Sztwiertnia Ilona KS BRONOWIANKA Kraków II

ur. 2004 (16 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

22
Pojedynki
13
Zwycięstwa
9
Porażki
59%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Osuch Aleksandra (18 l.)
Polska
2 W 3:2 11:4, 7:11, 16:14, 9:11, 11:7
1
Brzyska Anna (15 l.)
Polska
2 W 3:1 11:7, 7:11, 11:7, 11:5
2
Michorczyk Natalia (26 l.)
Polska
1 P 3:1 12:10,10:12,11:5,12:10
2
Narolewska Monika (28 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11,8:11,8:11
3
Gryko Kamila (18 l.)
Polska
1 P 3:0 11;7,11;7,14;12
3
Falarz Aleksandra (24 l.)
Polska
1 W 1:3 7;11,11;7,6;11,10;12
4
Szymczyk Natalia (17 l.)
Polska
1 W 3:2 11:4, 11:5, 11:13, 5:11, 11:8
4
Tomecka Julia (18 l.)
Polska
1 W 3:2 9:11, 12:14, 11:5, 11:8, 11:8
5
Szymczak Julia (20 l.)
Polska
1 W 2:3 11:2, 611, 11:8, 6:11, 4:11
5
Liu Ye (22 l.)
Chiny
1 P 3:0 11:6, 11:5, 11:4
6
Kowalczyk Zuzanna (17 l.)
Polska
1 P 2:3 5:11, 21:19, 8:11, 11:5, 8:11
6
Garb Aleksandra (19 l.)
Polska
1 W 3:2 3:11, 6:11, 11:7, 11:9, 11:7
7
Paszek Patrycja (25 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 9:11, 8:11
7
Banaś Dominika (23 l.)
Polska
1 W 2:3 7:11, 8:11, 11:5, 11:4, 7:11
8
Motyka Martyna (19 l.)
Polska
1 W 3:1 11:7, 6:11, 9:11, 11:7
8
Galus Katarzyna (22 l.)
Polska
1 P 2:3 8:11, 6:11, 11:5, 11:9, 6:11
9
Bartoszek Julia (19 l.)
Polska
1 P 3:2 12:14, 2:11, 11:5, 11:7, 12:10
9
Paszek Agata (19 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:6, 11:9
10
Lalak Karolina (22 l.)
Polska
1 P 3:2 11:7, 11:8, 4:11, 9:11, 11:9
10
Brzyska Anna (15 l.)
Polska
1 W 1:3 11:8, 4:11, 7:11, 7:11
11
Michorczyk Natalia (26 l.)
Polska
1 P 2:3 8:11, 13:11, 11:8, 8:11, 8:11
11
Pękała Jolanta (45 l.)
Polska
1 W 3:1 5:11, 12:10, 11:6, 11:5

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 3:0 11:7, 11:8, 11:4
2 2 W 0:3 3:11,9:11,6:11
3 2 W 0:3 9;11,11;13,2;11
4 2 P 1:3 9:11, 11:9, 10:12, 3:11
5 1 P 3:0 11:8, 12:10, 11:8
6 1 P 1:3 4:11, 11:5, 8:11, 9:11
7 1 W 1:3 4:11, 9:11, 11:7, 10:12
8 1 W 3:0 11:7, 11:3, 11:7
9 1 P 3:1 11:9, 11:4, 7:11, 11:6
10 1 W 1:3 11:13, 13:11, 4:11, 4:11
11 1 W 3:1 11:9, 11:5, 8:11, 11:8