Witkowska-Krawczyk Wioleta UKS CHROBRY Międzyzdroje

ur. 1990 (31 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
27
Zwycięstwa
9
Porażki
75%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Gryko Kamila (19 l.)
Polska
2 W 3:1 11:7, 10:12, 11:9, 11:8
1
Kozioł Sandra (21 l.)
Polska
2 P 0:3 7:11, 5;11, 10:12
2
Moskwa Martyna (27 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:6, 11:9
2
Przywarta Sandra (28 l.)
Polska
2 W 3:2 11:2, 10:12, 8:11, 12:10, 11:9
3
Kaszuba Agata (29 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 10:12, 7:11
3
Suchomska Barbara (26 l.)
Polska
2 W 2:3 4:11, 11:8, 2:11, 11:8, 3:11
4 2 W 3:0 11:8, 11:9, 11:1
4
Więckowska Julia (19 l.)
Polska
2 W 3:0 krecz
5
Lewandowska Zuzanna (17 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 7:11, 4:11
5
Wysocka Magdalena (26 l.)
Polska
2 W 2:3 11:6, 9:11, 8:11, 11:9, 5:11
6
Żbikowska Monika (26 l.)
Polska
2 P 2:3 11:7, 8:11, 12:10, 5:11, 7:11
6 2 W 3:1 9:11, 12:10, 11:5, 11:8
7
Bożek Weronika (21 l.)
Polska
2 W 3:0 11:3, 11:3, 11:7
7
Draniak Paulina (22 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:8, 11:4
8
Miklaszewska Maja (20 l.)
Polska
2 P 2:3 10:12, 11:3, 6:11, 12:10, 9:11
8
Michalak Aleksandra (20 l.)
Polska
2 P 0:3 5:11, 7:11, 8:11
9
Sitarska Agnieszka (34 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 11:6, 11:8
9 2 P 3:1 10:12, 11:5, 11:6, 11:3
10 2 W 1:3 8:11, 5:11, 13:11, 4:11
10
Adamkiewicz Renata (25 l.)
Polska
2 W 0:3 4:11, 8:11, 4:11
11
Bogdaniuk Alina (55 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:1, 11:0
11
Ciemna Natalia (24 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:6, 11:8
12
Bożek Weronika (21 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 4:11, 2:11
12 2 W 1:3 10:12, 11:6, 7:11, 9:11
13
Baskutyte Ugne (27 l.)
Litwa
2 P 3:2 9:11, 9:11, 11:7, 13:11, 11:9
13 2 W 1:3 9:11, 14:12, 10:12, 9:11
14
Jackowska Julia (20 l.)
Polska
2 W 1:3 4:11, 14:12, 8:11, 9:11
14
Gryko Kamila (19 l.)
Polska
2 W 2:3 8:11, 11:7, 9:11, 11:6, 7:11
15
Lewandowska Zuzanna (17 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:7, 11:6
15
Wysocka Magdalena (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:8, 11:3
16
Panek Daria (19 l.)
Polska
2 W 3:2 11:5, 9:11, 3:11, 11:7, 11:7
16
Hennig Katarzyna (22 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:2, 11:8
17
Miklaszewska Maja (20 l.)
Polska
2 P 3:1 9:11, 11:9, 12:10, 11:4
17
Michalak Aleksandra (20 l.)
Polska
2 P 3:0 11:4, 11:5, 11:8
18
Rosik Iwona (50 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 5:11, 5:11
18
Jędrzejewska Anna (25 l.)
Polska
2 W 2:3 11:4, 18:16, 7:11,7:11, 6:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 3:2 7:11, 11:7, 11:9, 5:11, 11:7
2 2 W 3:2 9:11, 11:9, 15:13, 9:11, 11:5
3 1 P 3:1 11:4, 9:11, 11:8, 11:8
4 1 W 3:2 11:6, 11:8, 12:14, 9:11, 11:6
5 1 W 0:3 8:11, 6:11, 9:11
6 2 P 1:3 3:11, 6:11, 11:9, 7:11
7 2 P 0:3 8:11, 7:11, 8:11
8 2 P 0:3 7:11, 8:11, 6:11
9 1 P 3:1 9:11, 11:8, 11:9, 11:7
10 2 W 0:3 5:11, 7:11, 7:11
11 2 W 3:0 11:9, 11:8, 11:8
12 2 W 2:3 4:11, 9:11, 13:11, 11:8, 9:11
13 2 P 3:0 21:19, 11:4, 11:9
14 2 W 1:3 11:8 6:11 9:11 8:11
15 2 W 3:1 11:3, 9:11, 11:9, 11:3
16 2 P 1:3 7:11, 8:11, 11:8, 12:14
17 2 W 2:3 6:11, 11:6, 7:11, 12:10, 2:11
18 2 W 0:3 7:11, 6:11, 8:11