Kategorie turnieju

Seniorki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
BAJOR Natalia199748918977KU AZS UE WrocławDŚL1000
2. (2.)
WĘGRZYN Katarzyna200149131741KU AZS UE WrocławDŚL890
3. (3.)
ZAŁOMSKA Roksana199133612597KU AZS UJD CzęstochowaŚLS840
4. (4.)KUSIŃSKA Klaudia199313770795
5. (5.)STEFAŃSKA Kinga1980910895KTS TarnobrzegPKR785
6. (6.)KRZYSIEK Paulina1996671217206GLKS NadarzynMAZ770
7. (7.)
WĘGRZYN Anna200149031740KU AZS UE WrocławDŚL740
8. (8.)MICHALAK Aleksandra2001140032488WARMIA Lidzbark Warm.WMZ690
9. (9.)ŚLĄZAK Julia1999671325077GLKS NadarzynMAZ660
10. (10.)WOŁOWIEC Dominika1997653920144KS BRONOWIANKA KrakówMŁP645
11. (11.)
NOWACKA Paulina1994417812095LKTS LubońWLP605
12. (12.)FALARZ Aleksandra1996409922247IKTS BROŃ RadomMAZ605
13. (13.)
WABIK Sandra199533319444KU AZS UJD CzęstochowaŚLS585
14. (14.)
SZYMCZAK Julia200049432145KU AZS UE WrocławDŚL585
15. (15.)PĘK Karolina19986330830KS BRONOWIANKA KrakówMŁP560
16. (16.)ZAKRZEWSKA Agata2000911034678KTS TarnobrzegPKR560
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
17. (17.)KIEDROWSKA Joanna1996128123494CHROBRY MiędzyzdrojeZPM525
18. (18.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna200122226433LUKS ChełmnoKPM520
19. (19.)LALAK Karolina1998230524638AUKS TREFL ZamośćLLS515
20. (20.)GALUS Katarzyna1998117225367POLITECHNIKA RzeszówPKR510
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (107.)
CHRABĄSZCZ Milena2002196531247MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL244
2. (18.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna200122226433LUKS ChełmnoKPM520
LLS
3. (25.)
KIJOK Emilia198173812462ZKS Zielona GóraLBU450
4. (43.)STACHECKA Paulina1998385527151DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ308
MŁP
MAZ
OPO
5. (20.)GALUS Katarzyna1998117225367POLITECHNIKA RzeszówPKR510
6. (22.)
MIKLASZEWSKA Maja2001259731684KU AZS PWSIP ŁomżaPDL490
7. (65.)
PŁOTKA Katarzyna200054633946KTSK GOSRIT LuzinoPOM272
8. (38.)
PASZEK Agata2001147227733JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS337
ŚWI
WMZ
9. (56.)
CHUDY Anita2000417532916LKTS LubońWLP281
ZPM
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (26.)
GAWORSKA Zuzanna200349536872KU AZS UE WrocławDŚL445
2. (34.)
ŁEBEK Alicja1999128530666CHROBRY MiędzyzdrojeZPM360
3. (37.)
BARTOSZEK Julia2001147533835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS338
4. (61.)
FURMAN Julia200549741985KU AZS UE WrocławDŚL276
5. (79.)
MAŚLAK Joanna199997925559GLKS ORLĘTA CzaczWLP265
6. (83.)
GIRULSKA Julia200249638778KU AZS UE WrocławDŚL256
7. (84.)
PŁOTKA Magda200154733947KTSK GOSRIT LuzinoPOM256
8. (123.)
TERESZKIEWICZ Monika2001771145148UKS ATS BiałystokPDL233
9. ( - .)
KOŁODZIEJ Ewa1999128330837CHROBRY MiędzyzdrojeZPM0
Seniorzy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)ZATÓWKA Patryk199720945945
2. (2.)BADOWSKI Marek199775625359BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ860
3. (3.)
KULPA Konrad199426822944ENERGA KTS ToruńKPM825
4. (4.)KULCZYCKI Samuel2002276126357DEKORGLASS DziałdowoWMZ805
5. (5.)LEWANDOWSKI Tomasz198511771428POLITECHNIKA RzeszówPKR770
6. (6.)
PEREK Jakub19867101883ZKS Zielona GóraLBU700
7. (7.)
