS353
14. (16.)
GALUS Katarzyna1998613525367POLITECHNIKA RzeszówPKR353
15. (17.)
MICHALAK Aleksandra200137432488KTS TarnobrzegPKR353rank.
16. (19.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna1993449917071MUKS START NadarzynMAZ347rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (29.)
FURMAN Julia200599741985KU AZS UE WrocławDŚL279
2. (128.)
PALACZ Katarzyna1994513919648NOTEĆ InowrocławKPM164
3. ( - .)
WIERZBICKA Dagmara1997591025545MKS STS LubartówLLS0
4. (38.)
SOKOŁOWSKA Gabriela200246038813ZKS Zielona GóraLBU228org.
5. (48.)
KUBIAK Anna200450836958ZKS Zielona GóraLBU209
6. (91.)
BRZĘCZEK Eliza2000343431521DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ181
7. (62.)
GAJEWSKA Natalia200327238984KS BRONOWIANKA KrakówMŁP192
8. (74.)
DURALAK Daria2004450142432MUKS START NadarzynMAZ186
9. (52.)
KAŁA Małgorzata2000484626512GMINA Strzelce Opol.OPO205
10. (26.)
WIELGOS Zuzanna2005617938307POLITECHNIKA RzeszówPKR289
11. (30.)
GRYKO Kamila2002304135799UKS DOJLIDY BiałystokPDL265
12. (45.)
KĘDZIOR Daria1997524424706MRKS GdańskPOM217
13. (54.)
TOMECKA Julia2002229429896SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS200
ŚWI
14. (79.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008443245707DEKORGLASS DziałdowoWMZ184
15. (39.)
CHUDY Anita2000311532916LKTS LubońWLP228
16. (67.)
ŁOSIŃSKA Kinga1998688023998TOP-SPIN SzczecinZPM192
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (21.)
ZAKRZEWSKA Agata200037834678KTS TarnobrzegPKR317
2. (22.)
BOGDANOWICZ Natalia2007420644850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ305
3. (23.)
DYSZKIEWICZ Gabriela2000540833614UKS ATS BiałystokPDL305
4. (24.)
ŁEBEK Alicja1999466830666CHROBRY MiędzyzdrojeZPM305
5. (25.)
KIJOK Emilia1981195512462KS STELLA GnieznoWLP289
6. (28.)
RAKOWSKA Karolina2002753535457KTS GliwiceŚLS279
7. (34.)
GAWORSKA Zuzanna2003100036872KU AZS UE WrocławDŚL239
8. (35.)
LIS Martyna20023433288BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ236
9. (40.)
FRANASZCZUK Klaudia2002228333137SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS226
10. (46.)
GUZIK Aleksandra200663043209UKS GRYF GdówMŁP210
11. (51.)
GIERACH Katarzyna2000343629270DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ205
12. (56.)
BOBEK Weronika2006420443527WARMIA Lidzbark Warm.WMZ199
13. (63.)
JARKOWSKA Aleksandra200321139201ENERGA KTS ToruńKPM192
14. (64.)
PŁOTKA Katarzyna2000503133946KTSK GOSRIT LuzinoPOM192
15. (77.)
LICBARSKA Adrianna2004526043081MRKS GdańskPOM185
16. (78.)
PASZEK Agata2001768027733JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS185
17. (85.)
SKUBA Emilia2005617442326POLITECHNIKA RzeszówPKR182
18. (86.)
KRAKOWIAK Ewa200515936512GKTS GdańskPOM182
19. (89.)
SOKOŁOWSKA Maja200848744907ZKS Zielona GóraLBU181
20. (99.)
TERESZKIEWICZ Monika2001541645148UKS ATS BiałystokPDL178
21. (101.)
ZAJĄC Anna200228541129KS BRONOWIANKA KrakówMŁP178
22. (102.)
GAWORSKA Natalia200799941986KU AZS UE WrocławDŚL178
23. (103.)
JARECKA Malwina2006100338777KU AZS UE WrocławDŚL178
24. (112.)
PŁOTKA Magda2001503233947KTSK GOSRIT LuzinoPOM174
25. (124.)
RAZAKOWSKA Estera2002472039103SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS168
26. (126.)
NOWAK Aleksandra2003310737993LKTS LubońWLP165
27. (127.)
STACHECKA Paulina1998343927151DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ164
28. (129.)
