Lalak Karolina SET TRIO PGKiM BANK SPÓŁDZIELCZY ARKA Ryki

ur. 1998 (23 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
21
Zwycięstwa
15
Porażki
58%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Osińska Katarzyna (27 l.)
Polska
1 W 3:1 9:11, 11:6, 11:9, 13:11
1
Jończyk Ada (26 l.)
Polska
1 P 1:3 11:6, 6:11, 4:11, 4:11
2
Pękała Jolanta (46 l.)
Polska
1 P 3:2 11:6, 5:11, 5:11, 11:7, 11:8
2
Dytko Rachela (33 l.)
Polska
1 P 3:2 7:11, 11:9, 7:11, 11:8, 14:12
3
Knyszewska Paulina (24 l.)
Polska
1 P 0:3 6:11, 13:15, 9:11
3
Falarz Aleksandra (25 l.)
Polska
1 P 1:3 10:12, 11:9, 10:12, 7:11
4
Ślązak Julia (22 l.)
Polska
1 W 2:3 10:12, 11:5, 11:7, 7:11, 6:11
4
Uchnast Agata (22 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 12:10, 5:11, 11:9
5
Stec Natalia (34 l.)
Polska
1 W 3:0 11:6, 11:5, 11:4
5
Gardoń Danuta (47 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:4, 11:6
6
Węgrzyn Anna (20 l.)
Polska
1 P 3:2 11:6, 13:11, 8:11, 6:11, 11:8
6
Węgrzyn Katarzyna (20 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:8, 11:9
7
Bernacka Iryna (27 l.)
Ukraina
1 P 3:2 11:8, 7:11, 11:8, 3:11, 12:10
7
Szlapa Sylwia (26 l.)
Polska
1 W 1:3 9:11, 11:3, 5:11, 8:11
8
Michorczyk Natalia (27 l.)
Polska
1 P 3:1 7:11, 11:5, 13:11, 11:8
8
Dudzińska Daria (33 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 6:11, 7:11
9
Jurkova Eva (26 l.)
Słowacja
1 W 3:0 11:5, 11:7, 11:6
9
Krużel Paulina (33 l.)
Polska
1 W 3:2 11:4, 10:12, 8:11, 11:8, 16:14
10
Ślązak Julia (22 l.)
Polska
1 W 3:1 11:4, 11:6, 4:11, 11:6
10
Falarz Kinga (24 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:6, 11:3
11
Wołowiec Dominika (24 l.)
Polska
1 W 2:3 8:11, 11:8, 5:11, 11:7, 9:11
11
Knyszewska Paulina (24 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:9, 11:6
12
Stec Natalia (34 l.)
Polska
1 W 1:3 11:8, 5:11, 4:11, 9:11
12
Bejska Agata (26 l.)
Polska
1 W 1:3 3:11, 14:12, 3:11, 8:11
13
Nowak Aleksandra (25 l.)
Polska
1 W 3:1 11:6, 11:6, 7:11, 11:9
13
Bernacka Iryna (27 l.)
Ukraina
1 P 1:3 8:11, 11:5, 9:11, 7:11
14
Koza Zuzanna (29 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 9:11, 5:11
14
Jurkova Eva (26 l.)
Słowacja
1 P 3:0 11:6, 11:7, 11:9
15
Dytko Rachela (33 l.)
Polska
1 W 3:1 9:11, 11:3, 11:3, 11:7
15
Pękała Jolanta (46 l.)
Polska
1 W 3:1 7:11, 11:8, 11:3, 12:10
16
Michorczyk Natalia (27 l.)
Polska
1 P 1:3 9:11, 6:11, 12:10, 7:11
16
Paszek Patrycja (26 l.)
Polska
1 W 3:0 11:6, 11:9, 11:9
17
Jończyk Ada (26 l.)
Polska
1 W 1:3 9:11, 11:9, 5:11, 8:11
17
Wabik Sandra (26 l.)
Polska
1 P 3:1 11:4, 11:8, 11:13, 11:7
18
Węgrzyn Anna (20 l.)
Polska
1 W 3:1 13:11, 12:14, 12:10, 11:6
18
Węgrzyn Katarzyna (20 l.)
Polska
1 W 3:0 11:6, 11:8, 11:5

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 3:2 10:12, 4:11, 11:6, 11:3, 11:7
2 1 W 1:3 11:9, 9:11, 8:11, 8:11
3 1 P 0:3 2:11, 7:11, 9:11
4 1 P 3:0 11:9, 11:6, 11:8
5 1 W 3:0 13:11, 11:5, 11:4
6 1 P 3:1 9:11, 11:5, 11:3, 11:3
7 1 P 3:1 11:8, 16:14, 4:11, 11:8
8 1 W 1:3 7:11, 11:8, 10:12, 10:12
9 1 P 2:3 11:7, 8:11, 11:5, 9:11, 9:11
10 1 P 1:3 11:4, 8:11, 6:11, 7:11
11 1 W 1:3 6:11, 11:8, 8:11, 8:11
12 1 W 0:3 6:11, 5:11, 5:11
13 1 W 3:0 11:5, 11:6, 11:9
14 1 W 0:3 5:11, 11:13, 8:11
15 1 P 1:3 7:11, 7:11, 14:12, 7:11
16 1 W 3:2 11:9, 6:11, 11:6, 10:12, 11:2
17 1 W 1:3 12:10, 9:11, 10:12, 9:11
18 1 P 0:3 6:11, 5:11, 8:11