KOTOWSKI Tomasz199826921000ENERGA KTS ToruńKPM690
8. (8.)FOLWARSKI Jakub199624073690
9. (9.)TOMICKI Jarosław19803831286KTS GliwiceŚLS665
10. (10.)SZYMAŃSKI Filip198354111818niestow. woj. MAZMAZ630
11. (11.)KUBIK Maciej2003276232623DEKORGLASS DziałdowoWMZ630
12. (12.)KUSIŃSKI Marcin19712304423AUKS TREFL ZamośćLLS620
13. (13.)WIĘCEK Adrian199523844600
14. (14.)MALICKI Szymon198879874216OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM585
15. (15.)
NADOLSKI Łukasz1993514747ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI585
16. (16.)DOSZ Adam199611123068LKS POGOŃ LęborkPOM570
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
17. (17.)BAŃKOSZ Michał1995541218932niestow. woj. DŚLDŚL560
18. (18.)WOŚ Alan19846202582MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM545
19. (19.)CHODORSKI Piotr199111699732POLITECHNIKA RzeszówPKR520
20. (20.)GOLLA Marco1998798643279OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM505
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. ( - .)
WASYLKOWSKI Nestor199269879733KU AZS AWF WrocławDŚL0
2. (33.)
WĘDERLICH Damian199827021076ENERGA KTS ToruńKPM342
LLS
3. (32.)
WACHOWIAK Łukasz200071329774ZKS Zielona GóraLBU360
4. (61.)POLAŃSKI Jakub1998385327152DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ278
MŁP
MAZ
OPO
5. (19.)CHODORSKI Piotr199111699732POLITECHNIKA RzeszówPKR520
6. (23.)WALASZEK Przemysław2000717730084UKS DOJLIDY BiałystokPDL470
7. (405.)KOSZYK Bogusław19871122628LKS POGOŃ LęborkPOM125
8. (22.)FLORAS Robert1992349911070TTS POLONIA BytomŚLS475
ŚWI
WMZ
9. (52.)SPYCHAŁA Adrian1996502624941RLKTS OCHMAN RaszkówWLP294
ZPM
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (25.)
WITKOWSKI Jakub2001306031250OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ465
2. (29.)
NALEPA Kamil199970925737ZKS Zielona GóraLBU410
3. (34.)
FURMAN Andrzej1969429799ULKS CiechówDŚL340
4. (38.)
PETAŚ Kacper2000305731599OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ332
5. (44.)
WERNER Jakub200027728538ENERGA KTS ToruńKPM310
6. (45.)
CZERWIŃSKI Bartosz200127632657ENERGA KTS ToruńKPM309
7. (74.)
KATAFIASZ Krzysztof1999217936318TAJFUN Ostrów Wielk.WLP267
8. (76.)
MATKOWSKI Jakub200344338775ULKS CiechówDŚL265
9. (77.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002306734280OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ265
10. (85.)
UFNAL Mateusz1997305937254OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ260
11. (97.)
MAŁACHOWSKI Michał200227434137ENERGA KTS ToruńKPM250
12. (100.)
CZERNECKI Robert2003759337817LUPUS KABATY WarszawaMAZ248
13. (119.)
DUDZICZ Adam2001618634855MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM238
14. (150.)
CHŁODNICKI Piotr200271636314ZKS Zielona GóraLBU221
15. (154.)
KUŹMICZ Jakub2000305636419OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ220
16. (155.)
CHRZĄSZCZ Wojciech2000257432051KS DąbczeWLP220
17. (186.)
JADACH Oskar2002335736670LZS SKS RaszówkaDŚL201
18. (190.)
LIGOWSKI Kacper200170535389ZKS Zielona GóraLBU200
19. (201.)
KOPECKI Andrzej200271835343ZKS Zielona GóraLBU195
20. (232.)
GRELA Paweł199861132880KTS LEW GłubczyceOPO185
21. (306.)
DURAK Kamil1987284015748AKS MikołówŚLS158
22. (558.)
KULCZYCKI Szymon19792575709KS DąbczeWLP77
23. (589.)
BOMBA Artur1993283818615AKS MikołówŚLS68
24. (967.)
MATYJEK Karol2004759740042LUPUS KABATY WarszawaMAZ17
25. ( - .)
MARTYSZEWSKI Janusz1962188147901AKS StrzegomDŚL0