Błażejewicz Zuzanna LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno

ur. 2001 (20 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
25
Zwycięstwa
11
Porażki
69%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Przywarta Sandra (28 l.)
Polska
2 W 2:3 4:11, 11:8, 11:9, 5:11, 12:14
1
Rosik Iwona (50 l.)
Polska
2 W 0:3 3:11, 10:12, 9:11
2
Suchomska Barbara (26 l.)
Polska
2 W 3:1 11:5, 9:11, 11:7, 11:13, 12:10
2
Kaszuba Agata (29 l.)
Polska
2 W 3:1 11:8, 12:10, 11:8, 11:5
3 2 W 0:3 5:11, 4:11, 3:11
3
Adamkiewicz Renata (25 l.)
Polska
2 W 0:3 1:11, 8:11, 4:11
4
Wysocka Magdalena (26 l.)
Polska
2 W 3:1 12:10, 4:11, 11:6, 11:3
4
Lewandowska Zuzanna (17 l.)
Polska
2 W 3:0 11:0, 11:6, 11:8
5
Żbikowska Monika (26 l.)
Polska
2 W 2:3 2:11, 11:7, 7:11, 11:7, 9:11
5 2 W 1:3 7:11, 11:9, 2:11, 4:11
6
Bożek Weronika (21 l.)
Polska
2 W 3:1 11:3, 7:11, 11:4, 11:7
6 2 W 3:0 11:5, 11:6, 11:9
7
Miklaszewska Maja (20 l.)
Polska
2 P 3:2 6:11, 8:11, 12:10, 11:1, 11:7
7
Michalak Aleksandra (20 l.)
Polska
2 P 3:0 13:11, 11:8, 12:10
8
Gryko Kamila (19 l.)
Polska
2 W 2:3 3:11, 6:11, 12:10, 18:16, 8:11
8
Kozioł Sandra (21 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 11:6, 11:7
9 2 W 3:1 10:12, 11:5, 11:6, 11:3
9
Wandachowicz Sylwia (46 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:8, 11:6
10
Grygorcewicz Anna (28 l.)
Polska
1 W 3:1 11:8, 10:12, 11:3, 11:0 krecz
10
Moskwa Martyna (27 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:4, 11:6
11
Więckowska Julia (19 l.)
Polska
1 W 3:0 11;5 , 11:3 , 11:9
11
Klimczak Monika (24 l.)
Polska
1 P 1:3 3:11 ,7:11 ,11:3 , 9,11
12
Kaszuba Agata (29 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 9:11, 9:11
12
Palacz Katarzyna (27 l.)
Polska
1 W 0:3 4:11, 10:12, 6:11
13
Falarz Aleksandra (25 l.)
Polska
1 P 3:2 11:6, 11:6, 9:11, 7:11, 11:3
13 1 P 3:1 11:3, 9:11, 15:13, 11:3
14
Sokołowska Joanna (20 l.)
Polska
1 P 2:3 11:9, 6:11, 7:11, 12:10, 5:11
14
Żbikowska Monika (26 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 11:7, 12:10
15
Mielnicka Weronika (21 l.)
Polska
1 P 2:3 9:11, 11:8, 8:11, 11:8, 9:11,
15
Kozioł Sandra (21 l.)
Polska
1 W 3:1 11:5, 11:6, 9:11, 11:9
16 1 P 3:2 13:15, 7:11, 11:1, 11:7, 12:10
16
Krzewicka Maja (28 l.)
Polska
1 W 2:3 13:11, 11:8, 6:11, 8:11, 6:11
17
Wysocka Magdalena (26 l.)
Polska
1 P 3:2 3:11,11:6,12:10,13:15,11:9.
17
Klabińska Agata (23 l.)
Polska
1 W 1:3 3:11,11:6,10:12,8:11.
18
Brzeska Agnieszka (26 l.)
Polska
1 W 3:2 9:11, 12:10, 13:11, 8:11, 12:10
18
Krajewska Marta (26 l.)
Polska
1 P 2:3 4:11, 11:3, 11:6, 9:11, 4:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 0:3 8:11, 6:11, 6:11
2 2 W 3:2 11:9, 9:11, 9:11, 11:7, 11:6
3 1 W 1:3 8:11, 11:7, 6:11, 4:11
4 1 W 3:2 5:11, 11:13, 11:8, 11:8, 11:8
5 2 W 2:3 11:4, 11:5, 9:11, 9:11, 5:11
6 2 P 0:3 14:16, 3:11, 8:11
7 1 W 1:3 4:11, 11:9, 9:11, 9:11
8 1 W 1:3 10:12, 11:7, 6:11, 10:12
9 2 W 3:1 11:8, 7:11, 11:2, 11:4
10 1 W 3:0 11:1, 11:9, 11:8
11 1 W 3:0 11:0 , 11:7 , 11:8
12 1 P 3:0 11:8, 11:9, 11:4
13 1 W 2:3 11:5, 11:3, 4:11, 7:11, 5:11
14 1 W 3:1 11:6, 11:4, 8:11, 11:9
15 1 W 3:0 11:7, 11:7, 11:9
16 1 P 3:0 11:4, 11:3, 11:9
17 1 W 2:3 5:11,7:11,11:8,11:8,10:12.
18 1 P 2:3 15:13, 11:9, 6:11, 7:11, 7:11