Vrablik Jiri KS DEKORGLASS Działdowo

ur. 1983 (37 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

35
Pojedynki
24
Zwycięstwa
11
Porażki
69%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Jeong Sangeun (30 l.)
Korea Płd.
1 P 3:0 14:12, 11:8, 11:7
1
Bąk Daniel (32 l.)
Polska
1 W 0:2 4:11, 7:11
2
Lewandowski Tomasz (35 l.)
Polska
1 P 1:2 11:8, 7:11, 4:11
2
Lakeev Vasily (36 l.)
Rosja
1 P 1:3 13:11, 12:14, 11:6, 9:11
3
Devos Robin (26 l.)
Belgia
1 W 1:3 6:11, 4:11, 11:7, 11:13
3
Paikov Mikhail (31 l.)
Rosja
1 P 2:0 11:5, 11:8
4
Pattantyus Adam (42 l.)
Węgry
1 W 3:1 10:12, 11:8, 11:3, 11:4
5
Błaszczyk Lucjan (46 l.)
Polska
1 W 1:2 4:11, 11:9, 10:12
5
Horejsi Miroslav (46 l.)
Czechy
1 W 1:3 8:11, 5:11, 12:10, 6:11
6
Matsumoto Cazuo (35 l.)
Brazylia
1 W 3:2 11:7, 11:4, 8:11, 9:11, 11:7
6
Sirucek Pavel (28 l.)
Czechy
1 W 2:1 11:5, 9:11, 11:6
7
Gionis Panagiotis (40 l.)
Grecja
1 W 0:3 8:11, 7:11, 8:11
7
Górak Daniel (37 l.)
Polska
1 W 0:2 11:13, 9:11
8
Tsuboi Gustavo (35 l.)
Brazylia
1 W 3:2 11:7, 12:14, 7:11, 14:12, 11:9
8
Prokopcov Dmitrij (40 l.)
Czechy
1 W 2:1 10:12, 13:11, 12:10
9
Konecny Tomas (35 l.)
Czechy
1 P 3:2 7:11, 11:8, 12:10, 11:13, 15:13
10
Platonov Pavel (37 l.)
Białoru¶
1 P 3:2 8:11, 10:12, 11:4, 12:10, 11:8
11
Wang Yang (26 l.)
Słowacja
1 P 0:3 9:11, 3:11, 8:11
11
Zatówka Patryk (23 l.)
Polska
1 W 2:0 11:7, 11:6
12
Prokopcov Dmitrij (40 l.)
Czechy
1 W 0:3 8:11, 9:11, 9:11
13
Horejsi Miroslav (46 l.)
Czechy
1 P 1:3 11:5, 6:11, 6:11, 11:13
14
Zhai Chao (28 l.)
Chiny
1 P 3:0 11:8, 11:7, 12:10
14
Baggaley Andrew (37 l.)
Anglia
1 W 0:2 8:11, 7:11
15 1 W 2:3 5:11, 11:7, 11:2, 6:11, krecz
16
Platonov Pavel (37 l.)
Białoru¶
1 W 3:1 11:13, 11:8, 11:4, 11:7
16
Zeng Yi Wang (37 l.)
Polska
1 W 2:0 11:2, 11:2
17
Paikov Mikhail (31 l.)
Rosja
1 W 3:2 14:12, 9:11, 11:6, 8:11, 11:7
18
Konecny Tomas (35 l.)
Czechy
1 W 2:1 11:6, 4:11, 11:7
18
Chmiel Paweł (34 l.)
Polska
1 W 3:0 13:11, 11:4, 11:5
19
Bąk Daniel (32 l.)
Polska
1 W 3:1 12:10, 9:11, 11:8, 11:6
20
Konishi Kaii (39 l.)
Japonia
1 P 3:2 9:11, 6:11, 11:5, 11:7, 11:9
21
Gionis Panagiotis (40 l.)
Grecja
1 P 0:2 6:11, 7:11
21
Yoshida Masaki (26 l.)
Japonia
1 W 3:2 11:9, 11:6, 8:11, 7:11, 11:8
22
Kulpa Konrad (26 l.)
Polska
1 W 0:2 8:11, 11:13
22
Węderlich Damian (22 l.)
Polska
1 W 0:3 7:11, 9:11, 8:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety