Polski Związek Tenisa Stołowego, Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Nowodworski Ośrodek Sportu oraz KTS Nowy Dwór Mazowiecki zapraszają na 1. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 1-3 października 2021 roku w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 28 września 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Rozgrywki

Juniorki
Juniorzy
Juniorki – kwalifikacje dodatkowe
Juniorzy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Piotr PIELACIŃSKI
Zastępca sędziego głównego: Grzegorz BOR
Obsługa komputerowa: Rafał WERESZCZAKA

Pozostałe informacje

Lista juniorek posiadających limit do startu
Lista juniorów posiadających limit do startu
Ranking juniorek na sezon
Ranking juniorów na sezon

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na dziewczęta i chłopców.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Juniorki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WRÓBEL Wiktoria2006527335280MRKS GdańskPOM300
2. (2.)
BRZYSKA Anna2005487340106PKS KOLPING JarosławPKR269
3. (3.)
WIELGOS Zuzanna2005617938307POLITECHNIKA RzeszówPKR221
4. (4.)
KUBIAK Anna200450836958ZKS Zielona GóraLBU221
5. (5.)
SZYMCZYK Natalia2003232636373SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS181
6. (6.)
SZTWIERTNIA Ilona200453938419SKTS SochaczewMAZ181
7. (8.)
GAWORSKA Zuzanna2003100036872KU AZS UE WrocławDŚL181
8. (9.)
GÓRSKA Michalina2003297238302UKS DOJLIDY BiałystokPDL152
9. (10.)
KOWALCZYK Zuzanna2003242535865KS GORCE Nowy TargMŁP149
10. (11.)
JARKOWSKA Aleksandra200321139201ENERGA KTS ToruńKPM149
11. (12.)
LICBARSKA Adrianna2004526043081MRKS GdańskPOM149
12. (13.)
KRAKOWIAK Ewa200515936512GKTS GdańskPOM149
13. (14.)
CZUBAKOWSKA Julia2004770640516NADWIŚLANIN PłockMAZ149
14. (15.)
GAJEWSKA Natalia200327238984KS BRONOWIANKA KrakówMŁP149
15. (16.)
DRĄG Marta2005289239581LUKS ChełmnoKPM149
16. (17.)
FURMAN Julia200599741985KU AZS UE WrocławDŚL129
17. (18.)
DURALAK Daria2004450142432MUKS START NadarzynMAZ123
18. (19.)
WRZOSEK Wiktoria2004345134104DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ123
19. (20.)
GĄSIOR Natalia2004748933134KTS GliwiceŚLS123
20. (21.)
CHWOJKO Jagoda2004727139391PKS KOLPING JarosławPKR123
21. (22.)
KAŁUŻNY Laura2004768738970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS123
22. (23.)
GŁADYSZ Julia2005310441918LKTS LubońWLP123
23. (24.)
TRACZYK-KĘPA Beata2004527244868MRKS GdańskPOM123
24. (25.)
HOŁDA Karolina2007297745377UKS DOJLIDY BiałystokPDL120
25. (26.)
BRUZDA Julia200527144860KS BRONOWIANKA KrakówMŁP112
26. (27.)
KRYSIŃSKA Paula2005100444601KU AZS UE WrocławDŚL112
27. (28.)
SERAFIN Wiktoria2005311143148LKTS LubońWLP112
28. (29.)
BRODA Klaudia2003615144687POLITECHNIKA RzeszówPKR112
29. (30.)
SKUBA Emilia2005617442326POLITECHNIKA RzeszówPKR112
30. (31.)
WIĄCEK Amelia2003232834852SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS112
31. (33.)
MAŁYSIAK Kamila2004242938392KS GORCE Nowy TargMŁP112rank.
32. (34.)
HOLAK Marta2004177037165MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ108rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (37.)
GAWORSKA Natalia200799941986KU AZS UE WrocławDŚL108
2. (50.)
PIŁAT Agnieszka2004290139584LUKS ChełmnoKPM99
3. (72.)
LIPSKA Agata2005247840966LEWART AGS LubartówLLS90
4. (111.)
