Bąk Marcin UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą

ur. 1986 (34 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
23
Zwycięstwa
13
Porażki
64%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Czerniawski Marcin (38 l.)
Polska
1 W 3:2 8:11, 12:10, 9:11, 11:6, 11:5
1
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
1 W 3:0 krecz
2
Więcek Adrian (25 l.)
Polska
1 P 1:3 11:9, 6:11, 10:12, 4:11
2
Korycki Michał (27 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 12:10, 11:9
3
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
1 W 1:3 11:5, 6:11, 6:11, 9:11
3
Grześlak Zbigniew (35 l.)
Polska
1 P 3:1 9:11, 8:11, 11:5, 11:6
4
Marchlewski Marcin (42 l.)
Polska
1 W 2:3 5:11, 11:8, 11:9, 5:11, 8:11
4
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
1 P 3:1 8:11, 11:5, 11:7, 11:6
5
Daniel Artur (38 l.)
Polska
1 W 3:1 11:8, 11:7, 6:11, 11:7
5 1 P 1:3 11:8, 7:11, 11:13, 10:12
6
Kaproń Łukasz (27 l.)
Polska
1 W 1:3 7:11, 9:11, 12:10, 2:11
6
Białek Artur (28 l.)
Polska
1 W 1:3 11:9, 9:11, 5:11, 8:11
7
Wieteska Aleksander (31 l.)
Polska
1 W 3:2 4:11, 6:11, 11:6, 11:7, 11:4
7
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 3:2 11:6, 7:11, 8:11, 11:9, 12:10
8
Szarmach Bartosz (33 l.)
Polska
1 P 3:2 11:5, 6:11, 11:4, 8:11, 11:5
8
Malicki Szymon (32 l.)
Polska
1 W 0:3 12:14, 5:11, 10:12
9
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 P 2:3 10:12, 9:11, 11:8, 11:9, 10:12
9
Prus-Strowski Karol (34 l.)
Polska
1 P 0:3 3:11, 8:11, 6:11
10
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 7:11, 15:17
10
Prus-Strowski Karol (34 l.)
Polska
1 P 3:0 15:13, 11:8, 11:7
11
Kurowski Kamil (24 l.)
Polska
1 W 3:0 11:9, 11:7, 11:4
11
Grześlak Zbigniew (35 l.)
Polska
1 P 1:3 6:11, 11:7, 9:11, 8:11
12
Korycki Michał (27 l.)
Polska
1 P 3:2 11:5, 12:10, 11:13, 9:11, 11:7
12
Więcek Adrian (25 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:5, 11:8
13
Woskowicz Marcin (26 l.)
Polska
1 W 3:1 11:13, 11:7, 11:8, 11:4
13
Marchlewski Marcin (42 l.)
Polska
1 W 3:1 13:11, 11:7, 6:11, 11:8
14
Daniel Artur (38 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:3, 11:6
14 1 W 0:3 9:11, 8:11, 9:11
15
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
1 W 3:2 11:9, 10:12, 3:11, 11:7, 11:7
15
Malicki Szymon (32 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 11:9, 6:11, 11:7
16
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 4:11, 4:11
16
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
1 W 2:3 16:14, 8:11, 11:8, 3:11, 4:11
17
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 1:3 13:11, 6:11, 7:11, 8:11
17
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
1 P 3:2 7:11, 11:9, 12:10, 8:11, 12:10
18
Troka Mateusz (27 l.)
Polska
1 W 3:1 11:5, 4:11, 12:10, 11:8
18
Białek Artur (28 l.)
Polska
1 W 3:2 11:7, 9:11, 11:9, 8:11, 12:10

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 3:0 11:4, 11:9, 11:3
2 2 P 1:3 8:11, 11:4, 4:11, 13:15
3 2 W 0:3 17:19, 9:11, 6:11
4 2 P 3:2 11:5, 6:11, 7:11, 11:9, 17:15
5 2 W 3:0 11:7, 11:8, 11:5
6 2 W 2:3 9:11, 11:7, 11:4, 4:11, 8:11
7 2 W 3:0 14:12, 11:8, 12:10
8 2 P 3:0 11:8, 13:11, 11:4
9 2 P 0:3 7:11, 6:11, 6:11
10 2 P 3:1 11:9, 9:11, 11:6, 11:6
11 2 W 3:1 11:13, 11:6, 11:9, 15:13
12 2 W 0:3 8:11, 5:11, 8:11
13 2 P 2:3 8:11, 11:9, 9:11, 12:10, 9:11
14 2 P 3:1 11:9, 11:5, 10:12, 11:8
15 2 P 1:3 11:8, 9:11, 11:13, 7:11
16 2 P 3:2 11:3, 8:11, 11:6, 13:15, 11:4
17 2 W 1:3 11:5, 4:11, 9:11, 9:11
18 2 P 2:3 11:9, 11:13, 11:7, 8:11, 9:11