Dzikowski Mateusz STOWARZYSZENIE MARABELLA Sopot

ur. 1994 (26 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
15
Zwycięstwa
21
Porażki
42%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1 2 P 2:3 8:11, 12:10, 11:7, 8:11, 8:11
1
Franc Wiktor (28 l.)
Polska
2 P 0:3 7:11, 6:11, 9:11
2
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
2 P 3:0 11:4, 11:4, 11:6
2
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
2 P 3:2 9:11, 12:10, 12:10, 9:11, 11:6
3
Tomaszuk Tomasz (23 l.)
Polska
2 P 3:2 11:9, 8:11, 11:6, 6:11, 11:8
3
Burger Dariusz (26 l.)
Polska
2 W 0:3 9:11, 3:11, 8:11
4
Kurowski Kamil (24 l.)
Polska
2 P 2:3 11:9, 11:8, 5:11, 8:11, 12:14
4
Murawski Michał (25 l.)
Polska
2 W 3:2 11:8, 8:11, 6:11, 11:8, 11:5
5
Żarski Karol (30 l.)
Polska
2 W 2:3 7:11, 7:11, 11:5, 11:8, 7:11
5
Truszkowski Marcin (37 l.)
Polska
2 W 1:3 11:6, 8:11, 8:11, 14:16
6
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
2 P 3:2 14:12, 6:11, 11:5, 9:11, 11:6
6
Woskowicz Marcin (26 l.)
Polska
2 P 3:1 3:11, 11:5, 11:5, 11:8
7
Filbrandt Tomasz (30 l.)
Polska
2 W 3:0 11:5, 11:9, 12:10
7
Troka Mateusz (27 l.)
Polska
2 P 0:3 8:11, 9:11, 4:11
8
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 P 3:1 11:4, 11:6, 9:11, 11:6
8
Sas Andrzej (31 l.)
Polska
2 W 0:3 10:12, 6:11, 7:11
9
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 P 1:3 7:11, 6:11, 11:6, 7:11
9
Olek Jan (28 l.)
Polska
2 P 0:3 4:11, 3:11, 6:11
10
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
2 P 1:3 14:16, 12:10, 7:11, 7:11
10
Jarocki Łukasz (24 l.)
Polska
2 W 3:1 8:11, 11:3, 11:9, 11:4
11
Zdzienicki Piotr (30 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:7, 11:6
11
Czerniawski Marcin (38 l.)
Polska
2 P 1:3 11:9, 8:11, 4:11, 9:11
12
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 P 3:2 9:11, 9:11, 13:11, 13:11, 13:11
12 2 W 2:3 12:10, 7:11, 8:11, 12:10, 8:11
13
Sas Andrzej (31 l.)
Polska
2 P 1:3 4:11, 8:11, 12:10, 10:12
13
Wieteska Aleksander (31 l.)
Polska
2 P 1:3 2:11, 12:10, 7:11, 8:11
14
Truszkowski Marcin (37 l.)
Polska
2 W 3:0 12:10, 11:9, 11:7
14
Żarski Karol (30 l.)
Polska
2 P 0:3 10:12, 7:11, 10:12
15
Filbrandt Tomasz (30 l.)
Polska
2 W 0:3 5:11, 8:11, 5:11
15
Kaproń Łukasz (27 l.)
Polska
2 W 2:3 8:11, 7:11, 11:8, 12:10, 8:11
16
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
2 P 3:0 11:8, 11:7, 13:11
16
Murawski Michał (25 l.)
Polska
2 W 0:3 9:11, 8:11, 7:11
17
Grzelak Ryszard (48 l.)
Polska
2 P 2:3 8:11, 8:11, 11:6, 11:8, 10:12
17 2 P 2:3 10:12, 8:11, 11:3, 11:8, 10:12
18
Franc Wiktor (28 l.)
Polska
2 W 1:3 8:11, 4:11, 11:7, 7:11
18 2 W 2:3 11:7, 6:11, 13:11, 7:11, 9:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 3:2 11:8, 15:13, 3:11, 5:11, 12:10
2 2 P 3:0 11:6, 11:7, 11:7
3 2 P 3:0 11:6, 11:3, 11:6
4 2 W 3:0 12:10, 11:9, 11:6
5 2 P 3:0 11:7, 11:8, 11:5
6 2 P 3:2 5:11, 10:12, 11:7, 11:7, 12:10
7 2 W 3:2 11:8, 9:11, 11:7, 9:11, 11:5
8 2 P 3:2 4:11, 11:13, 11:4, 11:8, 11:8
9 2 P 0:3 9:11, 10:12, 4:11
10 2 W 3:2 11:8, 11:9, 6:11, 11:13, 11:7
11 2 P 1:3 6:11, 10:12, 11:9, 6:11
12 2 P 3:2 11:13, 11:7, 8:11, 15:13, 11:5
13 2 P 1:3 8:11, 11:7, 8:11, 6:11
14 2 W 3:1 11:9, 11:5, 10:12, 11:8
15 2 W 1:3 2:11, 11:6, 8:11, 5:11
16 2 P 3:1 10:12, 11:7, 11:8, 13:11
17 2 W 3:0 11:8, 13:11, 11:4
18 2 P 3:0 11:8, 11:8, 11:7