OSIŃSKA Oliwia200750543876ZKS Zielona GóraLBU75
5. (40.)
FRONTCZAK Magda2004176741029MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ100woj.
6. (36.)
GUZIK Aleksandra200663043209UKS GRYF GdówMŁP108
7. (76.)
ŚLIWKA Zofia200724842107BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ90
8. (114.)
OLSZOWA Dominika2005838144045MGOK Gorzów ŚląskiOPO73
9. (75.)
WĄTOR Oliwia2006617843233POLITECHNIKA RzeszówPKR90
10. (39.)
BOREK Zuzanna2006296341023UKS DOJLIDY BiałystokPDL108
11. (54.)
CZAJA Zuzanna2005533741119MRKS GdańskPOM99
12. (222.)
ZYNA Julia200829651171SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS52
13. (59.)
ROŻEK Katarzyna2005848007KS CAMPEONES WąchockŚWI90
14. (169.)
MADEJ Zofia2007595545709DEKORGLASS DziałdowoWMZ62
15. (49.)
NOWAK Aleksandra2003310737993LKTS LubońWLP99
16. (63.)
BĘDZIK Oliwia2005604952148GRIFFINS SPIN SzczecinZPM90
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (35.)
PRĘDA Paulina2004526643157MRKS GdańskPOM108
2. (38.)
JARECKA Malwina2006100338777KU AZS UE WrocławDŚL108
3. (41.)
ŁĄCKA Julia200321339331ENERGA KTS ToruńKPM100
4. (42.)
CIEŚLIK Faustyna200540940806KS MYSŁAW MysłowiceŚLS100
5. (43.)
SYRDA Zuzanna200627944288KS BRONOWIANKA KrakówMŁP100
6. (45.)
KILISZEK Kamila200527440075KS BRONOWIANKA KrakówMŁP99
7. (47.)
HAJDUK Martyna2004727735297PKS KOLPING JarosławPKR99
8. (48.)
PAWŁOWSKA Maja2004723941848UKS ALFA GostyninMAZ99
9. (52.)
WÓJTOWICZ Karolina2005248640967LEWART AGS LubartówLLS99
10. (53.)
ZNOJEK Klaudia20051044694KS CAMPEONES WąchockŚWI99
11. (60.)
SOCZKO Wiktoria2005302949024UKS DOJLIDY BiałystokPDL90
12. (62.)
MADEJ Zuzanna2004595645708DEKORGLASS DziałdowoWMZ90
13. (68.)
SZULC Wiktoria2005755239065TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ90
14. (69.)
TEODORCZUK Kinga2005450442797MUKS START NadarzynMAZ90
15. (70.)
SMYKOWSKA Julia2005586344704LUKS KUSY LaskowiceKPM90
16. (71.)
WASILEWSKA Julia2004303246169UKS DOJLIDY BiałystokPDL90
17. (72.)
STACHNIAK Martyna2003617534879POLITECHNIKA RzeszówPKR90
18. (77.)
NIEDŹWIECKA Dominika2004486341448GMINA Strzelce Opol.OPO85
19. (80.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008443245707DEKORGLASS DziałdowoWMZ84
20. (81.)
MIRECKA Milena200823743500BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ84
21. (82.)
GĄSIOR Oliwia2007749039131KTS GliwiceŚLS84
22. (83.)
TOMCZAK Weronika2004769636961JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS81
23. (85.)
SOCHA Jaśmina2004876542397UKS ORLIK GdyniaPOM81
24. (89.)
JARKOWSKA Alicja2005827939202UKS DOJLIDY BiałystokPDL81
25. (99.)
SUŁEK Zuzanna2003311338019LKTS LubońWLP77
26. (105.)
TULEJA Natalia2004239549436CKIS SkawinaMŁP76
27. (108.)
PIECHOTA Natalia2003310841919LKTS LubońWLP75
28. (109.)
LEMAŃSKA Klara2006538539380KRAJNA Sępólno Kraj.KPM75
29. (116.)
SZURGOT Anna2005592542440BENIAM. Starogard Gd.POM73
30. (118.)
KLOCZKOWSKA Nadia2003768844475JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS73
31. (122.)
