Nalepa Kamil ZKS Zielona Góra

ur. 1999 (24 l.)
Polska

Pojedynki singlowe

33
Pojedynki
22
Zwycięstwa
11
Porażki
67%
Skuteczność
KolejkaPrzeciwnikStółWynikSety
1 1 P 2:3 9:11, 13:11, 11:13, 11:9, 3:11
2
Wang Zeng Yi (40 l.)
Polska
1 P 3:0 11:3, 11:6, 11:9
1
Kohut Bohdan (28 l.)
Ukraina
1 W 3:1 11:9, 11:9, 14:16, 11:8
1
Tomicki Jarosław (43 l.)
Polska
1 W 3:2 11:1, 12:14, 11:5, 7:11, 11:5
2
Zdzienicki Kamil (36 l.)
Polska
1 W 1:3 7:11, 11:9, 9:11, 8:11
2
Niemiec Krzysztof (32 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 9:11, 10:12
3
Chmiel Paweł (37 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 6:11, 13:15
3
Jarocki Łukasz (27 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 11:8, 9:11, 12:10
4
Grela Artur (23 l.)
Polska
1 W 1:3 11:6, 8:11, 9:11, 10:12
3
Chodorski Piotr (32 l.)
Polska
1 P 1:3 11:7, 6:11, 5:11, 10:12
4
Glanowski Jakub (36 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 2:11, 5:11.
4
Kapik Krzysztof (24 l.)
Polska
1 W 1:3 5:11, 11:9, 6:11, 4:11.
5
Ismailov Sadi (27 l.)
Rosja
1 P 0:3 6:11, 8:11, 6:11
6
Sirucek Pavel (31 l.)
Czechy
1 P 3:1 15:13, 4:11, 11:9, 11:7
5
Czernik Mateusz (34 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:7, 11:5
5
Zelinka Jakub (23 l.)
Słowacja
1 P 1:3 11:9, 6:11, 5:11, 9:11
6
Wiśniewski Tomasz (30 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:8, 11:9
6
Janczewski Grzegorz (37 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 11:5, 11:3
7
Wojtyła Norbert (22 l.)
Polska
1 W 0:3 3:11; 4:11; 5:11
7
Limonov Anton (22 l.)
Ukraina
1 P 3:2 2:11; 11:4; 11:8; 7:11; 12:10
7
Wang Yang (29 l.)
Słowacja
1 P 1:3 11:9, 6:11, 5:11, 3:11
8
Kotowski Tomasz (25 l.)
Polska
1 P 3:2 11:6,7:11,11:6,3:11,13:11
8
Lis Daniel (24 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:5, 13:11
8
Mrkvicka Radek (49 l.)
Czechy
1 P 1:3 8:11, 8:11, 12:10, 5:11
9
Kulczycki Samuel (21 l.)
Polska
1 P 2:3 11:3, 6:11, 5:11, 11:9, 1:11
9
Kalita Artur (53 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 6:11, 5:11
9
Kusiński Marcin (52 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:8, 11:9
10
Chojnowski Patryk (33 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 11:8, 4:11, 13:15
11
Golla Marco (25 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 6:11, 10:12
11
Hung Tzu Hsiang (29 l.)
Tajwan
1 P 2:0 12:10, 11:8
10
Tomicki Jarosław (43 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:4, 11:9.
10
Masłowski Jakub (27 l.)
Polska
1 P 3:2 16:14, 1:11, 8:11, 15:13, 11:9.
11
Czernik Mateusz (34 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 4:11, 5:11
11
Zelinka Jakub (23 l.)
Słowacja
1 P 3:0 11:6, 11:7, 11:6
12
Mrkvicka Radek (49 l.)
Czechy
1 P 3:1 11:6, 12:10, 9:11, 11:6
12
Adamiak Grzegorz (52 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9, 9:11, 11:7, 13:11
12
Badowski Marek (26 l.)
Polska
1 P 1:3 6:11, 3:11, 16:14, 5:11
16
Kotyl Wojciech (27 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:6, 11:6
16
Wasylkowski Nestor (31 l.)
Polska
1 W 3:0 11:3, 11:3, 11:7
13 1 P 3:2 8:11, 5:11, 11:8, 11:8, 11:7
14
Kubik Maciej (20 l.)
Polska
1 P 3:2 11:4, 11:8, 7:11, 8:11, 13:11
14
Duch Adam (32 l.)
Polska
1 W 3:2 12:14, 14:16, 11:6, 11:8, 11:3
14
Kaczor Jan (27 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:7, 11:7
15
Wang Zeng Yi (40 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11 ,7:11 ,7:11
15
Szymczyk Jan (26 l.)
Polska
1 W 3:1 11:6, 11:8, 9:11, 11:9
15
Kusiński Marcin (52 l.)
Polska
1 W 3:1 10:12, 11:4, 16:14, 11:7
16
Petaś Kacper (23 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:2, 14:12
16
Hung Tzu Hsiang (29 l.)
Tajwan
1 P 0:2 6:11, 3:11
20
Lakeev Vasily (39 l.)
Rosja
1 P 3:1 9:11, 11:5, 11:7, 11:8.
17
Chodorski Piotr (32 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9, 8:11, 11:9, 11:7
18
Salifou Abdel Kader (34 l.)
Francja
1 P 1:3 11:9; 16:18; 9:11; 8:11
19
Shihao Wei (25 l.)
Chorwacja
1 P 3:0 11:4, 11:8, 11:6
19
Chojnowski Patryk (33 l.)
Polska
1 P 2:0 11:7, 11:4
21
Fertikowski Paweł (33 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 11:7, 9:11, 12:10
17
Wiśniewski Tomasz (30 l.)
Polska
1 W 0:3 1:11, 7:11, 6:11
17
Janczewski Grzegorz (37 l.)
Polska
1 W 2:3 5:11, 11:9, 9:11, 11:7, 1:11
22
Stypka Filip (22 l.)
Polska
1 W 3:0 11:3, 11:3, 11:1
18
Zdzienicki Kamil (36 l.)
Polska
1 P 1:3 11:9, 4:11, 10:12, 9:11