Kategorie turnieju

Kobiety
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
BAJOR Natalia199748918977KU AZS UE WrocławDŚL1000
2. (2.)
WĘGRZYN Katarzyna200149131741KU AZS UE WrocławDŚL890
3. (3.)
ZAŁOMSKA Roksana199133612597KU AZS UJD CzęstochowaŚLS840
4. (4.)
KUSIŃSKA Klaudia1993933113770GLKS NadarzynMAZ795
5. (5.)
STEFAŃSKA Kinga1980910895KTS TarnobrzegPKR785
6. (6.)
KRZYSIEK Paulina1996671217206GLKS NadarzynMAZ770
7. (7.)
WĘGRZYN Anna200149031740KU AZS UE WrocławDŚL740
8. (8.)
MICHALAK Aleksandra2001140032488WARMIA Lidzbark Warm.WMZ690
9. (9.)
ŚLĄZAK Julia1999671325077GLKS NadarzynMAZ660
10. (10.)
WOŁOWIEC Dominika1997653920144KS BRONOWIANKA KrakówMŁP645
11. (11.)
NOWACKA Paulina1994417812095LKTS LubońWLP605
12. (13.)
WABIK Sandra199533319444KU AZS UJD CzęstochowaŚLS585
13. (14.)
SZYMCZAK Julia200049432145KU AZS UE WrocławDŚL585
14. (16.)
ZAKRZEWSKA Agata2000911034678KTS TarnobrzegPKR560
15. (18.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna200122226433LUKS ChełmnoKPM520rank.
16. (19.)
LALAK Karolina1998230524638AUKS TREFL ZamośćLLS515rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (107.)
CHRABĄSZCZ Milena2002196531247MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL244
2. (102.)
JĘDRZEJEWSKA Anna1996553425865ENERGA KTS ToruńKPM245woj.
3. (144.)
PAWELEC Zuzanna2006722342929KS SYGNAŁ LublinLLS220woj.
4. (25.)
KIJOK Emilia198173812462ZKS Zielona GóraLBU450
5. (43.)
STACHECKA Paulina1998385527151DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ308
6. (30.)
KOZIOŁ Sandra2000653133801KS BRONOWIANKA KrakówMŁP400
7. (21.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna1993671117071GLKS NadarzynMAZ500
8. (41.)
OSIŃSKA Katarzyna1994237721858VICTORIA ChróściceOPO320
9. (20.)
GALUS Katarzyna1998117225367POLITECHNIKA RzeszówPKR510
10. (22.)
MIKLASZEWSKA Maja2001259731684KU AZS PWSIP ŁomżaPDL490
11. (65.)
PŁOTKA Katarzyna200054633946KTSK GOSRIT LuzinoPOM272
12. (38.)
PASZEK Agata2001147227733JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS337
13. ( - .)
GAŁCZYŃSKA Aleksandra2000819652645KS ŚWIT DziałoszyceŚWI0
14. (45.)
BOGDANOWICZ Natalia2007138744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ300
15. (56.)
CHUDY Anita2000417532916LKTS LubońWLP281
16. (34.)
ŁEBEK Alicja1999128530666CHROBRY MiędzyzdrojeZPM360
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (24.)
JANIK Angelika2000381528011KTS GliwiceŚLS465
2. (26.)
GAWORSKA Zuzanna200349536872KU AZS UE WrocławDŚL445
3. (27.)
JACKOWSKA Julia2001716932252UKS DOJLIDY BiałystokPDL435
4. (28.)
DYSZKIEWICZ Gabriela2000770533614UKS ATS BiałystokPDL430
5. (31.)
GRYKO Kamila2002718235799UKS DOJLIDY BiałystokPDL400
6. (35.)
TOMECKA Julia200285429896SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS351
7. (37.)
BARTOSZEK Julia2001147533835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS338
8. (39.)
FRANASZCZUK Klaudia200285533137SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS334
9. (42.)
SIKORSKA Magdalena19863834875SKTS SochaczewMAZ315
10. (57.)
KĘDZIOR Daria199740724706MRKS GdańskPOM279
11. (58.)
GIERACH Katarzyna2000385229270DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ279
12. (61.)