KURZELA Natalia2004488141468ORLĘTA KrosnowiceDŚL72
32. (127.)
SZCZEPANIK Weronika2004617641954POLITECHNIKA RzeszówPKR71
33. (130.)
FIRSZT Alicja2004337140518NADWIŚLANIN PłockMAZ71
34. (131.)
LASKOWSKA Małgorzata2003798344360CIA ŁaskarzewMAZ71
35. (137.)
KOSTYK Klaudia2003545447566CKS HELIOS CzempińWLP70
36. (139.)
TOŁSTYKO Kinga200648945913ZKS Zielona GóraLBU70
37. (140.)
KURZAWSKA Maja200621243455ENERGA KTS ToruńKPM70
38. (143.)
RAKOWSKA Magdalena2005232239226SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS69
39. (145.)
SZURGOT Agata2005592442439BENIAM. Starogard Gd.POM69
40. (151.)
KULCZYCKA Wanessa2010774345740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU66
41. (154.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007230245637SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS66
42. (168.)
SKWAREK Julia2006302840098UKS DOJLIDY BiałystokPDL62
43. (170.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria2007290244204LUKS ChełmnoKPM62
44. (171.)
TOBOREK Maria2008751846686KTS GliwiceŚLS62
45. (174.)
MATROS Izabela2007519945144VICTORIA ChróściceOPO60
46. (178.)
RABIEGA Natalia200817845016GUKS PROSNA WieruszówŁDZ59
47. (179.)
ZATYKA Magdalena2008547945937STS REBEL ŁaskarzewMAZ59
48. (180.)
BRACHACZEK Nadine2007768644029JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS59
49. (183.)
GOŁĄB Martyna2005727540107PKS KOLPING JarosławPKR57
50. (185.)
TKOCZ Julia2005471738760SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS57
51. (186.)
CHYŁA Nikola2005615340387POLITECHNIKA RzeszówPKR57
52. (192.)
DĄBRZAŁ Zuzanna2006514442042NOTEĆ InowrocławKPM57
53. (196.)
SOKOŁOWSKA Maja200848744907ZKS Zielona GóraLBU57
54. (199.)
ZGIERSKA Aleksandra2007248746500LEWART AGS LubartówLLS56
55. (201.)
SALECKA Wiktoria2008286948391ŻACZEK FajsławiceLLS56
56. (204.)
PIECKOWSKA Maria2007444148356DEKORGLASS DziałdowoWMZ56
57. (208.)
PRZYBYŁ Liliana2006679543311KU AZS UE WrocławDŚL55
58. (210.)
RUJNER Lilianna2006586043636LUKS KUSY LaskowiceKPM55
59. (213.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009413545208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ54
60. (214.)
BARTKIEWICZ Julia2007329143875UKS DOJLIDY BiałystokPDL53
61. (228.)
WIECZOREK Zuzanna2006169145468ULKS MoszczenicaŁDZ51
62. (230.)
MURAWSKA Sandra2007679454451KU AZS UE WrocławDŚL51
63. (236.)
KOWALSKA Julia2009443649781DEKORGLASS DziałdowoWMZ50
64. (244.)
SASS Dorota2006450339168MUKS START NadarzynMAZ47
65. (245.)
MIKULSKA Kinga2008168448446ULKS MoszczenicaŁDZ47
66. (248.)
RAJKOWSKA Sylwia2006413643514OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ47
67. (249.)
PERZ Izabela200863747441UKS GRYF GdówMŁP47
68. (252.)
WAROWNA Maja2008547744578STS REBEL ŁaskarzewMAZ47
69. (270.)
GAJ Milena200862843608UKS GRYF GdówMŁP40
70. (273.)
KOPACKA Anna200627744915KS BRONOWIANKA KrakówMŁP39
71. (281.)
KOWALSKA Wiktoria2007443749780DEKORGLASS DziałdowoWMZ39
72. (281.)
KUSIŃSKA Blanka2009450247809MUKS START NadarzynMAZ39
73. (307.)
LASKOWSKA Emilka2009798145931CIA ŁaskarzewMAZ32
74. (309.)
