Polski Związek Tenisa Stołowego, Śląski Związek Tenisa Stołowego oraz KTS Gliwice zapraszają na 1. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 17-19 września 2021 roku w Centrum Sportowo-Kulturalnym "Łabędź".

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 14 września 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Rozgrywki

Młodziczki
Młodzicy
Młodziczki – kwalifikacje dodatkowe
Młodzicy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny: Maciej MILIŃSKI
Zastępca sędziego głównego: Stefan KOSTUR
Obsługa komputerowa: Karolina OSIŃSKA

Pozostałe informacje

Lista młodziczek posiadających limit do startu
Lista młodzików posiadających limit do startu
Ranking młodziczek na sezon
Ranking młodzików na sezon

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na młodziczki i młodzików.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Młodziczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009413545208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ156
2. (2.)
KRAUSE Agata2009649145375MKS EMDEK BydgoszczKPM110
3. (3.)
ŁAKOMA Maja2009164046234ATS LublinLLS92
4. (4.)
ULATOWSKA Anna2009437841481WOLAVIA WołówDŚL92
5. (5.)
TWARDAWA Emilia200934546676MKS Czechowice-DziedziceŚLS92
6. (6.)
LECH Maja200934947457MKS Czechowice-DziedziceŚLS79
7. (7.)
KULCZYCKA Wanessa2010774345740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU77
8. (8.)
PIETRASZKO Małgorzata2009147945767MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS72
9. (9.)
KOWALSKA Julia2009443649781DEKORGLASS DziałdowoWMZ72
10. (10.)
CZAJA Julia2010525345401MRKS GdańskPOM72
11. (11.)
MAKAR Aleksandra2010776650586MLKS NURT PrzemyślPKR72
12. (12.)
KUSIŃSKA Blanka2009450247809MUKS START NadarzynMAZ72
13. (13.)
RUCIŃSKA Lena2010484049530WEL Lidzbark WelskiWMZ66
14. (14.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010467645181MKS SKAWA WadowiceMŁP64
15. (15.)
PRZYBYLSKA Aleksandra2009632047382KS POLONIA ŚmigielWLP64
16. (16.)
KIERSNOWSKA Natalia2010183849851TS ÓSEMKA BiałystokPDL64
17. (17.)
BARTOSZKO Natalia201099349897KU AZS UE WrocławDŚL64
18. (18.)
SERAFIN Antonina2009287048730ŻACZEK FajsławiceLLS64
19. (19.)
LASKOWSKA Emilka2009798145931CIA ŁaskarzewMAZ64
20. (20.)
ROGULSKA Julia2010290352477LUKS ChełmnoKPM64
21. (21.)
JAKUBCZYK Weronika200991648741UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP64
22. (22.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010419446796ROKITA Brzeg DolnyDŚL60
23. (23.)
ZUBRYCKI Olga2009185749850TS ÓSEMKA BiałystokPDL60
24. (24.)
STOSIO Martyna201016850157GKTS GdańskPOM60
25. (25.)
BIAŁK Karolina2009525146177MRKS GdańskPOM60
26. (26.)
RATAJCZYK Nikola2009769447056JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS60
27. (27.)
KOCIK Wiktoria2009344546990DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ60
28. (28.)
GROBELNA Marlena2010426249512BOCIAN Słońsk-KołczynLBU60
29. (29.)
ZAWIŚLAK Lena2010399547158LKS OMEGA KleszczówŁDZ60
30. (30.)
ROGOWICZ Natalia2009332146685UKS ENERGIA SiewierzŚLS60
31. (31.)
PISZCZEK Milena2010834551934UKS ORLĘTA BilczaŚWI60
32. (32.)
KWAŚNICKA Zuzanna201055050180UKS MOSIR DuklaPKR57
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (45.)
CHRĄCHOL Marika2010419546643ROKITA Brzeg DolnyDŚL52
2. (42.)
PILARSKA Weronika2009585947994LUKS KUSY LaskowiceKPM53
3. (43.)
KARCZMARZ Maria2009247249463LEWART AGS LubartówLLS53
4. (116.)
JASIŃSKA Barbara201147751522ZKS Zielona GóraLBU40
5. ( - .)
PIORUŃSKA Dagmara20094159270UMLKS RadomskoŁDZ0
6. ( - .)
HABA Klaudia2010327951951MKS TARNOVIA TarnówMŁP0
7. (79.)
CICHA Martyna2009337050159NADWIŚLANIN PłockMAZ46
8. (46.)
