Dziadek Kamil ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

ur. 2000 (22 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
14
Zwycięstwa
22
Porażki
39%
Skuteczność
KolejkaPrzeciwnikStółWynikSety
1
Węderlich Damian (24 l.)
Polska
2 P 1:3 4:11, 11:6, 8:11, 5:11
1
Piotrowski Paweł (26 l.)
Polska
2 W 3:1 10:12, 11:9, 13:11, 11:9
2
Kreft Damian (26 l.)
Polska
2 W 1:3 6:11, 10:12, 11:5, 7:11
2
Zandecki Jan (21 l.)
Polska
2 P 3:1 11:5, 9:11, 11:7, 11:9
3
Bąk Marcin (36 l.)
Polska
2 P 0:3 12:14, 8:11, 7:11
3
Prądzinski Marek (48 l.)
Polska
2 P 1:3 6:1, 11:9, 8:11, 3:11
4
Franc Wiktor (30 l.)
Polska
2 P 0:3 6:11, 7:11, 2:11
4
Misak Mikolai (39 l.)
Białoruś
2 P 2:3 8:11, 9:11, 11:8, 11:5, 9:11
5
Michna Paweł (43 l.)
Polska
2 P 0:3 6:11, 4:11, 6:11
5
Kalinowski Paweł (29 l.)
Polska
2 P 2:3 11:8, 11:6, 9:11, 7:11, 9:11
6
Wieteska Aleksander (33 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7, 11:5, 15:13
6
Makowski Tomasz (40 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 11:8, 11:5
7
Kulczycki Szymon (43 l.)
Polska
2 P 1:3 8:11, 7:11, 11:7, 5:11
7
Żarski Karol (32 l.)
Polska
2 P 2:3 7:11, 11:8, 11:5, 9:11, 7:11
8
Chrząszcz Wojciech (22 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:9, 11:7
8
Kawiak Krystian (23 l.)
Polska
2 W 3:1 10:12, 11:8, 11:3, 11:9
9
Daniel Artur (40 l.)
Polska
2 P 3:2 11:6, 11:9, 7:11, 9:11, 11:6
9
Murawski Michał (27 l.)
Polska
2 P 3:2 11:6, 9:11, 11:7, 6:11, 11:1
10
Franc Wiktor (30 l.)
Polska
2 P 3:0 11:3, 12:10, 11:6
10
Misak Mikolai (39 l.)
Białoruś
2 W 0:3 9:11, 8:11, 4:11
11
Utylski Rafał (39 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 11:5, 12:10
11
Węderlich Damian (24 l.)
Polska
2 P 3:2 4:11, 11:7, 8:11, 11:9, 11:3
12
Prądzinski Marek (48 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7, 11:6, 11:5
12
Truszkowski Marcin (39 l.)
Polska
2 W 0:3 11:13, 5:11, 6:11
13
Kulczycki Szymon (43 l.)
Polska
2 W 1:3 6:11, 9:11, 11:5, 7:11
13
Żarski Karol (32 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 11:7, 11:7
14
Murawski Michał (27 l.)
Polska
2 P 0:3 9:11, 11:13, 8:11
14
Daniel Artur (40 l.)
Polska
2 P 2:3 9:11, 11:9, 12:10, 7:11, 4:11
15
Chrząszcz Wojciech (22 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 6:11, 8:11
15
Petaś Kacper (22 l.)
Polska
2 W 1:3 6:11, 4:11, 12:10, 11:13
16
Siluta Jacek (42 l.)
Polska
2 W 0:3 3:11, 2:11, 3:11
16
Kalinowski Paweł (29 l.)
Polska
2 W 0:3 2:11, 8:11, 5:11
17
Witkowski Jakub (21 l.)
Polska
2 W 3:0 krecz
17
Kreft Damian (26 l.)
Polska
2 W 3:2 12:10, 11:6, 7:11, 7:11, 15:13
18
Janczewski Grzegorz (36 l.)
Polska
2 P 2:3 11:7, 11:8, 9:11, 6:11, 5:11
18
Brodzki Maciej (31 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:4, 11:6

Pojedynki deblowe

KolejkaPartnerPrzeciwnicyStółWynikSety
1 2 P 0:3 7:11, 8:11, 8:11
2 2 W 0:3 4:11, 11:13, 3:11
3 2 P 1:3 3:11, 11:8, 5:11, 8:11
4 2 P 0:3 7:11, 7:11, 9:11
5 2 P 2:3 11:13, 12:10, 11:7, 9:11, 7:11
6 2 W 2:3 9:11, 11:3, 11:13, 11:7, 6:11
7 2 P 0:3 10:12, 6:11, 8:11
8 2 W 3:1 9:11, 11:7, 11:7, 11:4
9 2 P 3:2 6:11, 11:5, 11:7, 7:11, 11:4
10 2 P 3:1 11:6, 13:15, 11:5, 11:9
11 2 P 3:1 9:11, 11:5, 11:9, 11:9
12 2 W 2:3 7:11, 11:8, 8:11, 11:8, 7:11
13 2 P 3:2 10:12, 8:11, 11:4, 12:10, 11:3
14 2 P 1:3 5:11, 9:11, 11:7, 4:11
15 2 P 3:0 11:9, 11:8, 11:9
16 2 W 1:3 2:11, 5:11, 11:4, 5:11
17 2 W 3:0 krecz
18 2 P 1:3 8:11, 11:8, 7:11, 10:12