Sposób Tomasz KS SPÓJNIA Warszawa

ur. 1985 (35 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

35
Pojedynki
26
Zwycięstwa
9
Porażki
74%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Troka Mateusz (27 l.)
Polska
2 W 1:3 11:7, 13:15, 9:11, 8:11
1
Krawczyk Jakub (26 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 6:11, 7:11
2
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 W 3:1 11:9, 15:13, 8:11, 11:3
2
Sas Andrzej (31 l.)
Polska
2 W 3:1 11:4, 12:14, 11:6, 11:5
3
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
2 W 3:2 11:13, 11:6, 13:11, 6:11, 11:2
3
Jarocki Łukasz (24 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:3, 11:7
4 2 W 2:3 11:8, 3:11, 6:11, 11:8, 2:11
4
Byszewski Hubert (29 l.)
Polska
2 W 1:3 5:11, 8:11, 11:9, 7:11
5
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
2 P 2:3 9:11, 11:3, 6:11, 11:7, 9:11
5
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
2 P 1:3 9:11, 11:8, 5:11, 6:11
6
Burger Dariusz (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:4, 11:7
6
Barbachowski Jacek (22 l.)
Polska
2 W 3:1 11:4, 11:8, 11:13, 11:2
7
Murawski Michał (25 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 5:11, 3:11
7
Kurowski Kamil (24 l.)
Polska
2 W 0:3 16:18, 10:12, 9:11
8
Żarski Karol (30 l.)
Polska
2 W 3:1 7:11, 11:7, 11:9, 11:9
8
Truszkowski Marcin (37 l.)
Polska
2 W 3:0 14:12, 12:10, 14:12
9
Dzikowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 1:3 7:11, 6:11, 11:6, 7:11
9
Benzef Jakub (24 l.)
Polska
2 W 0:3 7:11, 9:11, 3:11
10
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
1 W 2:3 9:11, 13:11, 10:12, 11:9, 8:11
10
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 0:3 9:11, 1:11, 9:11
11
Korycki Michał (27 l.)
Polska
1 P 3:2 12:14, 11:9, 11:7, 4:11, 11:8
11
Więcek Adrian (25 l.)
Polska
1 P 3:1 9:11, 11:7, 11:8, 11:9
12
Dzikowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 W 3:2 9:11, 9:11, 13:11, 13:11, 13:11
12
Benzef Jakub (24 l.)
Polska
2 W 3:0 11:3, 11:7, 11:7
13
Franc Wiktor (28 l.)
Polska
2 W 3:1 8:11, 11:6, 11:6, 11:1
13 2 W 3:1 11:6, 11:8, 5:11, 11:4
14
Krawczyk Jakub (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:6, 11:9, 11:8
15
Bąk Daniel (32 l.)
Polska
1 P 3:2 11:7, 10:12, 9:11, 11:7, 11:7
15
Bąk Marcin (34 l.)
Polska
1 P 3:2 11:9, 10:12, 3:11, 11:7, 11:7
16
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
2 W 2:3 12:10, 7:11, 11:4, 10:12, 7:11
16
Woskowicz Marcin (26 l.)
Polska
2 W 0:3 4:11, 8:11, 8:11
17
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
2 P 2:3 9:11, 11:7, 13:15, 11:5, 8:11
17
Murawski Michał (25 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:9, 11:9
18
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
2 P 3:2 10:12, 11:5, 12:10, 4:11, 12:10
18
Czerniawski Marcin (38 l.)
Polska
2 P 3:2 9:11, 11:9, 14:16, 12:10, 11:5

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
6 2 W 3:0 11:4, 11:4, 11:5
7 2 W 1:3 5:11, 6:11, 11:6, 9:11
8 2 W 3:0 11:8, 13:11, 11:4
9 2 W 0:3 9:11, 10:12, 4:11
10 2 W 2:3 11:8, 4:11, 7:11, 12:10, 8:11
11 2 W 1:3 6:11, 11:8, 10:12, 9:11
12 2 W 3:2 11:13, 11:7, 8:11, 15:13, 11:5
13 2 W 3:2 9:11, 11:7, 5:11, 11:5, 12:10
14 2 W 3:2 11:9, 9:11, 11:9, 8:11, 11:4
15 2 W 1:3 11:8, 9:11, 11:13, 7:11
16 2 P 3:1 11:5, 10:12, 11:7, 11:9
17 2 W 3:0 11:5, 11:5, 11:2
18 2 P 3:0 11:9, 11:7, 11:4