Sędziowie licencjonowani 2017/2018

Nr licencji Nazwisko i imię Klasa sędziowska Miejscowość Województwo
93 Balcerzak Paweł okręgowy Słupca wielkopolskie
10 Bartkowicz Bartosz związkowy Zielona Góra lubuskie
32 Bernacki Łukasz związkowy Brzeg opolskie
94 Bielak Katarzyna międzynarodowy Kowala mazowieckie
65 Biernat Marek państwowy Pleszew wielkopolskie
46 Bor Grzegorz międzynarodowy Płock mazowieckie
33 Chwiejczak Tadeusz państwowy Zwierzyniec lubelskie
7 Chyliński Eugeniusz państwowy Kowale pomorskie
50 Cichoń Elżbieta międzynarodowy Wodzisław Śląski śląskie
51 Cichoń Krystian międzynarodowy Wodzisław Śląski śląskie
89 Cierlica Wojciech państwowy Rumia pomorskie
59 Cyndera Jakub okręgowy Olesno opolskie
27 Dąbrowski Jarosław okręgowy Warszawa mazowieckie
41 Drzycimski Tomasz państwowy Laskowice kujawsko-pomorskie
56 Dziadkowiec Daniela okręgowy Chełmno kujawsko-pomorskie
106 Faran Michał państwowy Gdańsk pomorskie
19 Fidala Małgorzata międzynarodowy Lębork pomorskie
20 Fidala Marcin międzynarodowy Lębork pomorskie
24 Gabor Wojciech okręgowy Jemielnica opolskie
66 Gilewska Kinga okręgowy Gorzów Wielkopolski lubuskie
8 Gliniany Zbigniew państwowy Kowanówko wielkopolskie
108 Gola Krzysztof związkowy Tumlin Wykleń ¶więtokrzyskie
90 Gromek Marta okręgowy Bobrownik warmińsko-mazurskie
39 Grządziel Andrzej państwowy Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
109 Główczyk Sebastian okręgowy Olsztyn warmińsko-mazurskie
21 Janowski Artur okręgowy Bolesławiec dolnośląskie
13 Jędras Andrzej międzynarodowy Katowice śląskie
40 Jesiołowski Andrzej państwowy Inowrocław kujawsko-pomorskie
105 Kaczmarek Roman państwowy Luboń wielkopolskie
34 Kąsek Tomasz związkowy Rzeszów podkarpackie
23 Kała Maria okręgowy Gąsiorowice opolskie
47 Kibała Marek państwowy Przelewice zachodniopomorskie
22 Kilar Krystian międzynarodowy Jedlińsk mazowieckie
15 Klejno Marcin okręgowy Chodorówka Nowa podlaskie
25 Kleszcz Krzesimir okręgowy Olesno opolskie
60 Kleszcz Zdzisław okręgowy Olesno opolskie
29 Kopaczyńska Jolanta okręgowy Psary dolnośląskie
48 Kordyś Jakub państwowy Krosno podkarpackie
55 Kostur Stefan państwowy Dąbrowa Górnicza śląskie
74 Kozaczuk Adrian okręgowy Hajnówka podlaskie
112 Kozak Artur międzynarodowy Warszawa mazowieckie
83 Kozanowski Jacek okręgowy Warszawa mazowieckie
84 Kozanowski Mateusz okręgowy Kobyłka mazowieckie
54 Kołodziej Andrzej okręgowy Ryki lubelskie
107 Krakowiak Mieczysław państwowy Widna Góra podkarpackie
76 Kryński Łukasz okręgowy Białystok podlaskie
12 Kulawiak Bartłomiej związkowy Sosnowiec śląskie
16 Kutrowski Paweł okręgowy Bolesławiec dolnośląskie
69 Lemieszka Andrzej państwowy Krzyż Wielkopolski wielkopolskie
9 Lewandowski Grzegorz związkowy Płońsk mazowieckie
77 Lewczuk Mateusz okręgowy Białystok podlaskie
95 Lichołai Lech międzynarodowy Rzeszów podkarpackie
64 Lilien Jacek związkowy Katowice ¶ląskie
37 Majcher Bartosz okręgowy Hyżne podkarpackie
28 Mazurek Paweł okręgowy Tarnów małopolskie
67 Mały-Wieczorek Klaudiusz związkowy Siemianowice Śląskie śląskie