FURMAN Julia200549741985KU AZS UE WrocławDŚL276
13. (79.)
MAŚLAK Joanna199997925559GLKS ORLĘTA CzaczWLP265
14. (83.)
GIRULSKA Julia200249638778KU AZS UE WrocławDŚL256
15. (84.)
PŁOTKA Magda200154733947KTSK GOSRIT LuzinoPOM256
16. (87.)
KWIATKOWSKA Elżbieta2003196832344MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL254
17. (112.)
RAZAKOWSKA Estera200285639103SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS241
18. (119.)
WYROBEK Sabina1992147326329JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS236
19. (123.)
TERESZKIEWICZ Monika2001771145148UKS ATS BiałystokPDL233
20. (131.)
ZAJĄC Anna2002656041129KS BRONOWIANKA KrakówMŁP227
21. (132.)
RAKOWSKA Karolina200285935457SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS225
22. (149.)
KRYSIŃSKA Paula2005457444601ŚNIEŻNIK Stronie Śl.DŚL217
23. (165.)
KLUSZEWSKA Milena200285835679SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS203
24. (167.)
SZABAT Patrycja2001382936704KTS GliwiceŚLS199
25. (169.)
PODYMA Karolina2005457543129ŚNIEŻNIK Stronie Śl.DŚL199
26. (180.)
MŁYNEK Natalia199885738891SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS190
27. (182.)
KLIMEK Angelika2001592635897LKTS ZENIT MiędzybórzDŚL188
28. (187.)
MIKOŁAJEC Patrycja1997147030956JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS185
29. (190.)
SZTWIERTNIA Ilona2004655838419KS BRONOWIANKA KrakówMŁP182
30. (202.)
CIESIELSKA Agata1997381321368KTS GliwiceŚLS171
31. (206.)
KULA Aneta199786439135SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS168
32. (256.)
MICHORCZYK Natalia199429625436RKS CUKROWNIK ChybieŚLS115
33. ( - .)
KOŁODZIEJ Ewa1999128330837CHROBRY MiędzyzdrojeZPM0
Mężczyźni
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (3.)
KULPA Konrad199426822944ENERGA KTS ToruńKPM825
2. (5.)
LEWANDOWSKI Tomasz198511771428POLITECHNIKA RzeszówPKR770
3. (7.)
KOTOWSKI Tomasz199826921000ENERGA KTS ToruńKPM690
4. (9.)
TOMICKI Jarosław19803831286KTS GliwiceŚLS665
5. (10.)
SZYMAŃSKI Filip198354111818niestow. woj. MAZMAZ630
6. (12.)
KUSIŃSKI Marcin19712304423AUKS TREFL ZamośćLLS620
7. (13.)
WIĘCEK Adrian1995935723844niestow. woj. POMPOM600
8. (14.)
MALICKI Szymon198879874216OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM585
9. (15.)
NADOLSKI Łukasz1993514747ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI585
10. (16.)
DOSZ Adam199611123068LKS POGOŃ LęborkPOM570
11. (17.)
BAŃKOSZ Michał1995541218932niestow. woj. DŚLDŚL560rank.
12. (19.)
CHODORSKI Piotr199111699732POLITECHNIKA RzeszówPKR520rank.
13. (20.)
GOLLA Marco1998798643279OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM505rank.
14. (21.)
GRELA Artur20005732881KS GWIAZDA BydgoszczKPM500rank.
15. (22.)
FLORAS Robert1992349911070TTS POLONIA BytomŚLS475rank.
16. (23.)
WALASZEK Przemysław2000717730084UKS DOJLIDY BiałystokPDL470rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. ( - .)
WASYLKOWSKI Nestor199269879733KU AZS AWF WrocławDŚL0
2. (33.)
WĘDERLICH Damian199827021076ENERGA KTS ToruńKPM342
3. (120.)
ŻUK Arkadiusz1999286530565SMS WłodawaLLS237
4. (32.)
WACHOWIAK Łukasz200071329774ZKS Zielona GóraLBU360
5. (61.)
POLAŃSKI Jakub1998385327152DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ278
6. (42.)
LIS Daniel19999031991UKS OlesnoMŁP315
7. (171.)
MURAWSKI Michał1995634323836niestow. woj. MAZMAZ211woj.