KRYSIŃSKA Paula2005100444601KU AZS UE WrocławDŚL164
29. (137.)
PAWELEC Zuzanna2006743142929KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ162
30. (138.)
WĄTOR Oliwia2006617843233POLITECHNIKA RzeszówPKR162
31. (148.)
CHWOJKO Jagoda2004727139391PKS KOLPING JarosławPKR158
32. (150.)
ZAWADZKA Julia2008613151018KS KłodawkaLBU157
33. (165.)
BARTKIEWICZ Julia2007329143875UKS DOJLIDY BiałystokPDL153
34. (187.)
OSIŃSKA Katarzyna1994195821858KS STELLA GnieznoWLP146
35. (188.)
TKOCZ Julia2005471738760SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS146
36. (198.)
KLUSZEWSKA Milena200230535679SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS140
37. (209.)
DURAK Sabina1992768326329JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS135
38. (220.)
KAŁUŻNY Laura2004768738970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS129
39. (226.)
MURAWSKA Sandra2007679454451KU AZS UE WrocławDŚL127
40. (245.)
HOŁDA Karolina2007297745377UKS DOJLIDY BiałystokPDL117
41. (254.)
WIĄCEK Amelia2003232834852SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS114
42. (271.)
MŁYNEK Natalia1998228938891SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS106
43. (280.)
GAWLICZEK Marta2002752649676KTS GliwiceŚLS103
44. (281.)
WYSTYRK Marcelina2002357449675KS NAPRZÓD BorucinŚLS103
45. (282.)
RAKOWSKA Magdalena2005232239226SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS103
46. (283.)
FILICZAK Ewa2001228237551SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS103
47. (298.)
OSIŃSKA Oliwia200750543876ZKS Zielona GóraLBU98
48. (339.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007230245637SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS76
49. (343.)
PRZYBYŁ Liliana2006679543311KU AZS UE WrocławDŚL72
Mężczyźni
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
LEWANDOWSKI Tomasz198561381428POLITECHNIKA RzeszówPKR600
2. (3.)
KULCZYCKI Samuel2002237426357DEKORGLASS DziałdowoWMZ598
3. (4.)
GRELA Artur2000383732881KS GWIAZDA BydgoszczKPM507
4. (5.)
MALICKI Szymon19883184216KS AZS AWFIS GdańskPOM427
5. (6.)
KOTOWSKI Tomasz199819221000ENERGA KTS ToruńKPM427
6. (7.)
REDZIMSKI Miłosz200624142104BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ424
7. (8.)
WOŚ Alan19841175582MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM418
8. (11.)
TOMICKI Jarosław19807542286KTS GliwiceŚLS383
9. (13.)
PEREK Jakub198641883ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI383
10. (15.)
WIĘCEK Adrian199515423844TTS POLONIA BytomŚLS369
11. (16.)
BĄK Daniel198822080ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI353
12. (17.)
WALASZEK Przemysław200020730084ENERGA KTS ToruńKPM347rank.
13. (18.)
DOSZ Adam199617323068LKS POGOŃ LęborkPOM347rank.
14. (19.)
GOLLA Marco199858943279OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM324rank.
15. (20.)
WITKOWSKI Antoni1994338410126KS POLONIA KielceŚWI324rank.
16. (21.)
KULPA Konrad199419422944ENERGA KTS ToruńKPM317rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (42.)
WASYLKOWSKI Nestor199233609733KS AZS AWF WrocławDŚL239
2. (102.)
WĘDERLICH Damian199820821076ENERGA KTS ToruńKPM173woj.
3. (51.)
JÓŹWIAK Norbert1990246017843LEWART AGS LubartówLLS205
4. (28.)
NALEPA Kamil199945625737ZKS Zielona GóraLBU288
5. (77.)
BŁASZCZYK Marcel2007344140511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ184
6. (39.)
BIAŁEK Artur1992219914899UKS OlesnoMŁP250
7. (78.)
STECYSZYN Jakub200324734803BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ183
8. (510.)
ZAŁUSKI Jakub1997333123852LZS KujakowiceOPO68
9. (41.)
DZIUBA Patryk2003615637169POLITECHNIKA RzeszówPKR245
10. ( - .)
ZDZIENICKI Kamil198730504664UKS DOJLIDY BiałystokPDL0
11. (70.)