BUDZISZ Weronika2006167345333ULKS MoszczenicaŁDZ32
75. (311.)
PAZIEWSKA Natalia2008547447472STS REBEL ŁaskarzewMAZ32
76. (313.)
WNUK Natalia2006488642925ORLĘTA KrosnowiceDŚL31
77. (330.)
KACZMARCZYK Julia2007749445902KTS GliwiceŚLS28
78. (346.)
WŁODARCZYK Zofia2006547847474STS REBEL ŁaskarzewMAZ25
79. (347.)
BOROWSKA Patrycja2008361746460UKS RETURN PiasecznoMAZ25
80. (360.)
PACELT Anna2007301247620UKS DOJLIDY BiałystokPDL18
81. (365.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007360749419KS SPÓJNIA WarszawaMAZ13
82. ( - .)
ZEMBOWICZ Antonina200724942108BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ0
83. ( - .)
HADRYŚ Matylda200827345028KS BRONOWIANKA KrakówMŁP0
84. ( - .)
MARUSZAK Emilia2006236539462KS GOTYK ToruńKPM0
85. ( - .)
ZDUNEK Anna2007361646021KS SPÓJNIA WarszawaMAZ0
86. ( - .)
PAWELEC Zuzanna2006743142929KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ0
87. ( - .)
ZAJĄC Hanna2006101043484KU AZS UE WrocławDŚL0
Juniorzy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (3.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003150936104OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ221
2. (4.)
KOLASA Szymon2003616638394POLITECHNIKA RzeszówPKR221
3. (5.)
SAWCZAK Miłosz2005617336165POLITECHNIKA RzeszówPKR181
4. (6.)
DZIUBA Patryk2003615637169POLITECHNIKA RzeszówPKR181
5. (7.)
GAWLAS Michał200523138954BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ181
6. (8.)
PYŚK Patryk200324036050BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ181
7. (9.)
BIELECKI Patryk200450940979ZKS Zielona GóraLBU179
8. (10.)
ZALEWSKI Mateusz200549240234ZKS Zielona GóraLBU152
9. (11.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200549435399ZKS Zielona GóraLBU152
10. (12.)
KWAPIŚ Kuba2003150831519OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ152
11. (13.)
MAJCHRZAK Aleksander2004386035586KS GWIAZDA BydgoszczKPM149
12. (14.)
KORCZAK Damian2003616938245POLITECHNIKA RzeszówPKR149
13. (15.)
MICHNA Dawid200521537746ENERGA KTS ToruńKPM149
14. (16.)
STECYSZYN Jakub200324734803BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ149
15. (17.)
CZERNECKI Robert2003653337817IKTS BROŃ RadomMAZ149
16. (18.)
STASZCZYK Konrad200421742948ENERGA KTS ToruńKPM129
17. (19.)
SPOREK Szymon2004743040063KSTS KrosnoPKR123
18. (20.)
CHMIELOWSKI Jakub2003742840406KSTS KrosnoPKR123
19. (21.)
LEWANDOWSKI Patryk2003238044643DEKORGLASS DziałdowoWMZ123
20. (22.)
DOMIN Maciej2005615541092POLITECHNIKA RzeszówPKR123
21. (23.)
LEMIESZKA Artur2003305338049Kuźnica ŻelichowskaWLP123
22. (24.)
GŁAZOWSKI Kacper200566037294TKS GRANIT StrzelinDŚL123
23. (25.)
SKÓRKO Bartłomiej2005769536960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS123
24. (26.)
OLBRYCHT Michał200455139312UKS MOSIR DuklaPKR123
25. (27.)
FORMELA Rafał2007525444598MRKS GdańskPOM120
26. (28.)
SAKOWICZ Mateusz2008361144508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ120
27. (29.)
KOSMAL Dawid200488532729UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP112
28. (30.)
MATKOWSKI Jakub2003300538775UKS DOJLIDY BiałystokPDL112
29. (31.)
KOŁODZIEJ Krystian2004616739675POLITECHNIKA RzeszówPKR112
30. (32.)
MICHALSKI Piotr2003300736881UKS DOJLIDY BiałystokPDL112
31. (33.)
FRANC Igor2005525536385MRKS GdańskPOM112rank.
