Brzęczek Eliza MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka

ur. 2000 (20 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
15
Zwycięstwa
19
Porażki
44%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Jurkova Eva (25 l.)
Słowacja
1 P 0:3 3:11, 4:11, 1:11
1
Banaś Dominika (23 l.)
Polska
1 P 0:3 8:11, 7:11, 5:11
2
Uchnast Agata (21 l.)
Polska
1 P 3:1 11:4, 9:11, 11:7, 11:9
2
Gilewska Dominika (18 l.)
Polska
1 W 0:3 8:11, 7:11, 10:12
3
Ossowska Nina (18 l.)
Polska
1 W 3:0 11:2, 11:8, 11:6
3 1 P 1:3 11:9, 8:11, 8:11, 8:11
4
Bernacka Iryna (26 l.)
Ukraina
1 P 1:3 9:11, 10:12, 11:3, 1:11
4
Szlapa Sylwia (25 l.)
Polska
1 W 3:1 10:12, 11:3, 11:5, 11:6
5 1 P 1:3 11:8, 12:14, 7:11, 8:11
5
Sivakova Katsiaryna (35 l.)
Białoru¶
1 P 2:3 2:11, 12:10, 11:8, 6:11, 6:11
6 1 W 3:0 11:8, 11:5, 11:6
6
Pęksa Paulina (32 l.)
Polska
1 W 3:2 8:11, 11:8, 11:9, 4:11, 11:3
7
Węgrzyn Katarzyna (19 l.)
Polska
1 P 3:0 11:6, 11:7, 11:6
7
Knyszewska Paulina (23 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:7, 11:5
8
Pękała Jolanta (45 l.)
Polska
1 P 0:3 5:11, 5:11, 3:11
8
Tokarczyk Karolina (22 l.)
Polska
1 P 1:3 15:13, 9:11, 10:12, 6:11
9
Michorczyk Natalia (26 l.)
Polska
1 P 3:0 11:3, 11:3, 18:16
9
Osińska Katarzyna (26 l.)
Polska
1 W 0:3 3:11, 12:14, 10:12
10
Małysiak Kamila (16 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7, 11:7, 11:8,
10
Kowalczyk Zuzanna (17 l.)
Polska
2 P 3:1 11:9, 14:12, 8:11, 11:6,
11
Banaś Dominika (23 l.)
Polska
1 W 2:3 11:5 ,11:9 ,10:12 ,8:11 ,6:11
11
Jurkova Eva (25 l.)
Słowacja
1 P 3:2 8:11 ,8:11 ,11:7 ,11:9 ,11:1
13
Girulska Julia (18 l.)
Polska
2 W 3:1 11:9, 11:8, 8:11, 11:8
13
Matwiszyn Natalia (20 l.)
Polska
2 P 2:3 11:5, 11:9, 9:11, 4:11, 10:12
14
Walencka Anita (30 l.)
Polska
2 P 3:1 11:4, 11:9, 9:11, 11:7
14 2 P 3:2 7:11, 17:15, 6:11, 12:10, 11:6
15
Szlapa Sylwia (25 l.)
Polska
2 W 1:3 12:10, 8:11, 6:11, 6:11,
15
Kozubek Magda (21 l.)
Polska
2 W 0:3 3:11, 10:12, 7:11,
16
Niciak Zuzanna (16 l.)
Polska
2 W 3:2 11:4, 11:6, 5:11, 6:11, 11:8
16
Ledzion Katarzyna (37 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:8, 12:10
17
Włuczyńska Ksenia (26 l.)
Polska
2 W 3:1 11:7, 6:11, 11:6, 11:9
17
Osińska Katarzyna (26 l.)
Polska
2 W 3:1 11:6, 8:11, 11:1, 11:7
18
Hetnał Sandra (21 l.)
Polska
2 W 1:3 10:12, 6:11, 11:5, 5:11
18
Narolewska Monika (28 l.)
Polska
2 P 3:2 11:13, 11:4, 11:7, 7:11, 12:10

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 1 P 1:3 8:11, 11:9, 9:11, 3:11
2 1 W 1:3 3:11, 7:11, 11:8, 13:15
3 1 P 1:3 8:11, 11:4, 8:11, 8:11
4 1 P 1:3 11:9, 6:11, 3:11, 10:12
5 1 P 0:3 10:12, 8:11, 6:11
6 1 W 3:0 12:10, 11:8, 11:9
7 1 P 3:0 11:9, 11:4, 11:5
8 1 P 1:3 6:11, 11:6, 5:11, 3:11
9 1 P 3:0 11:6, 11:5, 11:8
10 2 P 3:2 11:8, 11:5, 7:11, 9:11, 12:10
11 1 P 3:1 11:6 ,11:5 ,7:11 ,11:7
13 2 W 3:2 8:11, 11:8, 10:12, 11:4, 11:6
14 2 W 1:3 9:11, 11:9, 6:11, 5:11
15 2 W 2:3 9:11, 11:6, 10:12, 11:9, 8:11,
16 2 P 2:3 11:9, 7:11, 13:15, 11:9, 6:11
17 2 P 0:3 5:11, 9:11, 8:11
18 2 P 3:1 11:7, 12:10, 6:11, 11:3