2 Miliński Maciej międzynarodowy Jaworzno śląskie
85 Minda Michał okręgowy Częstochowa śląskie
111 Miszkurka Krzysztof związkowy Warszawa mazowieckie
36 Moczko Andrzej międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
96 Moder Jan państwowy Drawski Młyn wielkopolski
79 Naperty Łukasz okręgowy Warszawa mazowieckie
110 Narolewska Monika okręgowy Łomża podlaskie
11 Niemiec Aleksandra okręgowy Radomsko / Wrocław łódzkie / dolnośląskie
57 Niemiec Mieczysław państwowy Strzyżów podkarpackie
35 Nowak Marta okręgowy Katowice śląskie
52 Nowak Gracjan państwowy Rzeszów podkarpackie
104 Ocłoń Stanisław międzynarodowy Kraków małopolskie
49 Oleksiuk Henryk państwowy Rzeszów podkarpackie
3 Olencki Robert międzynarodowy Tychy śląskie
6 Olszewska Magdalena okręgowy Skórzec mazowieckie
80 Osińska Katarzyna okręgowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
81 Osińska Karolina okręgowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
63 Osiński Zbigniew związkowy Radom mazowieckie
17 Paszek Patrycja związkowy Suszec ¶ląskie
71 Pawlak Michał okręgowy Płock mazowieckie
86 Pielaciński Piotr międzynarodowy Łódź łódzkie
68 Plewa Marek międzynarodowy Milicz dolnośląskie
45 Radoński Jan państwowy Warszawa mazowieckie
62 Rozner Izabela związkowy Płock mazowieckie
70 Ruszkiewicz Tomasz międzynarodowy Zgierz łódzkie
97 Rylewicz Mirosław okręgowy Kraków małopolskie
31 Rzoska Dagmar państwowy Lębork pomorskie
1 Seidel Mirosław międzynarodowy Sopot pomorskie
43 Sivakova Katsiaryna okręgowy Toruń kujawsko-pomorskie
73 Siwek Andrzej międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
98 Skrzypczak Kamil międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
72 Spychała Joanna okręgowy Luboń wielkopolskie
75 Świetlicki Dariusz okręgowy Białystok podlaskie
78 Szczepanek Paulina okręgowy Oleśnica dolnośląskie
42 Szwochert Bogusław związkowy Kamień Krajeński kujawsko-pomorskie
91 Wajda Włodzimierz okręgowy Bierzwnik zachodniopomorskie
30 Walawender Edyta związkowy Wrocław dolnośląskie
4 Wapiński Tomasz związkowy Brzeg Dolny dolnośląskie
18 Wąs Marek związkowy Dobrzeń Wielki opolskie
5 Wawrzyniak Andrzej okręgowy Janków Przygodzki wielkopolskie
99 Wilk Jacek międzynarodowy Kraków małopolskie
100 Wiśniowska Grażyna państwowy Kraków małopolskie
26 Wodniak Ireneusz okręgowy Krapkowice opolskie
61 Wojtaś Jan związkowy Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
38 Wolnicki Marcin okręgowy Kraków małopolskie
14 Wolny Marek międzynarodowy Katowice śląskie
53 Wolny Michał międzynarodowy Ruda Śląska śląskie
58 Worek Marek związkowy Iwierzyce podkarpackie
44 Woźniak Robert państwowy Olsztyn warmińsko-mazurskie
87 Żak Marian międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
88 Żak Przemysław międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
92 Zalesiński Zbigniew międzynarodowy Góra dolnośląskie
101 Zawada Bartłomiej państwowy Łódź łódzkie
82 Załęski Sławomir związkowy Płock mazowieckie
102 Zlezarczyk Izabela okręgowy Myślenice małopolskie
103 Zlezarczyk Rafał międzynarodowy Myślenice małopolskie