BONK Anna2010517551715KTS MOKSIR ZawadzkieOPO52
9. (75.)
DOŁŻYCKA Lena2009843852201KRZEMIEŃ Ustrzyki DolnePKR46
10. (106.)
GODLEWSKA Karolina2009183148856TS ÓSEMKA BiałystokPDL44
11. (37.)
STEFANIAK Amelia2009404444988MTS KwidzynPOM53
12. (119.)
BĄK Klaudia201013647058RKS CUKROWNIK ChybieŚLS40
13. (55.)
CICHOCKA Nikola2009281452637LUKS RADOŚĆ PorzeczeŚWI50
14. (118.)
GAJEWCZYK Magdalena2010123149433LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ40
15. (38.)
ADAMCZYK Natasza2010310049680LKTS LubońWLP53
16. (33.)
KMIECIK Zuzanna2009605146940GRIFFINS SPIN SzczecinZPM57
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (39.)
BUCHOWSKA Magdalena2009182546365TS ÓSEMKA BiałystokPDL53
2. (41.)
BYRTEK Emilia200935049535MKS Czechowice-DziedziceŚLS53org.
3. (48.)
KRAMEK Amelia2010800846947GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR52
4. (48.)
KRYNICKA Alicja2009123244843LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ52
5. (56.)
KOBOSZ Łucja2011616553185POLITECHNIKA RzeszówPKR50
6. (61.)
ŻACZEK Kalina2009373647542UKS OPTIMUM LubaszWLP48
7. (63.)
WIECZOREK Zuzanna2011632749412KS POLONIA ŚmigielWLP48
8. (65.)
KWAŚNIEWSKA Zuzanna2010279648455BOSIR ULKS BarcinKPM48
9. (66.)
BARTOSZKO Nicol201299449898KU AZS UE WrocławDŚL48
10. (67.)
SONNENBERG Monika2011144054022KS NOWA ERA ToruńKPM48
11. (78.)
NOWICKA Patrycja2009337347254NADWIŚLANIN PłockMAZ46
12. (86.)
PUŁECKA Gabriela2010419748882ROKITA Brzeg DolnyDŚL45
13. (90.)
KNAPIK Marta2009538447252KRAJNA Sępólno Kraj.KPM44
14. (93.)
KARKOSZKA Jagoda2009255245355UKS PIAST OstrzeszówWLP44
15. (95.)
PLESIAK Lena2010678451672MKS TS WARTA ObornikiWLP44
16. (107.)
SMOLAREK Lena2010419850881ROKITA Brzeg DolnyDŚL44
17. (108.)
KONSTANTYN Kaja200996349837KS BRONOWIANKA KrakówMŁP43
18. (109.)
ŚWIĄTEK Emilia2011328851948MKS TARNOVIA TarnówMŁP43
19. (110.)
MARDOSZ Zuzanna201192050573UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP43
20. (113.)
JURCZYK Zaryna2009183552494TS ÓSEMKA BiałystokPDL42
21. (117.)
REGULSKA Maja2009361050722KS SPÓJNIA WarszawaMAZ40
22. (124.)
ZARZYCKA Maja2009762452584LUPUS KABATY WarszawaMAZ40
23. (127.)
NAWROCKA Aleksandra2011119952823ORZEŁ Wysocko WielkieWLP40
24. (128.)
SZYMAŃSKA Hanna2011332549624UKS ENERGIA SiewierzŚLS40
25. (140.)
RATAJCZYK Aleksandra2010769147060JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS39
26. (156.)
WROTNIAK Julia2010618047610POLITECHNIKA RzeszówPKR36
27. (166.)
KOWALIK Greta2012289754086LUKS ChełmnoKPM36
28. (167.)
ŻYCZYŃSKA Zuzanna2009801845108GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR36
29. (167.)
KOWALSKA Daria2009622849163SKTS DWÓJKA KraśnikLLS36
30. (177.)
GAJ Julia201091448746UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP34
31. (179.)
KLAG Maja2012242049713KS GORCE Nowy TargMŁP34
32. (181.)
SKOWROŃSKA Natalia2011239352180CKIS SkawinaMŁP34
33. (182.)
WOŹNIAK Helena200993048748UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP34
34. (184.)
KOSTUCH Gabriela200991846677UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP34
35. (186.)
HEROK Karolina2010154947061RKS CUKROWNIK ChybieŚLS33
36. (192.)
HEROK Emilia2009154847059RKS CUKROWNIK ChybieŚLS33
37. (193.)
WŁODARCZYK Justyna2010155251731RKS CUKROWNIK ChybieŚLS33
38. (196.)
