Janczewski Grzegorz SCKiS HALS-WADWICZ Warszawa

ur. 1986 (34 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
12
Zwycięstwa
24
Porażki
33%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
1 W 3:0 11:8, 11:2, 14:12
1
Marchlewski Marcin (42 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 9:11, 9:11
2
Malicki Szymon (32 l.)
Polska
1 P 3:2 7:11, 11:6, 11:8, 12:14, 12:10
2
Szarmach Bartosz (33 l.)
Polska
1 P 3:2 11:7, 8:11, 11:8, 4:11, 11:8
3
Prus-Strowski Karol (34 l.)
Polska
1 P 2:3 9:11, 11:8, 11:6, 9:11, 4:11
3
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 W 3:2 7:11, 11:6, 7:11, 12:10, 11:9
4
Nowokuński Jacek (36 l.)
Polska
1 P 3:1 11:7, 11:8, 9:11, 11:9
4
Czerniawski Marcin (38 l.)
Polska
1 W 1:3 11:7, 8:11, 6:11, 8:11
5
Więcek Adrian (25 l.)
Polska
1 W 1:3 8:11, 10:12, 11:7, 6:11
5
Korycki Michał (27 l.)
Polska
1 P 3:0 11:7, 11:8, 12:10
6
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
1 W 3:2 5:11, 7:11, 11:7, 11:4, 11:8
6
Grześlak Zbigniew (35 l.)
Polska
1 W 3:1 11:4, 20:18, 7:11, 11:7
7
Bąk Marcin (34 l.)
Polska
1 P 3:2 11:6, 7:11, 8:11, 11:9, 12:10
7
Bąk Daniel (32 l.)
Polska
1 P 3:1 11:5, 11:13, 11:7, 11:7
8 1 P 0:3 5:11, 9:11, 11:13
8
Daniel Artur (38 l.)
Polska
1 P 1:3 3:11, 11:4, 7:11, 6:11
9
Kaproń Łukasz (27 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 8:11, 10:12
9
Białek Artur (28 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 12:10, 11:7
10
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
1 P 0:3 9:11, 1:11, 9:11
10
Szarmach Bartosz (33 l.)
Polska
1 W 3:2 13:11, 6:11, 5:11, 11:9, 11:5
11
Białek Artur (28 l.)
Polska
1 P 1:3 8:11, 11:6, 11:13, 8:11
11
Troka Mateusz (27 l.)
Polska
1 P 2:3 13:11, 6:11, 11:9, 6:11, 8:11
12
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
1 W 3:1 11:5, 5:11, 11:8, 14:12
12
Sankowski Marcin (25 l.)
Polska
1 P 1:3 11:8, 10:12, 8:11, 11:13
13 1 W 2:3 11:13, 10:12, 11:6, 11:3, 9:11
13
Daniel Artur (38 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 11:8, 12:10
14
Grześlak Zbigniew (35 l.)
Polska
1 P 3:1 11:3, 5:11, 12:10, 11:5
14
Murawski Michał (25 l.)
Polska
1 P 3:0 12:10, 13:11, 11:7
15
Woskowicz Marcin (26 l.)
Polska
1 W 1:3 11:5, 4:11, 7:11, 6:11
15
Marchlewski Marcin (42 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:9, 11:4
16
Prus-Strowski Karol (34 l.)
Polska
1 W 1:3 11:4, 5:11, 6:11, 6:11
16
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 P 3:1 11:3, 8:11, 11:7, 11:8
17
Bąk Daniel (32 l.)
Polska
1 P 1:3 9:11, 11:9, 4:11, 11:13
17
Bąk Marcin (34 l.)
Polska
1 P 1:3 13:11, 6:11, 7:11, 8:11
18
Więcek Adrian (25 l.)
Polska
1 P 2:3 12:10, 6:11, 11:8, 12:14, 10:12
18
Korycki Michał (27 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 9:11, 8:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 0:3 7:11, 9:11, 4:11
2 1 P 3:0 11:5, 11:7, 11:8
3 1 P 1:3 9:11, 11:2, 6:11, 10:12
4 1 P 3:0 11:8, 11:7, 11:8
5 1 W 1:3 9:11, 6:11, 11:8, 5:11
6 1 P 0:3 11:13, 8:11, 6:11
7 1 P 3:0 11:6, 11:4, 11:9
8 1 W 3:2 11:13, 8:11, 11:7, 13:11, 11:9
9 1 P 3:0 11:9, 11:9, 11:9
10 1 P 0:3 6:11, 9:11, 6:11
11 1 P 1:3 11:7, 3:11, 8:11, 11:13
12 1 P 1:3 7:11, 8:11, 11:7, 6:11
13 1 P 3:0 11:2, 12:10, 11:4
14 1 W 1:3 11:5, 2:11, 5:11, 9:11
15 1 P 3:2 11:7, 8:11, 9:11, 12:10, 11:9
16 1 P 3:1 11:8, 4:11, 11:5, 11:9
17 1 W 3:1 6:11, 14:12, 11:3, 13:11
18 1 P 0:3 8:11, 4:11, 7:11