Nowokuński Jacek KS GALAXY Białystok

ur. 1984 (36 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
21
Zwycięstwa
15
Porażki
58%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Bąk Marcin (34 l.)
Polska
1 P 3:0 krecz
1
Bąk Daniel (32 l.)
Polska
1 P 3:1 11:5, 11:7, 5:11, 12:10
2
Daniel Artur (38 l.)
Polska
1 P 0:3 4:11, 12:14, 9:11
2 1 W 3:1 11:4, 8:11, 11:5, 11:8
3
Białek Artur (28 l.)
Polska
1 P 3:0 walkower
3
Kaproń Łukasz (27 l.)
Polska
1 P 3:0 walkower
4
Wieteska Aleksander (31 l.)
Polska
1 W 3:0 12:10, 11:8, 13:11
4
Janczewski Grzegorz (34 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 11:8, 9:11, 11:9
5
Malicki Szymon (32 l.)
Polska
1 P 3:2 4:11, 12:10, 3:11, 11:7, 11:6
5
Szarmach Bartosz (33 l.)
Polska
1 W 2:3 11:8, 8:11, 10:12, 11:6, 7:11
6
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:4, 11:5
6
Prus-Strowski Karol (34 l.)
Polska
1 P 3:1 7:11, 11:7, 11:9, 11:4
7
Marchlewski Marcin (42 l.)
Polska
1 P 1:3 7:11, 11:6, 4:11, 9:11
7
Kotowski Tomasz (22 l.)
Polska
1 W 3:0 14:12, 11:9, 11:9
8
Korycki Michał (27 l.)
Polska
1 W 3:1 11:9, 11:5, 5:11, 11:4
8
Więcek Adrian (25 l.)
Polska
1 W 3:1 11:6, 11:6, 9:11, 12:10
9
Grześlak Zbigniew (35 l.)
Polska
1 P 3:2 11:9, 3:11, 10:12, 11:1, 11:5
9
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
1 P 3:1 4:11, 11:9, 11:9, 11:9
10
Tomaszuk Tomasz (23 l.)
Polska
2 W 1:3 11:9, 4:11, 9:11, 2:11
10
Barbachowski Jacek (22 l.)
Polska
2 W 1:3 11:6, 4:11, 1:11, 7:11
11 1 P 3:1 11:5, 12:14, 11:9, 11:6
11
Daniel Artur (38 l.)
Polska
1 W 2:3 7:11, 11:7, 9:11, 11:9, 9:11
12
Wieteska Aleksander (31 l.)
Polska
2 W 0:3 11:13, 8:11, 7:11
12
Sas Andrzej (31 l.)
Polska
2 W 0:3 4:11, 9:11, 7:11
13
Kaproń Łukasz (27 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 14:12, 11:6
13
Krawczyk Jakub (26 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:6, 11:6
14
Folwarski Jakub (24 l.)
Polska
1 W 3:0 13:11, 13:11, 11:8
14
Prus-Strowski Karol (34 l.)
Polska
1 P 2:3 11:8, 8:11, 8:11, 11:6, 9:11
15
Witkowski Antoni (26 l.)
Polska
2 P 1:3 4:11, 11:7, 11:13, 7:11
15
Murawski Michał (25 l.)
Polska
2 P 2:3 11:5, 6:11, 8:11, 11:3, 7:11
16
Truszkowski Marcin (37 l.)
Polska
2 W 3:1 11:8, 8:11, 11:2, 11:4
16
Żarski Karol (30 l.)
Polska
2 W 3:1 11:8, 9:11, 11:7, 11:8
17
Woskowicz Marcin (26 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 8:11, 8:11
17
Piotrowski Paweł (24 l.)
Polska
2 W 1:3 11:9, 11:13, 6:11, 7:11
18
Sposób Tomasz (35 l.)
Polska
2 W 3:2 10:12, 11:5, 12:10, 4:11, 12:10
18
Olek Jan (28 l.)
Polska
2 W 3:1 11:8, 9:11, 11:9, 11:8

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 P 3:0 11:4, 11:9, 11:3
2 2 W 3:0 11:6, 11:7, 11:7
3 2 P 3:0 walkower
4 2 P 1:3 11:7, 8:11, 9:11, 9:11
5 2 W 0:3 8:11, 9:11, 6:11
6 2 W 0:3 3:11, 8:11, 8:11
7 2 W 3:2 11:7, 10:12, 5:11, 11:3, 11:8
8 2 W 3:0 11:6, 12:10, 11:3
9 2 W 0:3 11:13, 6:11, 7:11
10 1 W 2:3 13:11, 11:8, 3:11, 7:11, 7:11
11 1 W 1:3 12:10, 9:11, 9:11, 13:15
12 1 W 1:3 7:11, 8:11, 11:7, 6:11
13 1 P 1:3 13:11, 7:11, 4:11, 8:11
14 1 P 1:3 11:7, 6:11, 9:11, 6:11
15 1 P 0:3 6:11, 6:11, 9:11
16 1 P 1:3 7:11, 18:16, 6:11, 18:20
17 1 P 3:0 11:5, 11:9, 14:12
18 1 W 3:0 11:8, 11:7, 11:4