32. (34.)
RUTKOWSKI Mateusz2004595738442DEKORGLASS DziałdowoWMZ112rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (37.)
WNĘK Stanisław200467236532TKS GRANIT StrzelinDŚL100
2. (113.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006385942048KS GWIAZDA BydgoszczKPM75
3. (207.)
ZGUCZYŃSKI Szymon2006477337893SMS WłodawaLLS60
4. ( - .)
ŻYWORONEK Patryk200949653923ZKS Zielona GóraLBU0
5. (35.)
BŁASZCZYK Marcel2007344140511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ108
6. (60.)
KOŁEK Maciej200427635303KS BRONOWIANKA KrakówMŁP90
7. (57.)
MITAS Jacek200523842830BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ90
8. (44.)
LINEK Adam2004568441866LZS ŻywociceOPO99
9. (227.)
JADAM Dawid2007727942849PKS KOLPING JarosławPKR57
10. (40.)
WANDACHOWICZ Michał2006303137267UKS DOJLIDY BiałystokPDL100
11. (283.)
MICHNA Samuel2009349942168UKS LIS SierakowicePOM50woj.
12. (39.)
OSTACHOWSKI Piotr2003750230933KTS GliwiceŚLS100
13. (249.)
SZCZEPAŃSKI Mateusz2004281833057LUKS RADOŚĆ PorzeczeŚWI53
14. (241.)
LIPOWSKI Michał2008238145717DEKORGLASS DziałdowoWMZ56
15. (84.)
BUDZYŃSKI Jakub2003305137807Kuźnica ŻelichowskaWLP81
16. (59.)
OLEJNIK Mikołaj2003193239270VISONEX WierzbięcinZPM90
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
CHILICKI Dawid2006296644313UKS DOJLIDY BiałystokPDL108
2. (38.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003749343410KTS GliwiceŚLS100
3. (41.)
MICHNO Krzysztof200748445147ZKS Zielona GóraLBU100
4. (42.)
WAJDA Hubert2003193540946VISONEX WierzbięcinZPM99
5. (43.)
ŁYSAKOWSKI Michał200415642962TTS POLONIA BytomŚLS99
6. (45.)
KNAGA Łukasz200327542303KS BRONOWIANKA KrakówMŁP99
7. (47.)
PRZYBYŁ Michał2004162537408KS ENERGETYK ŁódźŁDZ99
8. (48.)
SZCZEPANEK Błażej2003568740987LZS ŻywociceOPO99
9. (50.)
KLIMEK Piotr2004885837499ZENIT MiędzybórzDŚL99
10. (52.)
ZGLIŃSKI Antoni200422238850ENERGA KTS ToruńKPM99
11. (53.)
MAŃKOWSKI Kamil200410141652MLKS PIAST KruszwicaKPM99
12. (54.)
RUŁKA Filip2003751138796KTS GliwiceŚLS99
13. (55.)
PLEWIK Miłosz2004301938328UKS DOJLIDY BiałystokPDL90
14. (56.)
JANKOWSKI Igor2004150740291OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ90
15. (58.)
SKRZYPEK Bartosz2003832842291UKS ORLĘTA BilczaŚWI90
16. (64.)
ZAWADZKI Konrad2004150540730ZKS Zielona GóraLBU90
17. (65.)
KOPACKI Paweł200427840280KS BRONOWIANKA KrakówMŁP90
18. (68.)
SZCZUKA Kamil2005185544134TS ÓSEMKA BiałystokPDL90
19. (69.)
NIEWIADOMSKI Kamil200533043145KS AZS AWFIS GdańskPOM90
20. (70.)
WERNICKI Maciej2005373444580UKS OPTIMUM LubaszWLP90
21. (72.)
PUHACEWICZ Maciej2005302148264UKS DOJLIDY BiałystokPDL90
22. (73.)
ADAMCZYK Mikołaj2005229542782SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS90
23. (74.)
BRUD Szymon2006726844209PKS KOLPING JarosławPKR90
24. (75.)
KULCZYCKI Alan2006299633602UKS DOJLIDY BiałystokPDL90
25. (79.)
