Bąk Marcin UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą

ur. 1986 (35 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
23
Zwycięstwa
11
Porażki
68%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Węderlich Damian (23 l.)
Polska
2 W 3:1 10:12, 11:6, 11:2, 11:7
1
Piotrowski Paweł (25 l.)
Polska
2 P 0:3 8:11, 6:11, 10:12
2 2 W 2:3 14:12, 3:11, 11:4, 4:11, 7:11
2
Olek Jan (29 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 9:11, 7:11
3
Marczykowski Rafał (25 l.)
Polska
2 W 3:0 11:1, 11:3, 11:3
3
Zdzienicki Kamil (34 l.)
Polska
2 W 3:1 11:6, 11:9, 4:11, 12:10
4
Meng Zhen (32 l.)
Chiny
2 P 3:0 13:11, 11:9, 11:7
4
Khanin Aliaksandr (23 l.)
Białoruś
2 P 3:2 12:14, 9:11, 11:7, 11:8, 14:12
5
Prądzinski Marek (47 l.)
Polska
2 W 3:2 8:11, 9:11, 14:12, 12:10, 11:4
5
Dosz Sławomir (23 l.)
Polska
2 P 1:3 11:9, 9:11, 10:12, 6:11
6 2 W 2:3 5:11, 4:11, 11:8, 11:7, 9:11
6
Petaś Kacper (21 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 5:11, 4:11
7
Kowalski Wojciech (39 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:7, 11:5
7
Janczewski Marcin (35 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:5, 11:6
8
Kreft Damian (25 l.)
Polska
2 W 1:3 15:17, 11:8, 8:11, 11:13
8
Kaproń Łukasz (28 l.)
Polska
2 P 3:2 8:11, 11:5, 6:11, 11:9, 12:10
9
Urbański Mateusz (28 l.)
Polska
2 W 3:0 11:2, 12:10, 11:7
9
Grela Artur (21 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:9, 13:11
10
Żebrowski Jędrzej (21 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:1, 11:9
10
Więcek Adrian (26 l.)
Polska
2 P 1:3 12:14, 11:5, 11:4, 6:11, 10:12
11 2 W 0:3 1:11, 1:11, 4:11
11
Marczykowski Rafał (25 l.)
Polska
2 W 2:3 10:12, 11:9, 12:10, 4:11, 4:11
12
Sankowski Marcin (26 l.)
Polska
2 W 3:1 11:6, 11:4, 11:13, 11:6
12 2 W 3:2 9:11, 11:5, 10:12, 11:8, 12:10
13
Kreft Damian (25 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:8, 11:7
13
Kaproń Łukasz (28 l.)
Polska
2 P 1:3 12:10, 5:11, 4:11, 12:14
14
Urbanowicz Kamil (22 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 4:11, 5:11
14
Kotowski Tomasz (23 l.)
Polska
2 W 1:3 7:11, 19:17, 7:11, 7:11
16
Khanin Aliaksandr (23 l.)
Białoruś
2 P 1:3 9:11, 9:11, 11:7, 8:11
16
Chmiel Piotr (35 l.)
Polska
2 P 1:3 6:11, 7:11, 11:6, 8:11
17
Dosz Sławomir (23 l.)
Polska
2 P 3:2 9:11, 9:11, 11:9, 11:4, 13:11
17
Dosz Adam (25 l.)
Polska
2 P 3:0 11:2, 11:9, 11:9
18
Dziadek Kamil (21 l.)
Polska
2 W 0:3 9:11, 7:11, 7:11
18
Kulczycki Samuel (19 l.)
Polska
2 W 1:3 11:9, 7:11, 2:11, 5:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 0:3 9:11, 12:14, 9:11
2 2 P 3:1 10:12, 11:9, 11:7, 11:4
3 2 P 1:3 11:4, 10:12, 8:11, 6:11
4 2 P 3:0 12:10, 11:7, 11:9
5 2 P 1:3 6:11, 11:7, 7:11, 8:11
7 2 W 3:0 13:11, 11:4, 11:9
9 2 W 3:0 11:6, 11:7, 11:5
10 2 W 3:0 11:6, 11:8, 11:2
11 2 W 0:3 1:11, 1:11, 4:11
12 2 W 3:1 11:9, 10:12, 11:9, 11:7
13 2 P 1:3 14:16, 11:8, 6:11, 7:11
14 2 W 2:3 11:7, 11:13, 11:5, 5:11, 11:13
16 2 W 3:0 13:11, 12:10, 11:8
18 2 W 1:3 13:11, 1:11, 7:11, 10:12