BELICA Nikola2010653252027IKTS BROŃ RadomMAZ33
39. (199.)
KUCHARSKA Amelia2009119552816ORZEŁ Wysocko WielkieWLP33
40. (216.)
BUGAŁA Ewa201029748875SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS28
41. (221.)
SKIBIŃSKA Dominika2009622949162SKTS DWÓJKA KraśnikLLS27
42. (239.)
KAŹMIERCZAK Kinga2009372454183UKS OPTIMUM LubaszWLP24
43. (248.)
DUDZIŃSKA Franciszka2011119352819ORZEŁ Wysocko WielkieWLP24
44. (249.)
WSZOŁEK Natalia2012233047161SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS24
45. (255.)
BALTAZA Oliwia2010238852178CKIS SkawinaMŁP21
46. (263.)
ROGALA Anna2010617150715POLITECHNIKA RzeszówPKR19
47. (278.)
WSZOŁEK Weronika2010233147160SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS13
48. ( - .)
ZARZYCKA Martyna2012762554957LUPUS KABATY WarszawaMAZ0
49. ( - .)
HABA Oliwia2010328051949MKS TARNOVIA TarnówMŁP0
50. ( - .)
KAŁUSKA Zofia2012754954296TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ0
51. ( - .)
WIENCEK Oliwia2011363849701UKS RETURN PiasecznoMAZ0
52. ( - .)
WIENCEK Wiktoria2009363949700UKS RETURN PiasecznoMAZ0
Młodzicy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
ŻYWORONEK Patryk200949653923ZKS Zielona GóraLBU131
2. (2.)
PAKUŁA Aleks200923947314BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ130
3. (3.)
MICHNA Samuel2009349942168UKS LIS SierakowicePOM121
4. (4.)
SZYMCZAK Wojciech200921943269ENERGA KTS ToruńKPM92
5. (5.)
WNĘK Krzysztof200967144388TKS GRANIT StrzelinDŚL92
6. (6.)
FLAUMENHAFT Szymon2009727448346PKS KOLPING JarosławPKR92
7. (7.)
MRUGAŁA Jan2010243447455KS GORCE Nowy TargMŁP92
8. (8.)
PERKOWSKI Kacper2009184746363TS ÓSEMKA BiałystokPDL79
9. (9.)
GAWLAS Mateusz200933445186MKS Czechowice-DziedziceŚLS77
10. (10.)
FABISIAK Tomasz200923045760BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ77
11. (11.)
KAŁUŻA Tomasz2009324846333UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS72
12. (12.)
SZARY Piotr200934446674MKS Czechowice-DziedziceŚLS72
13. (13.)
KORZUS Julian2010143345726KS NOWA ERA ToruńKPM66
14. (14.)
DOBOSZ Jakub201022945752BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ64
15. (15.)
STEFANOWICZ Oleg2009421649831WARMIA Lidzbark Warm.WMZ64
16. (16.)
MARCZAK Cyprian2009214845795KOSZALINIANIN KoszalinZPM64
17. (17.)
GRYCUK Szymon2009183250361TS ÓSEMKA BiałystokPDL64
18. (18.)
BURAKOWSKI Konrad2009361946630UKS RETURN PiasecznoMAZ60
19. (19.)
GBIORCZYK Adam2009222452917ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI60
20. (20.)
KWAPIŚ Adam2009344646989DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ60
21. (21.)
BOBER Wiktor2010222349592ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI60
22. (22.)
SZYMIK Jakub2009325245591UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS60
23. (23.)
TOMASZEWSKI Kacper2009325345595UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS60
24. (24.)
TUREK Oliwier2009325447057UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS60
25. (25.)
PAJORSKI Mateusz200963549071UKS GRYF GdówMŁP57
26. (26.)
SUKURENKO Karol201076050662KTS KołobrzegZPM53
27. (27.)
BŁASZCZYK Maciej201047051525ZKS Zielona GóraLBU53
28. (28.)
RUDOLF Wiktor2009290547310LUKS ChełmnoKPM53
29. (29.)
TURECKI Jakub201163946010UKS GRYF GdówMŁP53
30. (30.)
MUSIAŁ Sebastian20105149064UMLKS RadomskoŁDZ52
31. (31.)
KALINOWSKI Przemysław2009312947029KS OGNIWO ChełmLLS52
32. (32.)
SZCZUROWSKI Adam2009327156744KS OGNIWO ChełmLLS52
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (33.)
STANIOWSKI Dawid2010693849203LKS ODRA GłoskaDŚL52
2. ( - .)
