Sivakova Katsiaryna AZS UMCS OPTIMA Lublin

ur. 1985 (34 l.)
Białoru¶

Pojedynki indywidualne

32
Pojedynki
32
Zwycięstwa
0
Porażki
100%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Paszek Patrycja (24 l.)
Polska
2 W 1:3 15:13, 6:11, 10:12, 10:12
1
Kasperowicz Natalia (21 l.)
Polska
2 W 0:3 2:11, 4:11, 6:11
2
Szlapa Sylwia (24 l.)
Polska
1 W 3:0 11:6, 11:7, 11:9
2
Bernacka Iryna (25 l.)
Ukraina
1 W 3:1 11:9, 11:9, 8:11, 12:10
3
Falarz Kinga (22 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 4:11, 7:11
4
Banaś Natalia (33 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:6, 11:5
5
Walawender Edyta (49 l.)
Polska
2 W 3:1 11:6, 11:13, 13:11, 11:1
6
Głodek Kamila (23 l.)
Polska
2 W 1:3 14:12, 3:11, 7:11, 5:11
6
Cięszczyk Natalia (24 l.)
Polska
2 W 2:3 3:11, 11:8, 11:7, 5:11, 4:11
7
Osińska Katarzyna (25 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:6, 11:1
7
Pawlaczyk Katarzyna (28 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:2, 11:7
8
Kołodziej Ewa (20 l.)
Polska
2 W 3:0 11:2, 11:8, 11:9
8
Pęk Karolina (21 l.)
Polska
2 W 3:1 11:6, 11:7, 7:11, 11:7
9
Dytko Rachela (31 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 6:11, 4:11
9
Teluk Marlena (41 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 7:11, 4:11
10
Banaś Natalia (33 l.)
Polska
2 W 1:3 11:7, 4:11, 11:13, 4:11
11
Drzozga Julia (23 l.)
Polska
2 W 0:3 3:11, 2:11, 8:11
11
Szlapa Sylwia (24 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 5:11, 6:11
12
Charkiewicz Marta (28 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:2, 11:7
12
Paszanda Adriana (30 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:4, 11:6
13
Łacny Beata (29 l.)
Polska
2 W 3:1 7:11, 11:6, 11:4, 11:8
13
Włuczyńska Ksenia (25 l.)
Polska
2 W 3:2 11:7, 6:11, 13:11, 8:11, 11:4
14
Osińska Katarzyna (25 l.)
Polska
2 W 0:3 4:11, 7:11, 5:11
14
Pawlaczyk Katarzyna (28 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 2:11, 2:11
15
Falarz Kinga (22 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:7, 11:4
15
Caban Anna (23 l.)
Polska
2 W 3:0 14:12, 11:4, 11:9
16
Wołk Agata (24 l.)
Polska
2 W 0:3 4:11, 4:11, 3:11
16
Walawender Edyta (49 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 6:11, 8:11
17
Głodek Kamila (23 l.)
Polska
2 W 3:0 11:2, 11:3, 11:6
17
Baranowska Dagmara (22 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:5, 11:4
18
Pęk Karolina (21 l.)
Polska
2 W 1:3 12:10, 2:11, 7:11, 4:11
18
Pytel Sara (20 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 8:11, 6:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 0:3 12:14, 7:11, 7:11
2 2 W 3:0 11:1, 12:10, 11:8
3 2 W 1:3 9:11, 11:8, 5:11, 2:11
4 1 W 3:0 11:3, 11:3, 11:6
5 1 W 3:1 8:11, 11:3, 11:6, 11:5
6 1 W 0:3 5:11, 8:11, 9:11
7 1 W 3:1 15:13, 11:5, 10:12, 11:5
8 1 P 2:3 7:11, 11:2, 11:6, 6:11, 9:11
9 1 W 0:3 6:11, 5:11, 11:13
10 1 W 0:3 7:11, 11:13, 5:11
11 1 W 0:3 8:11, 4:11, 10:12
12 1 W 3:0 11:8, 11:4, 11:7
13 1 W 3:1 11:7, 11:2, 10:12, 11:1
14 1 W 0:3 9:11, 8:11, 5:11
15 1 P 2:3 11:13, 9:11, 11:7, 11:6, 6:11
16 1 W 1:3 13:11, 7:11, 6:11, 7:11
17 1 W 3:0 11:5, 11:8, 12:10
18 1 W 0:3 11:13, 5:11, 5:11