BOGACZ Wojciech200427040584KS BRONOWIANKA KrakówMŁP84
26. (80.)
ADAMIAK Jan2004359337815KS SPÓJNIA WarszawaMAZ84
27. (85.)
GWIZDON Oliwer200341331892KS MYSŁAW MysłowiceŚLS81
28. (86.)
ALOT Maksymilian200432937765KS AZS AWFIS GdańskPOM81
29. (88.)
WODNIAK Michał2005569041871LZS ŻywociceOPO81
30. (94.)
PAWŁOWSKI Rafał2005248140203LEWART AGS LubartówLLS79
31. (103.)
RUDO Adam2003526735661MRKS GdańskPOM77
32. (106.)
TRZASKOWSKI Tomasz2004703640911KS NadarzynMAZ77
33. (107.)
JĘSIEK Jakub2003230936957SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS77
34. (111.)
NALEŻYTY Jan2004363637382UKS RETURN PiasecznoMAZ75
35. (112.)
MARCHLEWSKI Kacper2003236433341KS GOTYK ToruńKPM75
36. (117.)
PEIKOWSKI Fabian2005592337764BENIAM. Starogard Gd.POM73
37. (121.)
BODNAR Michał2003748442224KTS GliwiceŚLS73
38. (126.)
CIESIELSKI Roch200499543459KU AZS UE WrocławDŚL72
39. (130.)
KOSTECKI Filip2004703438622KS NadarzynMAZ71
40. (131.)
SŁOMKA Artur2005852843207HEKSA Niedrzwica DużaLLS71
41. (132.)
SZOŁKOWSKI Bartłomiej2003363737384UKS RETURN PiasecznoMAZ71
42. (134.)
BUCHALSKI Antoni2004359643133KS SPÓJNIA WarszawaMAZ71
43. (135.)
SKWIERZ Jakub2005560241436ATS BINGO RopczycePKR71
44. (136.)
DUPLAGA Kamil2004141650155ORŁY TEMIDY DomaradzPKR71
45. (152.)
LAMPERSKI Jakub2003305242494Kuźnica ŻelichowskaWLP70
46. (155.)
GALA Bartłomiej2003748743428KTS GliwiceŚLS69
47. (156.)
RUCIŃSKI Mikołaj2005125646746UKS JUNIOR MiastkoPOM69
48. (157.)
BARGANOWSKI Stanisław2004235652340KS GOTYK ToruńKPM69
49. (162.)
BAGIŃSKI Michał2005835239927MGOKSIR KorfantówOPO69
50. (163.)
WIECZOREK Mateusz2004236748608KS GOTYK ToruńKPM69
51. (167.)
ŻYGADŁO Franciszek2008101243097KU AZS UE WrocławDŚL66
52. (168.)
GRYK Konrad2006297545089UKS DOJLIDY BiałystokPDL66
53. (171.)
GOŚCINIAK Krzysztof2005673840181UKS SŁOWIAN MrowinoWLP65
54. (174.)
MRUGAŁA Bartłomiej2005243346723KS GORCE Nowy TargMŁP64
55. (177.)
NADOLNY Łukasz2004416951484WICHER Lisiec WielkiWLP64
56. (187.)
MATYJEK Karol2004761340042LUPUS KABATY WarszawaMAZ62
57. (189.)
GALA Dawid2005748844824KTS GliwiceŚLS62
58. (190.)
NAWARSKI Maksymilian2004703740912KS NadarzynMAZ62
59. (191.)
PAŃCZYK Adrian2005563145254KS VIRET CMC ZawiercieŚLS62
60. (192.)
GIEREŁO Mikołaj200523239207BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ62
61. (194.)
GRZENIK Rafał2003450850557GUKS LIDER GaszowiceŚLS62
62. (195.)
BAJKOWSKI Kacper2003182456022TS ÓSEMKA BiałystokPDL62
63. (196.)
BURAKOWSKI Mateusz2005362046049UKS RETURN PiasecznoMAZ62
64. (199.)
PERKOWSKI Kacper2009184746363TS ÓSEMKA BiałystokPDL62
65. (200.)