ŁĄCKI Piotr201021449820ENERGA KTS ToruńKPM0
3. (57.)
KUTA Michał2009247750566LEWART AGS LubartówLLS46
4. (222.)
BRYK Alan201050653935ZKS Zielona GóraLBU24
5. (83.)
CIECIURA Kacper20094354143UMLKS RadomskoŁDZ43
6. (315.)
HONKOWICZ Kacper2009112554592MKS RADOŚĆ GorliceMŁP14
7. (63.)
DUBINIAK Patryk2009362247489UKS RETURN PiasecznoMAZ46
8. (106.)
LEPICH David2011568349398LZS ŻywociceOPO39
9. (127.)
DĘBSKI Gracjan2010775752137MLKS NURT PrzemyślPKR36
10. (40.)
KUŹMA Jakub2009184049015TS ÓSEMKA BiałystokPDL51
11. (84.)
KACZOROWSKI Leon2009403944990MTS KwidzynPOM41
12. (41.)
ZAJĄC Mikołaj200934648424MKS Czechowice-DziedziceŚLS51org.
13. (66.)
ORSZULAK Kamil200934046823MKS Czechowice-DziedziceŚLS44
14. (63.)
SOBIEGRAJ Marek2010834251920UKS ORLĘTA BilczaŚWI46
15. (43.)
ZIEMBA Bartosz2009770547063GKTS GiżyckoWMZ50
16. (68.)
SUŁEK Bartosz2009311248390LKTS LubońWLP44
ZPM
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
KEMPKA Iwo2009443445713DEKORGLASS DziałdowoWMZ52
2. (38.)
BURAKOWSKI Patryk2009362146631UKS RETURN PiasecznoMAZ51
3. (42.)
KRZYŻANOWSKI Jakub2010236148016KS GOTYK ToruńKPM51
4. (46.)
POST Wiktor2010526551042MRKS GdańskPOM48
5. (48.)
ZDANUCZYK Mateusz2009303653529UKS DOJLIDY BiałystokPDL48
6. (49.)
CIOSMAK Maciej2009510450966UKS HURAGAN SosnowiecŚLS48
7. (50.)
MOSIEJ Piotr2009184353965TS ÓSEMKA BiałystokPDL48
8. (52.)
WIŚNIEWSKI Mateusz2010467752109MKS SKAWA WadowiceMŁP47
9. (56.)
KUKLA Karol2009638347592UKS KĘPA DębicaPKR46
10. (59.)
KULIK Iwo200923550399BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ46
11. (59.)
IWANIUCH Wiktor2010775952183MLKS NURT PrzemyślPKR46
12. (59.)
GULAN Feliks2009362353927UKS RETURN PiasecznoMAZ46
13. (69.)
WICHLIŃSKI Franciszek2009290851102LUKS ChełmnoKPM44
14. (76.)
ORSZULAK Mateusz201134149311MKS Czechowice-DziedziceŚLS44
15. (78.)
STACHOWIAK Adam2011595248883KS AZS UWM OlsztynWMZ44
16. (82.)
WILIŃSKI Antoni2010399450147LKS OMEGA KleszczówŁDZ43
17. (87.)
KORZENIEWSKI Andrzej2009595047033KS AZS UWM OlsztynWMZ40
18. (91.)
SIEKIERA Dawid2009568651139LZS ŻywociceOPO40
19. (94.)
STACHOWIAK Kajetan2009595348873KS AZS UWM OlsztynWMZ40
20. (97.)
ROCHON Grzegorz2010444349770DEKORGLASS DziałdowoWMZ40
21. (101.)
GACEK Maksymilian201033351258MKS Czechowice-DziedziceŚLS40
22. (102.)
RATKA Andrzej201142251167KS MYSŁAW MysłowiceŚLS40
23. (107.)
DZIKOŃSKI Dominik2010123049434LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ39
24. (114.)
PIESZAK Adam2010143650933KS NOWA ERA ToruńKPM36
25. (116.)
CYRANKIEWICZ Olaf2012163954463ATS LublinLLS36
26. (117.)
KUROS Antoni2010242652015KS GORCE Nowy TargMŁP36
27. (119.)
BOGUSZ Krzysztof2009635446647GOKIS Kąty WrocławskieDŚL36
28. (120.)
GROCHOLSKI Miłosz2013101453823KU AZS UE WrocławDŚL36
29. (131.)
PILCH Mikołaj2011175549492SIEMACHA KrakówMŁP36
30. (136.)
