Zdzienicki Kamil GMKS STRZELEC Frysztak

ur. 1987 (33 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
21
Zwycięstwa
15
Porażki
58%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Glanowski Jakub (33 l.)
Polska
1 W 1:3 11:6, 7:11, 6:11, 3:11,
1
Kapik Krzysztof (21 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 9:11, 3:11,
2
Wachowiak Łukasz (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 14:12, 11:4
2
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 11:9, 9:11, 8:11
3
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
1 P 3:2 5:11, 6:11, 11:9, 11:7, 11:9
3
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 1:3 14:12, 6:11, 5:11, 7:11
4
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 W 3:1 11:13, 11:2, 12:10, 11:5
4
Limonov Anton (19 l.)
Polska
1 W 3:2 11:5, 9:11, 11:13, 11:8, 12:10
5
Mrkvicka Radek (46 l.)
Czechy
1 P 3:1 4:11, 11:9, 11:5, 11:8
5
Lis Daniel (21 l.)
Polska
1 W 1:3 11:6, 6:11, 7:11, 6:11
6
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 W 3:0 11:6, 11:4, 11:8
6
Kalita Artur (50 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:8, 11:8
7
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 3:2 11:3, 1:11, 9:11, 13:11, 11:7
7
Kohut Bohdan (25 l.)
Ukraina
1 W 0:3 9:11, 4:11, 8:11
8
Czernik Mateusz (31 l.)
Polska
1 W 2:3 9:11, 12:10, 4:11, 11:2, 3:11
8
Zelinka Jakub (20 l.)
Słowacja
1 P 3:1 11:8, 7:11, 11:4, 11:7
9
Chmiel Paweł (34 l.)
Polska
1 W 3:1 11:6, 13:15, 11:5, 11:8
9
Litwiniuk Marcin (30 l.)
Polska
1 W 3:1 12:10, 8:11, 11:9, 11:5
10
Wiśniewski Tomasz (27 l.)
Polska
1 W 3:1 11:2, 9:11, 11:9, 14:12,
10
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 8:11, 8:11,
11
Kotyl Wojciech (24 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 2:11, 11:9, 8:11
11
Wasylkowski Nestor (28 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 11:4, 11:13, 12:10
12
Masłowski Jakub (24 l.)
Polska
1 P 2:3 10:12, 3:11, 11:7, 11:6, 6:11
12
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 11:7, 3:11, 8:11
13
Zelinka Jakub (20 l.)
Słowacja
1 W 3:2 11:13, 11:4, 9:11, 11:6, 11:6
13
Czernik Mateusz (31 l.)
Polska
1 W 3:2 12:10, 10:12, 9:11, 11:6, 11:6
14
Adamiak Grzegorz (49 l.)
Polska
1 P 1:3 11:7, 7:11, 5:11, 7:11
14
Mrkvicka Radek (46 l.)
Czechy
1 P 0:3 10:12, 5:11, 6:11
15
Chmiel Paweł (34 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:6, 11:8
15
Zavadskyi Ihor (28 l.)
Ukraina
1 P 3:1 8:11, 11:5, 11:5, 11:5
16
Glanowski Jakub (33 l.)
Polska
1 W 3:0 11:6, 11:8, 11:3
16
Kapik Krzysztof (21 l.)
Polska
1 P 2:3 9:11, 11:3, 11:4, 10:12, 6:11
17
Szymczyk Jan (23 l.)
Polska
1 W 2:3 11:7, 11:6, 6:11, 9:11, 4:11
17
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8,11:8,11:7
18
Jankowski Jakub (18 l.)
Polska
1 W 1:3 11:6, 7:11, 6:11, 8:11
18
Nalepa Kamil (21 l.)
Polska
1 W 1:3 11:9, 4:11, 10:12, 9:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 1:3 11:9, 7:11, 7:11, 7:11,
2 1 W 3:1 11:13, 11:6, 11:7, 11:9
3 1 P 3:2 11:8, 9:11, 11:8, 10:12, 12:10
4 1 W 3:0 11:6, 11:7, 11:8
5 1 P 3:2 6:11, 7:11, 12:10, 11:5, 11:8
6 1 W 3:1 11:9, 8:11, 11:9, 11:7
7 1 P 3:0 11:9, 11:3, 11:8
8 1 P 3:1 11:5, 11:6, 4:11, 11:5
9 1 P 0:3 0:11, 0:11, 0:11
10 1 W 3:2 10:12, 11:5, 7:1114:12, 11:3
11 1 P 3:1 6:11, 11:5, 11:5, 12:10
12 1 P 1:3 4:11, 11:5, 6:11, 9:11
13 1 P 1:3 12:10, 2:11, 8:11, 7:11
14 1 P 2:3 13:15, 3:11, 11:8, 12:10, 10:12
15 1 W 1:3 7:11, 7:11, 11:9, 9:11
16 1 W 3:1 11:7, 11:5, 9:11, 11:4
17 1 W 1:3 8:11, 11:5, 6:11, 9:11
18 1 P 3:0 11:6, 12:10, 11:3