PIECOWSKI Miłosz2006750741497KTS GliwiceŚLS62
66. (211.)
KOSTYK Kamil2006310645705LKTS LubońWLP59
67. (213.)
LIPA Oskar2008168243858ULKS MoszczenicaŁDZ59
68. (224.)
SOBIESZEK Bogumił2005100842675KU AZS UE WrocławDŚL57
69. (231.)
SZURLEJ Kacper200721841406ENERGA KTS ToruńKPM57
70. (234.)
ANDRZEJAK Kacper200526945833KS BRONOWIANKA KrakówMŁP56
71. (244.)
PYŚK Damian2006311039458LKTS LubońWLP55
72. (245.)
ZAJDA Szymon2006169447135ULKS MoszczenicaŁDZ55
73. (250.)
JUREK Mikołaj2005754843149TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ53
74. (253.)
BIAŁY Marcin2005330945246UKS ENERGIA SiewierzŚLS53
75. (254.)
WYPIJ Radosław2005320246570ENERGA KTS ToruńKPM53
76. (255.)
JAMNICKI Jakub2004385039572KS GWIAZDA BydgoszczKPM53
77. (256.)
STĄPOREK Adam200324542105BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ53
78. (260.)
TURECKI Kacper200664039784UKS GRYF GdówMŁP53
79. (261.)
LATOCHA Kacper2008168144063ULKS MoszczenicaŁDZ53
80. (263.)
LISEK Konrad2006504349127TECHNIK ŚwidwinZPM53
81. (266.)
KUROWSKI Jakub2006701642425AZS PWSZ NysaOPO52
82. (267.)
NOSOROWSKI Michał2008184449013TS ÓSEMKA BiałystokPDL52
83. (268.)
GWIZDON Maksymilian200741238087KS MYSŁAW MysłowiceŚLS52
84. (269.)
KOWALCZYK Antoni2008852746776HEKSA Niedrzwica DużaLLS52
85. (278.)
TOTON Kacper2008560643660ATS BINGO RopczycePKR51
86. (279.)
SZYMCZAK Wojciech200921943269ENERGA KTS ToruńKPM51
87. (280.)
ADAMIAK Bartosz2007167144160ULKS MoszczenicaŁDZ51
88. (285.)
RĘKAS Maciej2008143845719KS NOWA ERA ToruńKPM50
89. (300.)
HRESIUKIEWICZ Rafał2003362440569UKS RETURN PiasecznoMAZ47
90. (302.)
JURCZUK Michał2007183444430TS ÓSEMKA BiałystokPDL47
91. (304.)
KARCZMARZ Maksymilian2006247149462LEWART AGS LubartówLLS47
92. (307.)
WRZEŚNIAK Tomasz2005195442183KS SPIN CzęstochowaŚLS47
93. (311.)
MASSALSKI Borys2006363044050UKS RETURN PiasecznoMAZ47
94. (312.)
PAKUŁA Aleks200923947314BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ47
95. (333.)
NADOLNY Jakub200850751482ZKS Zielona GóraLBU45
96. (334.)
SAWINA Maksymilian200821646568ENERGA KTS ToruńKPM45
97. (342.)
HUBKA Karol2006616345364POLITECHNIKA RzeszówPKR42
98. (354.)
SZCZYGIEŁ Wiktor2005361448553KS SPÓJNIA WarszawaMAZ40
99. (356.)
LIS Jakub200323642102BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ40
100. (356.)
GRABARSKI Szymon2004760538626LUPUS KABATY WarszawaMAZ40
101. (356.)
GRABARSKI Wojciech2004760638627LUPUS KABATY WarszawaMAZ40
102. (360.)
PATEJCZUK Szymon2006301546498UKS DOJLIDY BiałystokPDL39
103. (361.)
FARYS Kacper2003722840217UKS ALFA GostyninMAZ39
104. (364.)
AFRYKAŃSKI Bartosz2006235442320KS GOTYK ToruńKPM39
105. (370.)
SOLIŁO Dominik2007332245996UKS ENERGIA SiewierzŚLS39
106. (375.)
KAPICA Paweł2006518046754KTS MOKSIR ZawadzkieOPO39
107. (375.)