DUDZICZ Adam200130834855KS AZS AWFIS GdańskPOM191
12. (56.)
FELKEL Grzegorz1998752527829KTS GliwiceŚLS197
13. (53.)
PODSIADŁO Maciej198933819705KS POLONIA KielceŚWI201woj.
14. (65.)
KWAPIŚ Kuba2003150831519OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ192
15. (150.)
LISIECKI Mateusz1994153323394TAJFUN Ostrów Wielk.WLP157
16. (34.)
WOSKOWICZ Marcin1994131215894DARZ BÓR KarnieszewiceZPM265
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (22.)
DOSZ Sławomir1998771726701GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU308
2. (23.)
ZANDECKI Jan200159930683OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM305
3. (25.)
DANIEL Artur1982307306KS AZS AWFIS GdańskPOM305
4. (27.)
KOLASA Szymon2003616638394POLITECHNIKA RzeszówPKR289
5. (29.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002151734280OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ288
6. (32.)
KUROWSKI Kamil1996237221230DEKORGLASS DziałdowoWMZ276
7. (35.)
UFNAL Mateusz1997771137254IKTS BROŃ RadomMAZ260
8. (38.)
MISZTAL Igor1997772927154GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU256
9. (40.)
WACHOWIAK Łukasz200046729774ZKS Zielona GóraLBU250
10. (44.)
WITKOWSKI Jakub2001152031250OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ225
11. (46.)
CHŁODNICKI Piotr2002557336314GMKS STRZELEC FrysztakPKR218
12. (48.)
POLAŃSKI Jakub1998343827152DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ212
13. (67.)
BIELECKI Patryk200450940979ZKS Zielona GóraLBU192
14. (73.)
KOWALSKI Wojciech19823142893KS AZS AWFIS GdańskPOM189
15. (76.)
CZERWIŃSKI Bartosz200118632657ENERGA KTS ToruńKPM186
16. (81.)
LEWANDOWSKI Patryk2003238044643DEKORGLASS DziałdowoWMZ182
17. (84.)
PETAŚ Kacper2000151631599OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ182
18. (86.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003150936104OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ181
19. (88.)
MICHNA Dawid200521537746ENERGA KTS ToruńKPM179
20. (89.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200549435399ZKS Zielona GóraLBU179
21. (92.)
KORCZAK Damian2003616938245POLITECHNIKA RzeszówPKR179
22. (98.)
SPYCHAŁA Adrian1996256924941UKS PIAST OstrzeszówWLP176
23. (106.)
KOSIŃSKI Dawid2001603035317GRIFFINS SPIN SzczecinZPM172
24. (114.)
OLEJNIK Mikołaj2003193239270VISONEX WierzbięcinZPM168
25. (115.)
FURMAN Andrzej19695974799ULKS CiechówDŚL168
26. (116.)
GŁAZOWSKI Kacper200566037294TKS GRANIT StrzelinDŚL168
27. (119.)
KUŹMICZ Jakub2000151536419OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ167
28. (120.)
RUTKOWSKI Mateusz2004595738442DEKORGLASS DziałdowoWMZ167
29. (127.)
GIERACH Jakub1999343527149DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ164
30. (129.)
FORMELA Rafał2007525444598MRKS GdańskPOM163
31. (138.)
MAJCHRZAK Aleksander2004386035586KS GWIAZDA BydgoszczKPM160
32. (143.)
STĘPIŃSKI Piotr1996277625512KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ158
33. (145.)
FRANC Igor2005525536385MRKS GdańskPOM158
34. (147.)
WAJDA Hubert2003193540946VISONEX WierzbięcinZPM157
35. (151.)
WERNER Jakub2000257028538UKS PIAST OstrzeszówWLP156
36. (155.)
LINEK Adam2004568441866LZS ŻywociceOPO155
37. (157.)
MARCINIAK Szymon200145536493ZKS Zielona GóraLBU155
38. (169.)
GROMEK Artur2007420740924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ151
39. (173.)
MITAS Jacek200523842830BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ150
40. (175.)
PAWELEC Filip1999277138505KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ150
41. (179.)
ZWIERZ Przemysław1996344022718DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ147
42. (187.)
CHILICKI Dawid2006296644313UKS DOJLIDY BiałystokPDL145
43. (199.)
STASZCZYK Konrad200421742948ENERGA KTS ToruńKPM142
44. (206.)
