Prus-Strowski Karol IKS START Zduńska Wola

ur. 1986 (34 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

21
Pojedynki
9
Zwycięstwa
12
Porażki
43%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Wang Yimu (17 l.)
Chiny
2 P 0:3 10:12, 10:12, 3:11
2
Chłodnicki Piotr (18 l.)
Polska
1 W 2:3 11:6, 10:12, 7:11, 11:8, 4:11
2
Zalewski Mateusz (15 l.)
Polska
1 P 3:1 11:6, 11:7, 9:11, 11:5
3
Minda Michał (32 l.)
Polska
2 W 3:2 9:11, 12:14, 11:3, 11:6, 11:5
3
Myszewski Adrian (45 l.)
Polska
2 W 3:1 7:11, 11:8, 11:2, 12:10
4
Felkel Grzegorz (22 l.)
Polska
2 W 2:3 6:11, 11:6, 11:8, 5:11, 10:12,
4
Tomicki Jarosław (40 l.)
Polska
2 P 3:0 11:4, 11:7, 11:8,
5
Kusiński Marcin (49 l.)
Polska
2 P 2:3 6:11, 6:11, 12:10, 11:9, 10:12
5
Zavadskyi Ihor (28 l.)
Ukraina
2 P 1:3 6:11, 7:11, 11:7, 5:11
6
Kądziela Marek (38 l.)
Polska
1 P 3:2 11:8, 11:9, 5:11, 9:11, 11:3
6
Lubaś Sebastian (40 l.)
Polska
1 P 3:2 18:20, 11:6, 11:9, 11:13, 12:10
7
Cyrnek Piotr (25 l.)
Polska
2 W 3:2 10:12, 11:9, 11:6, 16:18, 11:8
7
Czernik Mateusz (31 l.)
Polska
2 W 3:2 11:9, 1:11, 11:2, 6:11, 11:8
8
Lis Daniel (21 l.)
Polska
1 P 3:1 12:10, 5:11, 12:10, 11:7
8
Mrkvicka Radek (46 l.)
Czechy
1 P 3:0 11:7, 11:9, 11:8
9
Franco Carlos (27 l.)
Hiszpania
1 P 1:3 11:8, 7:11, 7:11, 5:11
9
Włodyka Paweł (37 l.)
Polska
1 P 2:3 11:9, 11:6, 3:11, 8:11, 8:11
10
Zdzienicki Kamil (33 l.)
Polska
2 P 3:1 11:9,11:6,9:11,11:9
10
Niemiec Krzysztof (29 l.)
Polska
2 W 2:3 12:14, 4:11,11:7,12:10,9:11
11
Kopecki Andrzej (18 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:8, 11:3
11
Chłodnicki Piotr (18 l.)
Polska
2 W 3:1 11:4, 11:6, 12:14, 11:5

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 0:3 5:11, 5:11, 5:11
2 2 W 1:3 9:11, 10:12, 11:7, 7:11
3 1 W 3:1 11:5, 12:10, 7:11, 11:7
4 2 P 3:2 11:6, 11:13, 5:11, 16:14, 11:8,
5 1 P 0:3 5:11, 8:11, 3:11
6 1 P 3:2 12:10, 12:14, 11:8, 9:11, 17:15
7 2 P 2:3 6:11, 8:11, 11:8, 11:9, 10:12
8 2 P 3:1 11:4, 10:12, 11:7, 14:12
9 2 W 3:2 11:7, 2:11, 11:6, 6:11, 11:5
10 1 W 1:3 11:7,6:11,10:12,9:11
11 1 W 3:2 10:12, 11:4, 11:6, 8:11, 11:4