Grela Artur ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

ur. 2000 (22 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
23
Zwycięstwa
13
Porażki
64%
Skuteczność
KolejkaPrzeciwnikStółWynikSety
1
Kotowski Tomasz (24 l.)
Polska
1 P 2:3 10:12, 10:12, 11:6, 11:4, 4:11
1 1 W 3:1 11:4, 8:11, 11:9, 12:10
2
Tomaszuk Tomasz (25 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 12:10, 11:8
2
Sankowski Marcin (27 l.)
Polska
1 P 3:2 11:6, 8:11, 11:8, 9:11, 19:17
3
Perek Jakub (36 l.)
Polska
1 P 0:3 7:11, 11:13, 9:11
3
Koszyk Bogusław (35 l.)
Polska
1 P 1:3 11:9, 5:11, 11:13, 9:11
4
Szarmach Bartosz (35 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 7:11, 8:11
4
Folwarski Jakub (26 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 4:11, 5:11
5
Godlewski Łukasz (40 l.)
Polska
1 W 3:0 11:6, 11:6, 11:7
5
Makowski Andrzej (40 l.)
Polska
1 W 3:2 6:11, 12:10, 9:11, 11:8, 11:5
6
Janczewski Grzegorz (36 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:5, 11:4
6
Brodzki Maciej (31 l.)
Polska
1 W 1:3 15:17, 11:8, 10:12, 8:11
7
Chmiel Piotr (36 l.)
Polska
1 W 3:2 6:11, 10:12, 11:3, 11:8, 11:8
7
Nowokuński Jacek (38 l.)
Polska
1 P 0:3 3:11, 7:11, 6:11
8
Sposób Tomasz (37 l.)
Polska
1 P 0:3 13:15, 7:11, 9:11
8
Petaś Kacper (22 l.)
Polska
1 W 3:0 11:5, 11:6, 11:8
9
Meng Zhen (33 l.)
Chiny
1 P 3:0 11:7, 12:10, 12:10
9
Fertikowski Paweł (32 l.)
Polska
1 P 3:0 13:11, 12:10, 11:9
10
Misak Mikolai (39 l.)
Białoruś
2 W 0:3 10:12, 8:11, 4:11
10
Franc Wiktor (30 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 12:10, 11:9
11
Węderlich Damian (24 l.)
Polska
2 W 2:3 11:9, 8:11, 11:6, 7:11, 8:11
11
Utylski Rafał (39 l.)
Polska
2 W 0:3 3:11, 10:12, 8:11
12
Truszkowski Marcin (39 l.)
Polska
2 W 1:3 5:11, 5:11, 11:8, 5:11
12
Prądzinski Marek (48 l.)
Polska
2 W 1:3 3:11, 14:12, 6:11, 8:11
13
Żarski Karol (32 l.)
Polska
2 W 1:3 11:5, 12:14, 9:11, 9:11
13
Kulczycki Szymon (43 l.)
Polska
2 W 2:3 11:9, 10:12, 7:11, 12:10, 7:11
14
Daniel Artur (40 l.)
Polska
2 W 3:2 8:11, 11:5, 11:6, 9:11, 11:9
14
Kurowski Kamil (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:9, 11:7
15
Petaś Kacper (22 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 5:11, 8:11
15
Chrząszcz Wojciech (22 l.)
Polska
2 W 0:3 13:15, 6:11, 7:11
16
Kalinowski Paweł (29 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 7:11, 9:11
16
Siluta Jacek (42 l.)
Polska
2 W 0:3 4:11, 9:11, 0:11
17
Kreft Damian (26 l.)
Polska
2 W 3:2 8:11, 10:12, 11:9, 13:11, 11:5
17
Witkowski Jakub (21 l.)
Polska
2 W 3:0 krecz
18
Brodzki Maciej (31 l.)
Polska
2 W 3:1 9:11, 11:7, 11:8, 11:4
18
Janczewski Grzegorz (36 l.)
Polska
2 W 3:1 10:12, 11:6, 11:9, 13:11

Pojedynki deblowe

KolejkaPartnerPrzeciwnicyStółWynikSety
1 2 P 0:3 7:11, 8:11, 8:11
2 2 W 0:3 4:11, 11:13, 3:11
3 2 P 1:3 3:11, 11:8, 5:11, 8:11
4 2 P 0:3 7:11, 7:11, 9:11
5 2 P 2:3 11:13, 12:10, 11:7, 9:11, 7:11
6 2 W 2:3 9:11, 11:3, 11:13, 11:7, 6:11
7 2 P 0:3 10:12, 6:11, 8:11
8 2 W 3:1 9:11, 11:7, 11:7, 11:4
9 2 P 3:2 6:11, 11:5, 11:7, 7:11, 11:4
10 2 P 3:1 11:6, 13:15, 11:5, 11:9
11 2 P 3:1 9:11, 11:5, 11:9, 11:9
12 2 W 2:3 7:11, 11:8, 8:11, 11:8, 7:11
13 2 P 3:2 10:12, 8:11, 11:4, 12:10, 11:3
14 2 P 1:3 5:11, 9:11, 11:7, 4:11
15 2 P 3:0 11:9, 11:8, 11:9
16 2 W 1:3 2:11, 5:11, 11:4, 5:11
17 2 W 3:0 krecz
18 2 P 1:3 8:11, 11:8, 7:11, 10:12