Gierach Katarzyna MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka

ur. 2000 (20 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
13
Zwycięstwa
23
Porażki
36%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Falarz Aleksandra (24 l.)
Polska
1 P 1:3 11:8, 9:11, 9:11, 6:11
1 1 P 1:3 5:11, 13:11, 9:11, 6:11
2
Sokołowska Joanna (19 l.)
Polska
1 W 2:3 10:12. 9:11, 11:4, 11:8, 6:11
2 1 P 3:0 11:4, 12:10, 11:6
3
Mielnicka Weronika (20 l.)
Polska
1 P 1:3 11:8, 7:11, 10:12, 14:16.
3
Kisel Darya (18 l.)
Białoruś
1 P 1:3 5:11, 11:6, 8:11, 9:11
4
Szczuka Agata (20 l.)
Polska
1 P 3:1 11:9 ,13:11 ,10:12 , 11:8
4 1 P 3:1 6:11 , 11:8 , 15:13 , 11:4
5
Kiedrowska Joanna (24 l.)
Polska
1 P 1:3 7;11; 11:7; 5:11; 9:11
5
Garbino Maja (27 l.)
Polska
1 P 1:3 5:11; 6:11; 12:10; 17:19
6
Nowacka Paulina (26 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9,11:5,11:6
6
Chudy Anita (20 l.)
Polska
1 P 3:2 11:4,7:11,5:11,12:10,11:9
7
Płotka Katarzyna (20 l.)
Polska
1 W 3:2 8:11, 11:5, 11:4, 7:11, 11:2
7
Płotka Magda (19 l.)
Polska
1 W 3:1 11:5,11:4, 8:11, 11:8
8
Suchomska Barbara (25 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:9, 11:9
8
Palacz Katarzyna (26 l.)
Polska
1 W 1:3 6:11, 11:13, 11:3, 6:11
9
Karahodzina Inna (33 l.)
Białoruś
1 P 2:3 11:9, 7:11, 3:11, 13:11, 10:12
9
Klimczak Monika (23 l.)
Polska
1 P 0:3 9:11, 7:11, 6:11
10
Lis Marta (25 l.)
Polska
2 P 3:0 11:9, 11:8, 12:10
10 2 P 3:0 11:7, 11:9, 11:9
11
Pasińska Anika (28 l.)
Polska
2 W 3:0 11:3, 12:10, 11:8
11
Piłat Agnieszka (16 l.)
Polska
2 W 3:1 11:7, 6:11, 11:6, 11:7
12 2 P 0:3 7:11, 8:11, 8:11
12
Karasiowa Lizaveta (26 l.)
Białoru¶
2 P 1:3 11:13, 5:11, 11:9, 6:11
13
Płotka Katarzyna (20 l.)
Polska
2 P 3:2 13:11, 5:11, 6;11, 11:4, 11:8
13
Nowakowska Anna (23 l.)
Polska
2 W 0:3 10:12, 5:11, 1:11
14
Suchomska Barbara (25 l.)
Polska
2 P 1:3 11:7, 7:11, 8:11, 2:11
14
Kaszuba Agata (28 l.)
Polska
2 P 1:3 6:11, 5:11, 11:8, 9:11
15
Lipska Agnieszka (24 l.)
Polska
2 W 2:3 15:13, 9:11, 7:11, 16:14, 10:12
15
Klimczak Monika (23 l.)
Polska
2 W 1:3 11:9, 2:11, 9:11, 8:11
16
Spychała Joanna (28 l.)
Polska
2 P 0:3 9:11, 6:11, 7:11
16
Sułek Zuzanna (17 l.)
Polska
2 W 3:2 11:6, 7:11, 5:11, 11:9, 11:9
17
Jackowska Julia (19 l.)
Polska
2 P 3:2 6:11, 5:11, 11:5, 11:7, 11:7
17
Górska Michalina (17 l.)
Polska
2 W 1:3 11:5, 6:11, 8:11, 9:11
18 2 W 1:3 10:12, 11:7, 8:11, 7:11
18
Gilewska Dominika (18 l.)
Polska
2 W 1:3 7:11, 6:11, 11:9, 5:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 3:0 11:9, 11:7, 11:8
2 1 P 3:0 11:8, 11:6, 11:9
3 1 W 3:0 11:9, 11:6, 11:7.
4 1 P 3:0 11:8,11:8,11:9
5 1 P 1:3 9:11; 11:8; 7:11; 6:11
6 1 W 2:3 9:11,11:5,11:7,6:11,6:11
7 1 W 3:1 11:9, 7:11, 12:10, 11:9
8 1 P 3:0 12:10, 11:3, 11:9
9 1 P 1:3 3:11, 11:4, 8:11, 6:11
10 1 P 3:0 11:8, 11:3, 11:7
11 1 W 3:0 11:7, 12:10, 11:8
12 1 W 3:1 11:6, 3:11, 11:9, 11:9
13 1 W 0:3 4:11, 5:11, 10:12
14 1 P 1:3 5:11, 7:11, 11:9, 8:11
15 1 W 1:3 6:11, 11:4, 7:11, 4:11
16 1 P 0:3 9:11, 7:11, 4:11
17 1 P 3:2 10:12, 11:6, 11:9, 11:13, 11:8
18 1 P 3:1 11:9, 11:5, 11:13, 11:7