Marchlewski Marcin KST ENERGA-MANEKIN II Toruń

ur. 1978 (42 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

33
Pojedynki
22
Zwycięstwa
11
Porażki
67%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 9:11, 9:11
1
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 2:11, 7:11
2
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
1 W 3:2 8:11, 11:3, 11:4, 9:11, 11:8
2
Grześlak Zbigniew (35 l.)
Polska
1 W 3:1 3:11, 11:8, 11:6, 12:10
3
Malicki Szymon (32 l.)
Polska
1 P 3:2 5:11, 6:11, 11:8, 11:9, 13:11
3
Szarmach Bartosz (33 l.)
Polska
1 P 3:1 6:11, 13:11, 11:9, 11:3
4
Bąk Daniel (32 l.)
Polska
1 W 3:1 11:5, 11:3, 8:11, 11:2
4
Bąk Marcin (34 l.)
Polska
1 P 2:3 5:11, 11:8, 11:9, 5:11, 8:11
5
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 P 3:2 11:5, 5:11, 11:9, 6:11, 11:9
5
Prus-Strowski Karol (34 l.)
Polska
1 W 1:3 9:11 11:13, 11:8, 9:11
6
Daniel Artur (38 l.)
Polska
1 W 3:1 11:4, 8:11, 11:7, 11:1
7
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
1 W 1:3 7:11, 11:6, 4:11, 9:11
7
Czerniawski Marcin (38 l.)
Polska
1 P 3:2 11:6, 6:11, 12:14, 11:7, 11:8
8
Białek Artur (28 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 11:7, 9:11, 11:6
9
Więcek Adrian (25 l.)
Polska
1 W 1:3 11:5, 2:11, 6:11, 9:11
10 1 W 0:3 4:11, 7:11, 1:11
10
Daniel Artur (38 l.)
Polska
1 P 3:0 14:12, 11:7, 11:7
11
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 W 3:1 12:10, 9:11, 11:6, 11:8
11
Prus-Strowski Karol (34 l.)
Polska
1 W 3:2 11:7, 9:11, 12:10, 4:11, 11:5
12
Troka Mateusz (27 l.)
Polska
1 W 0:3 6:11, 9:11, 5:11
12
Białek Artur (28 l.)
Polska
1 P 3:1 5:11, 11:6, 11:9, 13:11
13
Bąk Daniel (32 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 13:11, 12:10
13
Bąk Marcin (34 l.)
Polska
1 P 3:1 13:11, 11:7, 6:11, 11:8
14
Więcek Adrian (25 l.)
Polska
1 P 2:3 5:11, 11:6, 11:4, 6:11, 12:14
14
Tomaszuk Tomasz (23 l.)
Polska
1 W 3:1 8:11, 11:5, 11:4, 11:8
15
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:9, 11:4
15
Makowski Tomasz (38 l.)
Polska
1 W 3:0 11:4, 11:7, 11:6
16
Malicki Szymon (32 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 11:8, 11:3
16
Szarmach Bartosz (33 l.)
Polska
1 W 3:1 11:3, 5:11, 11:8, 11:5
17
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 P 2:3 8:11, 7:11, 11:8, 11:4, 7:11
17
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 12:10, 11:5
18
Kurowski Kamil (24 l.)
Polska
1 W 0:3 1:11, 5:11, 8:11
18
Grześlak Zbigniew (35 l.)
Polska
1 W 1:3 5:11, 11:5, 15:17, 18:20

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 W 0:3 7:11, 9:11, 4:11
2 1 W 3:2 9:11, 13:11, 8:11, 11:7, 11:3
3 1 W 1:3 10:12, 8:11, 12:10, 9:11
4 1 W 3:0 11:4, 11:7, 11:8
5 1 W 0:3 9:11, 8:11, 4:11
6 1 P 0:3 7:11, 10:12, 2:11
7 1 P 3:1 11:4, 4:11, 11:7, 11:9
8 1 W 3:0 11:5, 11:7, 14:12
9 1 W 0:3 10:12, 6:11, 10:12
10 1 W 2:3 10:12, 11:7, 11:3, 8:11, 10:12
11 1 W 3:0 12:10, 11:8, 13:11
12 1 P 3:2 8:11, 11:5, 11:6, 8:11, 11:9
13 1 P 3:2 11:6, 6:11, 9:11, 12:10, 13:11
14 1 W 3:2 14:16, 11:4, 11:4, 5:11, 11:7
15 1 W 3:2 11:7, 8:11, 9:11, 12:10, 11:9
16 1 W 3:1 11:5, 10:12, 11:7, 11:9
17 1 W 3:0 11:5, 11:9, 14:12
18 1 W 1:3 7:11, 10:12, 14:12, 9:11