BIERNACKI Piotr2006125342595UKS JUNIOR MiastkoPOM39
108. (398.)
SMOTER Adam200824347911BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ32
109. (400.)
CHRZANOWSKI Patryk2008182747920TS ÓSEMKA BiałystokPDL32
110. (401.)
STĄPOREK Krzysztof200624643493BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ32
111. (415.)
SZEWCZYK Hubert2005347344864MKS CENTRUM KrakówMŁP29
112. (418.)
KLAG Wiktor2007242140794KS GORCE Nowy TargMŁP28
113. (420.)
GULBA Juliusz2005230543104SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS28
114. (427.)
NOSIADEK Jakub2007450943413GUKS LIDER GaszowiceŚLS28
115. (434.)
PTAK Wiktor200842143548KS MYSŁAW MysłowiceŚLS28
116. (436.)
RĘKAS Miłosz2008143945718KS NOWA ERA ToruńKPM28
117. (436.)
NIEWIADOMSKI Kacper2006125450692UKS JUNIOR MiastkoPOM28
118. (451.)
HAŁUBEK Krzysztof2005360043152KS SPÓJNIA WarszawaMAZ25
119. (454.)
WYSOCKI Jakub2003279351888KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ25
120. (456.)
LESZCZYŃSKI Jakub2004279053455KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ25
121. (464.)
SZCZYPEK Jakub2006361548221KS SPÓJNIA WarszawaMAZ25
122. (467.)
SADOWSKI Kamil200724243501BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ25
123. (486.)
WOJTASZCZYK Wojciech2007563346710KS VIRET CMC ZawiercieŚLS16
124. (492.)
MURASICKI Igor2007825648115IKRTS JózefówMAZ16
125. (492.)
DERESZEWSKI Michał2007144649068KS NOWA ERA ToruńKPM16
126. (492.)
SAWECKI Michał2007361247082KS SPÓJNIA WarszawaMAZ16
127. (544.)
BROSZKIEWICZ Karol200740740830KS MYSŁAW MysłowiceŚLS10
128. (545.)
KOSTECKI Adam2006703538623KS NadarzynMAZ10
129. (552.)
GIERZYŃSKI Maciej2006144754016KS NOWA ERA ToruńKPM10
130. (552.)
JANIK Maciej2007360148634KS SPÓJNIA WarszawaMAZ10
131. (552.)
ZGÓRKA Jan2006755654596TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ10
132. (590.)
DROBOTOWSKI Eryk2007278854716KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ8
133. (590.)
ZASIKOWSKI Cezary2006755454595TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ8
134. ( - .)
CICHOŃSKI Kamil2006701542422AZS PWSZ NysaOPO0
135. ( - .)
ŁĄCKI Piotr201021449820ENERGA KTS ToruńKPM0
136. ( - .)
STACHURSKI Jan2005819649888IKRTS JózefówMAZ0
137. ( - .)
MUCHA Hubert2006819246134IKRTS JózefówMAZ0
138. ( - .)
ĆMOCH Wojciech2006818552708IKRTS JózefówMAZ0
139. ( - .)
KĘSIK Gracjan2006469947144KS NOWA ERA ToruńKPM0
140. ( - .)
KUROWSKI Maksymilian2008360449418KS SPÓJNIA WarszawaMAZ0
141. ( - .)
KNIAZIOWSKI Stanisław2006360354907KS SPÓJNIA WarszawaMAZ0
142. ( - .)
CHUDERSKI Filip2007278754715KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ0
143. ( - .)
WROTNIAK Karol2007618145447POLITECHNIKA RzeszówPKR0
144. ( - .)
FRANIEWSKI Mateusz2003623550287SRS ŁomnaMAZ0
145. ( - .)
WEIKUM Kacper2006755339068TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ0
146. ( - .)
RYBARCZYK Szymon2006853955817TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ0
147. ( - .)
PARTYKA Krystian2007184649023TS ÓSEMKA BiałystokPDL0
148. ( - .)
MOŁAS Kacper2007363452077UKS RETURN PiasecznoMAZ0
149. ( - .)
KOPER Łukasz2008150650852ZKS Zielona GóraLBU0