WANDACHOWICZ Michał2006303137267UKS DOJLIDY BiałystokPDL140
45. (210.)
WASIAK Damian1997277827979KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ140
46. (217.)
SZALIŃSKI Mikołaj2000734829675KTS KozieniceMAZ138
47. (224.)
SZURLEJ Kacper200721841406ENERGA KTS ToruńKPM136
48. (225.)
ŚWIERCZEK Damian198985566083KS LIMA PruszkówMAZ136
49. (234.)
FERENC Piotr199631027596KS AZS AWFIS GdańskPOM135
50. (242.)
KRAWCZYK Jakub199431528368KS AZS AWFIS GdańskPOM132
51. (248.)
STAWIKOWSKI Mateusz1993198821531GKTS WiązownaMAZ131
52. (249.)
MICHNO Krzysztof200748445147ZKS Zielona GóraLBU130
53. (254.)
LILIEN Aleksander2002613936955POLITECHNIKA RzeszówPKR128
54. (284.)
PIECOWSKI Mirosław197535692715KS NAPRZÓD BorucinŚLS118
55. (286.)
ŻYWORONEK Patryk200949653923ZKS Zielona GóraLBU118
56. (287.)
KLIMEK Piotr2004885837499ZENIT MiędzybórzDŚL118
57. (309.)
DURAK Kamil1987797015748AKS MikołówŚLS113
58. (321.)
GALUS Mateusz2001482329861LUKS SkrzyszówMŁP109
59. (322.)
PIECOWSKI Miłosz2006750741497KTS GliwiceŚLS108
60. (330.)
CZERNECKI Robert2003653337817IKTS BROŃ RadomMAZ107
61. (339.)
SZCZEPANEK Błażej2003568740987LZS ŻywociceOPO103
62. (354.)
DZIKOWSKI Łukasz199144712407ZKS Zielona GóraLBU101
63. (375.)
ZAWADZKI Marcin197399240STS SłubiceLBU96
64. (382.)
MICHALSKI Emil200250449156ZKS Zielona GóraLBU96
65. (400.)
CHOJNACKI Jakub1999854834556KS LIMA PruszkówMAZ90
66. (403.)
ZAWADZKI Konrad2004150540730ZKS Zielona GóraLBU89
67. (427.)
AMILIANOWICZ Kamil1988192141604VISONEX WierzbięcinZPM84
68. (447.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003749343410KTS GliwiceŚLS80
69. (491.)
BUCZEK Rafał1975846941886TOP-SPIN SzczecinZPM72
70. (507.)
SKÓRKO Bartłomiej2005769536960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS69
71. (518.)
OSTACHOWSKI Piotr2003750230933KTS GliwiceŚLS67
72. (563.)
GAWLAS Michał200523138954BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ60
73. (656.)
ŁĄCKI Marek198474813257KTS KołobrzegZPM44
74. (668.)
DZIADEK Kamil200030931758KS AZS AWFIS GdańskPOM41
75. (693.)
GWIZDON Oliwer200341331892KS MYSŁAW MysłowiceŚLS38
76. (726.)
MUGOWSKI Arkadiusz200243139137KS MYSŁAW MysłowiceŚLS34
77. (730.)
GWIZDON Maksymilian200741238087KS MYSŁAW MysłowiceŚLS34
78. (898.)
NADOLNY Jakub200850751482ZKS Zielona GóraLBU20
79. ( - .)
NOSIADEK Jakub2007450943413GUKS LIDER GaszowiceŚLS0
80. ( - .)
BIELECKI Dominik2001852159886HEKSA Niedrzwica DużaLLS0
81. ( - .)
NIEDŹWIECKI Filip198417173964KS AZS AWFIS GdańskPOM0
82. ( - .)
SAWCZAK Miłosz1973246779KS CAMPEONES WąchockŚWI0
83. ( - .)
KOSZYK Bogusław19871742628LKS POGOŃ LęborkPOM0
84. ( - .)
SAWCZAK Miłosz2005617336165POLITECHNIKA RzeszówPKR0
85. ( - .)
KIBAŁA Paweł198668791924TOP-SPIN SzczecinZPM0
86. ( - .)
KULCZYCKI Alan2006299633602UKS DOJLIDY BiałystokPDL0
87. ( - .)
MATLĄG Łukasz199087038428ULKS UCZNIAK SzprotawaLBU0