8. (232.)
GRELA Paweł199861132880KTS LEW GłubczyceOPO185
9. (344.)
BIAŁEK Artur1992648614899PKS KOLPING JarosławPKR145woj.
10. (214.)
CHOJNACKI Jakub1999716734556UKS DOJLIDY BiałystokPDL190woj.
11. (24.)
TOMASZUK Tomasz1997195021229KS AZS AWFIS GdańskPOM470woj.
12. (37.)
FELKEL Grzegorz1998381427829KTS GliwiceŚLS334woj.
13. (489.)
KREFT Damian1996321600ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI100
14. (77.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002306734280OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ265
15. (52.)
SPYCHAŁA Adrian1996502624941RLKTS OCHMAN RaszkówWLP294
16. (27.)
KRZYŻANOWSKI Michał198612295220DARZ BÓR KarnieszewiceZPM450
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (25.)
WITKOWSKI Jakub2001306031250OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ465
2. (26.)
DOSZ Sławomir1998172926701WARTA Kostrzyn n/OdrąLBU455
3. (29.)
NALEPA Kamil199970925737ZKS Zielona GóraLBU410
4. (34.)
FURMAN Andrzej1969429799ULKS CiechówDŚL340
5. (35.)
WIŚNIEWSKI Karol2000388933388GMKS STRZELEC FrysztakPKR340
6. (36.)
SAŁACIŃSKI Przemysław1992494219724GKTS WiązownaMAZ336
7. (38.)
PETAŚ Kacper2000305731599OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ332
8. (41.)
KWAPIŚ Kuba20036531519GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU326
9. (44.)
WERNER Jakub200027728538ENERGA KTS ToruńKPM310
10. (45.)
CZERWIŃSKI Bartosz200127632657ENERGA KTS ToruńKPM309
11. (48.)
ZANDECKI Jan2001798830683OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM305
12. (51.)
GŁUSZEK Wojciech1996268229056LZS KujakowiceOPO295
13. (54.)
PISZCZATOWSKI Paweł1999717630482UKS DOJLIDY BiałystokPDL292
14. (55.)
JANKOWSKI Jakub200271733968ZKS Zielona GóraLBU291
15. (59.)
MASŁOWSKI Jakub1996173121748WARTA Kostrzyn n/OdrąLBU285
16. (64.)
WOJTYŁA Norbert2001293529988LKS ODRA GłoskaDŚL276
17. (68.)
POŁOSZCZAŃSKI Dawid1998391132271niestow. woj. OPOOPO269
18. (74.)
KATAFIASZ Krzysztof1999217936318TAJFUN Ostrów Wielk.WLP267
19. (76.)
MATKOWSKI Jakub200344338775ULKS CiechówDŚL265
20. (80.)
BALCERZAK Marcin1998349725285TTS POLONIA BytomŚLS262
21. (85.)
UFNAL Mateusz1997305937254OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ260
22. (89.)
KUROWSKI Kamil199639121230DEKORGLASS DziałdowoWMZ258
23. (93.)
MISZKURKA Jakub2001184031321KS SPÓJNIA WarszawaMAZ254
24. (97.)
MAŁACHOWSKI Michał200227434137ENERGA KTS ToruńKPM250
25. (100.)
CZERNECKI Robert2003759337817LUPUS KABATY WarszawaMAZ248
26. (104.)
GRZĘBKA Mikołaj1999291734105LKS ODRA GłoskaDŚL245
27. (116.)
ŁUCZYK Maciej1997178021298KTS WolbromekDŚL240
28. (118.)
MAKAJEW Maciej1997518533272KS POLONIA ŚmigielWLP238
29. (119.)
DUDZICZ Adam2001618634855MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM238
30. (140.)
PAWELEC Filip1999721538505KS SYGNAŁ LublinLLS223
31. (150.)
CHŁODNICKI Piotr200271636314ZKS Zielona GóraLBU221
32. (153.)
KWODAWSKI Bartosz19803817999KTS GliwiceŚLS220
33. (154.)
KUŹMICZ Jakub2000305636419OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ220
34. (155.)
CHRZĄSZCZ Wojciech2000257432051KS DąbczeWLP220
35. (162.)
