Truszkowski Marcin UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą

ur. 1983 (37 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
10
Zwycięstwa
26
Porażki
28%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
2 P 1:3 9:11, 11:5, 3:11, 6:11
1
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
2 P 1:3 3:11, 11:7, 5:11, 11:13
2
Tomaszuk Tomasz (23 l.)
Polska
2 W 3:2 11:8, 11:9, 8:11, 7:11, 11:8
2
Burger Dariusz (26 l.)
Polska
2 P 1:3 7:11, 8:11, 11:4, 1:11
3
Kurowski Kamil (24 l.)
Polska
2 P 3:1 7:11, 11:7, 11:7, 11:8
3
Murawski Michał (25 l.)
Polska
2 P 3:2 11:7, 9:11, 7:11, 11:9, 15:13
4
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
2 W 1:3 9:11, 9:11, 11:4, 7:11
4
Woskowicz Marcin (26 l.)
Polska
2 P 3:0 11:9, 11:3, 11:6
5
Dzikowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 P 1:3 11:6, 8:11, 8:11, 14:16
5
Benzef Jakub (24 l.)
Polska
2 W 3:2 7:11, 11:5, 12:10, 11:8
6
Troka Mateusz (27 l.)
Polska
2 P 3:0 11:9, 12:10, 11:6
6
Troka Mateusz (27 l.)
Polska
2 W 1:3 8:11, 14:12, 5:11, 6:11
7
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
2 P 1:3 8:11, 9:11, 11:6, 8:11
7
Sas Andrzej (31 l.)
Polska
2 W 3:0 11:9, 11:6, 14:12
8
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 P 3:0 14:12, 12:10, 14:12
8
Olek Jan (28 l.)
Polska
2 P 3:1 11:13, 11:6, 11:9, 11:9
9
Franc Wiktor (28 l.)
Polska
2 P 2:3 11:13, 13:11, 6:11, 11:4, 3:11
9 2 P 1:3 11:7, 7:11, 10:12, 3:11
10
Franc Wiktor (28 l.)
Polska
2 P 3:1 7:11, 11:6, 11:6, 11:8
10 2 P 3:1 7:11, 11:8, 11:8, 11:7
11
Murawski Michał (25 l.)
Polska
2 W 3:0 11:7, 11:9, 11:5
11
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
2 P 2:3 7:11, 11:6, 11:6, 8:11, 6:11
12
Barbachowski Jacek (22 l.)
Polska
2 W 0:3 3:11, 6:11, 10:12
12
Tomaszuk Tomasz (23 l.)
Polska
2 W 2:3 9:11, 11:8, 7:11, 11:8, 9:11
13
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
2 W 3:2 11:9, 8:11, 9:11, 11:5, 11:5, 11:5
13
Wiszowaty Kazimierz (52 l.)
Polska
2 P 1:3 11:8, 5:11, 6:11, 7:11
14
Dzikowski Mateusz (26 l.)
Polska
2 P 3:0 12:10, 11:9, 11:7
14
Benzef Jakub (24 l.)
Polska
2 P 3:1 9:11, 13:11, 11:5, 11:8
15 2 P 2:3 11:7, 6:11, 13:11, 5:11, 0:11
15
Olek Jan (28 l.)
Polska
2 P 2:3 11:8, 7:11, 11:7, 7:11, 7:11
16
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
2 P 3:1 11:8, 8:11, 11:2, 11:4
16
Czerniawski Marcin (38 l.)
Polska
2 P 3:0 11:5, 11:8, 13:11
17
Sas Andrzej (31 l.)
Polska
2 P 3:2 11:6, 17:15, 5:11, 9:11, 11:5
17
Wieteska Aleksander (31 l.)
Polska
2 P 3:2 8:11, 10:12, 11:9, 12:10, 11:5
18
Krawczyk Jakub (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:5, 11:6
18
Kaproń Łukasz (27 l.)
Polska
2 P 0:3 6:11, 10:12, 7:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 2:3 11:9, 11:8, 7:11, 8:11, 7:11
2 1 W 3:2 4:11, 11:4, 8:11, 11:8, 11:1
3 1 P 3:0 11:4, 11:8, 11:3
4 1 P 3:0 11:4, 11:7, 11:8
5 1 P 1:3 9:11, 7:11, 11:8, 9:11
6 1 P 3:2 7:11, 9:11, 11:1, 11:4, 11:5
7 2 W 3:0 14:12, 11:8, 12:10
8 1 P 3:1 11:5, 9:11, 11:6, 11:7
9 2 P 0:3 7:11, 6:11, 6:11
10 2 P 3:1 11:9, 9:11, 11:6, 11:6
11 2 W 3:1 11:13, 11:6, 11:9, 15:13
12 2 W 0:3 8:11, 5:11, 8:11
13 2 P 2:3 8:11, 11:9, 9:11, 12:10, 9:11
14 2 P 3:1 11:9, 11:5, 10:12, 11:8
15 2 P 1:3 11:8, 9:11, 11:13, 7:11
16 2 P 3:2 11:3, 8:11, 11:6, 13:15, 11:4
17 2 W 1:3 11:5, 4:11, 9:11, 9:11
18 2 P 2:3 11:9, 11:13, 11:7, 8:11, 9:11