HYZ Jakub2010852652320HEKSA Niedrzwica DużaLLS36
31. (141.)
NAGEL Nikodem2010207352062UKS JORDAN ZakliczynMŁP36
32. (158.)
MADEJ Franciszek2011443945710DEKORGLASS DziałdowoWMZ33
33. (165.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012444649763DEKORGLASS DziałdowoWMZ33
34. (165.)
WALASEK Michał2012444749769DEKORGLASS DziałdowoWMZ33
35. (168.)
KARKOSZKA Jakub2011255349290UKS PIAST OstrzeszówWLP33
36. (169.)
PISARZOWSKI Witold201041947767KS MYSŁAW MysłowiceŚLS33
37. (170.)
ŁYP Marcin2009510956086UKS HURAGAN SosnowiecŚLS33
38. (173.)
PARUCH Wiktor2010750446816KTS GliwiceŚLS33
39. (182.)
CZYSZCZOŃ Robert2009241549716KS GORCE Nowy TargMŁP28
40. (189.)
KLAG Franciszek2009241947454KS GORCE Nowy TargMŁP28
41. (190.)
DOMAGAŁA Mateusz2010226646331SIEM. Siemianowice Ś.ŚLS28
42. (210.)
SZCZEPANEK Paweł2010568957603LZS ŻywociceOPO24
43. (230.)
VYNARSKIY Valerii200942652935KS MYSŁAW MysłowiceŚLS24
44. (231.)
PIECOWSKI Szymon2011750847418KTS GliwiceŚLS24
45. (281.)
ŁUKASIK Aleksander2010801053133GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR20
46. (286.)
MARDOSZ Maciej201091948742UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP20
47. (290.)
CYPEK Filip2010226546722SIEM. Siemianowice Ś.ŚLS20
48. (290.)
KAŁUŻNY Tomasz201029949062SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS20
49. (314.)
KACZMARCZYK Karol2011467350855MKS SKAWA WadowiceMŁP14
50. (323.)
KUSEK Bartłomiej2011440152583TTS POLONIA BytomŚLS13
51. (353.)
RESZKA Adam2009175149841SIEMACHA KrakówMŁP11
52. (355.)
PILCH Michał2010180552704LESZN. Leszna GórnaŚLS11
53. (356.)
URBAN Tymoteusz201042553684KS MYSŁAW MysłowiceŚLS11
54. (356.)
SZOSTAK Adam201030051759SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS11
55. (365.)
KOWALCZYK Bartosz2011242347456KS GORCE Nowy TargMŁP7
56. (375.)
MARCINKOWSKI Dominik201029851071SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS6
57. (383.)
STACHEL Bartłomiej200992646009UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP5
58. (387.)
JĘDRZEJOWSKI Ksawery2009467252107MKS SKAWA WadowiceMŁP5
59. (388.)
KUBERA Adrian2009467453987MKS SKAWA WadowiceMŁP5
60. (388.)
STACHEL Artur201192547269UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP5
61. ( - .)
MIREK Jan201226151275DĄBROWIAK Dąbr. Górn.ŚLS0
62. ( - .)
HAWRYLAK Jakub2010800351277GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR0
63. ( - .)
MIKICIUK Mikołaj201013959272IKS SPIN BożejowiceDŚL0
64. ( - .)
TARKOWSKI Mikołaj2010653755965IKTS BROŃ RadomMAZ0
65. ( - .)
ZIELIŃSKI Jan2013653155963IKTS BROŃ RadomMAZ0
66. ( - .)
WRÓBEL Błażej2013653055964IKTS BROŃ RadomMAZ0
67. ( - .)
OBERDA Michał2009653654975IKTS BROŃ RadomMAZ0
68. ( - .)
OPERACZ Kuba2010161258784KS AZS AWF WrocławDŚL0
69. ( - .)
MIZIA Jan2009180356941LESZN. Leszna GórnaŚLS0
70. ( - .)
JUCHA Jakub2011616453184POLITECHNIKA RzeszówPKR0
71. ( - .)
HYLA Franciszek2010226753608SIEM. Siemianowice Ś.ŚLS0
72. ( - .)
KĘDZIERSKI Grzegorz2009622349160SKTS DWÓJKA KraśnikLLS0
73. ( - .)
MATONIA Filip2009510247223UKS HURAGAN SosnowiecŚLS0
74. ( - .)
BOCHOWICZ Oliwier2009388045546UKS IMPULS KłodzkoDŚL0
75. (75.)
PIOTRKOWSKI Rafał2010443049765DEKORGLASS DziałdowoWMZ0