Sałaciński Przemysław UKS VICTORIA REPRO Płock

ur. 1992 (27 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

34
Pojedynki
11
Zwycięstwa
23
Porażki
32%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Węderlich Damian (21 l.)
Polska
2 P 1:3 12:10, 7:11, 8:11, 10:12
1
Kotowski Tomasz (21 l.)
Polska
2 P 1:3 4:11, 11:8, 5:11, 7:11
2
Grela Artur (19 l.)
Polska
2 P 3:0 11:8, 18:16, 11:5
2
Kubik Maciej (16 l.)
Polska
2 P 3:2 13:15, 12:10, 13:11, 8:11, 11:6
3
Otwinowski Jakub (38 l.)
Polska
2 W 0:3 9:11, 8:11, 8:11
3 2 P 3:0 11:6, 13:11, 11:7
4
Kołaciński Piotr (40 l.)
Polska
2 P 3:0 11:2, 11:7, 11:6
4
Lewandowski Patryk (16 l.)
Polska
2 W 1:3 8:11, 7:11, 11:7, 6:11
5
Kalinowski Paweł (26 l.)
Polska
2 W 0:3 8:11, 7:11, 2:11
5
Skubiszewski Witold (44 l.)
Polska
2 P 3:1 8:11, 12:10, 15:13, 11:5
6
Żabski Radosław (33 l.)
Polska
2 P 0:3 6:11, 6:11, 5:11
6
Kibała Paweł (33 l.)
Polska
2 P 1:3 13:15, 6:11, 11:9, 14:16
8
Sposób Tomasz (34 l.)
Polska
2 P 0:3 7:11, 6:11, 7:11
8
Prądziński Marek (45 l.)
Polska
2 P 1:3 14:12, 5:11, 8:11, 7:11
9
Kreft Damian (23 l.)
Polska
2 P 0:3 4:11, 7:11, 4:11
9
Kurowski Kamil (23 l.)
Polska
2 W 3:0 12:10, 11:3, 11:7
10
Badowski Marek (22 l.)
Polska
2 P 0:3 6:11, 4:11, 3:11
10
Zandecki Jan (18 l.)
Polska
2 P 0:3 9:11, 3:11, 9:11
11
Kaproń Łukasz (26 l.)
Polska
2 P 1:3 8:11, 11:7, 4:11, 6:11
11
Otwinowski Jakub (38 l.)
Polska
2 W 3:1 11:8, 3:11, 11:6, 14:12
12
Grela Artur (19 l.)
Polska
2 P 1:3 6:11, 12:10, 10:12, 13:15
12
Dziadek Kamil (19 l.)
Polska
2 P 1:3 4:11, 5:11, 14:12, 5:11
13
Sposób Tomasz (34 l.)
Polska
2 P 3:2 4:11, 11:9, 6:11, 11:9, 11:6
13
Prądziński Marek (45 l.)
Polska
2 P 3:1 11:6, 9:11, 11:8, 11:5
14
Węderlich Damian (21 l.)
Polska
2 W 2:3 11:5, 9:11, 11:3, 7:11, 8:11
14
Kotowski Tomasz (21 l.)
Polska
2 P 3:1 11:3, 12:14, 11:4, 11:9
15
Zhu Fengnian (20 l.)
Chiny
2 W 3:0 11:9, 11:9, 11:7
15
Lewandowski Patryk (16 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:6, 11:7
16
Kibała Paweł (33 l.)
Polska
2 W 2:3 5:11, 11:9, 11:2, 9:11, 6:11
16
Żarski Karol (29 l.)
Polska
2 P 3:2 4:11, 11:4, 5:11, 11:9, 11:6
17
Franc Wiktor (27 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 9:11, 5:11
17
Kreft Damian (23 l.)
Polska
2 P 3:0 11:3, 11:5, 11:3
18
Makowski Andrzej (37 l.)
Polska
2 P 0:3 10:12, 9:11, 6:11
18
Kalinowski Paweł (26 l.)
Polska
2 W 3:2 11:7, 9:11, 11:4, 9:11, 12:10

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 P 1:3 3:11, 12:10, 9:11, 5:11
2 2 P 3:1 12:10, 8:11, 11:8, 11:8
3 2 P 3:2 11:13, 11:7, 11:5, 6:11, 11:7
4 2 W 2:3 11:7, 6:11, 12:10, 5:11, 5:11
5 2 P 3:2 3:11, 7:11, 11:7, 11:7, 11:8
6 2 W 3:1 11:9, 9:11, 11:8, 13:11
8 2 P 1:3 11:7, 8:11, 9:11, 10:12
9 2 W 3:1 11:2, 5:11, 11:8, 11:8
10 2 P 1:3 11:8, 8:11, 8:11, 10:12
11 2 W 3:1 8:11 11:6 11:6 11:6
12 2 P 1:3 8:11, 11:7, 10:12, 12:14
13 2 P 3:1 8:11, 12:10, 11:3, 11:5
14 2 W 2:3 13:11, 10:12, 11:5, 7:11, 13:15
15 2 W 3:1 10:12, 13:11, 12:10, 11:4
16 2 W 2:3 9:11, 17:15, 8:11, 11:6, 7:11
17 2 W 0:3 9:11, 9:11, 9:11
18 2 W 3:1 7:11, 11:4, 12:10, 15:13