OLSZEWSKI Marcin2001717429505UKS DOJLIDY BiałystokPDL217
36. (167.)
BIELECKI Patryk2004191540979DEKORGLASS DziałdowoWMZ216
37. (170.)
RUTKOWSKI Mateusz2004189038442DEKORGLASS DziałdowoWMZ214
38. (172.)
KARMOLIŃSKI Maciej199026301ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI210
39. (173.)
NAJDER Szymon200170834877ZKS Zielona GóraLBU210
40. (186.)
JADACH Oskar2002335736670LZS SKS RaszówkaDŚL201
41. (188.)
STECYSZYN Jakub200388134803SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS200
42. (190.)
LIGOWSKI Kacper200170535389ZKS Zielona GóraLBU200
43. (201.)
KOPECKI Andrzej200271835343ZKS Zielona GóraLBU195
44. (206.)
BOGACZ Wojciech2004654140584KS BRONOWIANKA KrakówMŁP193
45. (208.)
PYŚK Patryk200376436050BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ192
46. (212.)
BIELICKI Jakub2001188640442DEKORGLASS DziałdowoWMZ191
47. (225.)
WITKOWSKI Antoni1994935810126niestow. woj. MAZMAZ186
48. (228.)
LEWANDOWSKI Patryk2003189144643DEKORGLASS DziałdowoWMZ186
49. (234.)
KLIMEK Piotr2004592437499LKTS ZENIT MiędzybórzDŚL184
50. (262.)
PIEGZA Adrian2000653538248KS BRONOWIANKA KrakówMŁP171
51. (264.)
ZWIERZ Przemysław1996385722718DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ170
52. (265.)
RADŁO Szymon2001382135263KTS GliwiceŚLS170
53. (270.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003383643410KTS GliwiceŚLS168
54. (274.)
CIOCH Błażej198710410741Czechowice-DziedziceŚLS167
55. (300.)
LILIEN Aleksander2002383936955KTS GliwiceŚLS158
56. (306.)
DURAK Kamil1987284015748AKS MikołówŚLS158
57. (320.)
KOTYL Wojciech1996292223869LKS ODRA GłoskaDŚL153
58. (321.)
WALENCKI Michał1991532619063MKS WOLAVIA WołówDŚL153
59. (333.)
RELISZKA Jakub1999293733513LKS ODRA GłoskaDŚL148
60. (341.)
MATEREK Kacper200240536513MRKS GdańskPOM145
61. (355.)
ŹRÓDŁO Damian2000533241478MKS WOLAVIA WołówDŚL143
62. (366.)
WOŁOWIECKI Mariusz2000258731598UMKTS LOB DęblinLLS138
63. (447.)
NOWAK Emil2001286435831SMS WłodawaLLS113
64. (448.)
ŻUBEREK Jakub2001592335900LKTS ZENIT MiędzybórzDŚL113
65. (456.)
GALUS Mateusz2001423729861LUKS SkrzyszówMŁP110
66. (502.)
WŁOSZEK Sylwester1999286232735SMS WłodawaLLS97
67. (512.)
WASIAK Damian1997317127979KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ91
68. (558.)
KULCZYCKI Szymon19792575709KS DąbczeWLP77
69. (589.)
BOMBA Artur1993283818615AKS MikołówŚLS68
70. (639.)
STRZAŁKA Marek1969406020431KS PODWAWELSKI KrakówMŁP59
71. (813.)
WŁODARCZYK Kacper2001532941477MKS WOLAVIA WołówDŚL34
72. (896.)
WOJTYŁA Damian1997533022616MKS WOLAVIA WołówDŚL25
73. (967.)
MATYJEK Karol2004759740042LUPUS KABATY WarszawaMAZ17
74. (1110.)
DWORAKOWSKI Rafał1992502410481RLKTS OCHMAN RaszkówWLP10
75. ( - .)
MARTYSZEWSKI Janusz1962188147901AKS StrzegomDŚL0
76. ( - .)
PACIOREK Łukasz2004178249422KTS WolbromekDŚL0
77. ( - .)
DURAJCZYK Tomasz197917761221KTS WolbromekDŚL0
78. ( - .)
JARKOWSKI Marcin19757170894UKS DOJLIDY BiałystokPDL0