Lemański Paweł OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia

ur. 1983 (37 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

23
Pojedynki
11
Zwycięstwa
12
Porażki
48%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Dosz Sławomir (22 l.)
Polska
1 P 1:3 11:5, 9:11, 7:11, 4:11
1
Dosz Adam (24 l.)
Polska
1 P 1:3 11:8, 8:11, 2:11, 3:11
2
Matsumoto Cazuo (35 l.)
Brazylia
1 P 3:0 11:2, 11:4, 11:3
2
Kulpa Konrad (26 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:7, 11:5
3
Chmiel Piotr (34 l.)
Polska
1 P 1:3 11:3, 9:11, 8:11, 6:11
3
Olek Jan (28 l.)
Polska
1 P 2:3 8:11, 2:11, 11:8, 11:6, 4:11
5
Troka Mateusz (27 l.)
Polska
2 W 2:3 8:11, 9:11, 11:9, 11:6, 8:11
5
Golla Marco (22 l.)
Polska
2 P 3:1 9:11, 11:7, 11:2, 11:7
6
Kreft Damian (24 l.)
Polska
2 W 3:0 12:10, 11:7, 11:9
6
Kurowski Kamil (24 l.)
Polska
2 W 3:1 6:11, 12:10, 11:9, 11:7
7
Grela Artur (20 l.)
Polska
2 W 3:0 12:10, 11:6, 11:9
7
Kubik Maciej (17 l.)
Polska
2 P 0:3 8:11, 3:11, 10:12
8 2 P 1:3 11:8, 8:11, 9:11, 8:11
8
Kołaciński Piotr (41 l.)
Polska
2 W 3:1 13:11, 4:11, 11:9, 11:6
10
Franc Wiktor (28 l.)
Polska
2 P 3:2 12:14, 14:12, 7:11, 11:5, 11:7
10
Kreft Damian (24 l.)
Polska
2 W 2:3 11:8, 11:9, 8:11, 8:11, 9:11
13
Makowski Andrzej (38 l.)
Polska
2 W 1:3 15:17, 6:11, 11:7, 5:11
13
Kalinowski Paweł (27 l.)
Polska
2 W 0:3 6:11, 5:11, 5:11
14
Grela Artur (20 l.)
Polska
2 P 3:1 11:13, 11:7, 11:2, 11:6
16
Yin Jiaxu (25 l.)
Chiny
2 P 0:3 8:11, 1:11, 4:11
16
Węderlich Damian (22 l.)
Polska
2 W 3:0 13:11, 11:3, 11:5
18
Żarski Karol (30 l.)
Polska
2 W 3:2 9:11, 11:6, 9:11, 11:7, 11:2
18
Kibała Paweł (34 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:7, 11:9

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 W 3:1 13:11, 5:11, 12:10, 11:5
2 2 P 3:0 11:8, 12:10, 12:10
3 2 W 3:2 11:13, 11:7, 11:5, 6:11, 11:7
5 1 P 3:0 11:3, 13:11, 11:8
6 2 W 3:0 11:4, 11:5, 18:16
7 2 W 3:1 6:11, 11:8, 11:7, 14:12
8 2 P 2:3 11:8, 10:12, 8:11, 11:4, 5:11
10 2 W 0:3 7:11, 9:11, 7:11
13 1 W 0:3 4:11, 1:11, 5:11,
14 2 P 3:0 11:7, 11:7, 11:6
16 2 W 3:1 11:3, 11:5, 8:11, 11:5
18 2 W 3:1 11:7, 12:14, 11:6, 12:10