Sędziowie licencjonowani 2020/2021

Nr licencji Nazwisko i imię Klasa sędziowska Miejscowość Województwo
094 Bartkowicz Bartosz międzynarodowy Zielona Góra lubuskie
050 Bielak Katarzyna międzynarodowy Kowala mazowieckie
054 Biernat Marek państwowy Pleszew wielkopolskie
039 Bor Grzegorz międzynarodowy Płock mazowieckie
041 Chwiejczak Tadeusz państwowy Zwierzyniec lubelskie
067 Chyliński Eugeniusz państwowy Kowale pomorskie
024 Cichoń Krystian międzynarodowy Wodzisław Śląski śląskie
023 Cichoń Elżbieta międzynarodowy Wodzisław Śląski śląskie
012 Dąbrowski Jarosław związkowy Warszawa mazowieckie
060 Drzycimski Tomasz państwowy Laskowice kujawsko-pomorskie
004 Faran Michał państwowy Gdańsk pomorskie
048 Fidala Marcin międzynarodowy Lębork pomorskie
047 Fidala Małgorzata międzynarodowy Lębork pomorskie
080 Gabor Wojciech związkowy Jemielnica opolskie
009 Gajewicz Konrad okręgowy Łódź łódzkie
049 Gęsicki Marian okręgowy Działdowo warmińsko-mazurskie
092 Gilewska Kinga okręgowy Gorzów Wielkopolski lubuskie
016 Gliniany Zbigniew państwowy Kowanówko wielkopolskie
056 Gromek Marta związkowy Bobrownik warmińsko-mazurskie
051 Janowski Artur związkowy Bolesławiec dolnośląskie
030 Jędras Andrzej międzynarodowy Katowice śląskie
059 Jesiołowski Andrzej państwowy Inowrocław kujawsko-pomorskie
088 Kania Karolina okręgowy Żarnowo zachodniopomorskie
040 Kąsek Tomasz państwowy Rzeszów podkarpackie
018 Kaźmierczak Jacek okręgowy Książ Wielkopolski wielkopolskie
082 Kała Maria związkowy Gąsiorowice opolskie
085 Kibała Marek państwowy Przelewice zachodniopomorskie
046 Kilar Krystian międzynarodowy Jedlińsk mazowieckie
068 Klejno Marcin związkowy Chodorówka Nowa podlaskie
095 Kopaczyńska Jolanta okręgowy Psary dolnośląskie
034 Kordyś Jakub państwowy Krosno podkarpackie
028 Kostur Stefan państwowy Dąbrowa Górnicza śląskie
008 Kozaczuk Adrian okręgowy Hajnówka podlaskie
086 Kozanowska Katarzyna okręgowy Kobyłka mazowieckie
086 Kozanowski Mateusz związkowy Kobyłka mazowieckie
025 Kołodziej Andrzej państwowy Ryki lubelskie
076 Krusiński Robert międzynarodowy Warszawa mazowieckie
007 Kulawiak Bartłomiej państwowy Sosnowiec śląskie
062 Kurtyka Tomasz okręgowy Toruń kujawsko-pomorskie
027 Kutrowski Paweł związkowy Bolesławiec dolnośląskie
073 Lemieszka Andrzej międzynarodowy Krzyż Wielkopolski wielkopolskie
013 Lewandowski Grzegorz związkowy Płońsk mazowieckie
014 Lewczuk Mateusz okręgowy Białystok podlaskie
089 Lichołai Lech międzynarodowy Rzeszów podkarpackie
022 Majcher Bartosz związkowy Hyżne podkarpackie
021 Majcher Michał okręgowy Tyczyn podkarpackie
003 Mazurek Paweł związkowy Tarnów małopolskie
017 Mały-Wieczorek Klaudiusz związkowy Siemianowice Śląskie śląskie
010 Mika Tomasz okręgowy Radziechowy śląskie
015 Miliński Maciej międzynarodowy Jaworzno śląskie
053 Minda Michał związkowy Częstochowa śląskie
064 Moczko Andrzej międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
072 Moder Jan państwowy Drawski Młyn wielkopolski
074 Musiał Patryk okręgowy Krzyż Wielkopolski wielkopolskie
011 Niemiec Aleksandra okręgowy Radomsko łódzkie
036 Niemiec Mieczysław państwowy Strzyżów podkarpackie
006 Nowak Marta związkowy Katowice śląskie
035 Nowak Gracjan państwowy Borek Stary podkarpackie
002 Olencki Robert międzynarodowy Tychy śląskie
084 Osińska Karolina związkowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
083 Osińska Katarzyna związkowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
045 Osiński Zbigniew państwowy Radom mazowieckie
044 Pawlak Michał związkowy Płock mazowieckie
081 Pielaciński Piotr międzynarodowy Łódź łódzkie
087 Plewa Marek międzynarodowy Milicz dolnośląskie
075 Radoński Jan państwowy Warszawa mazowieckie
093 Respondowski Jan państwowy Jastrzębia mazowieckie
037 Rozner Izabela państwowy Płock mazowieckie
079 Ruszkiewicz Tomasz międzynarodowy Zgierz łódzkie
065 Rzoska Dagmar państwowy Lębork pomorskie
052 Seidel Mirosław międzynarodowy Sopot pomorskie
063 Sivakova Katsiaryna okręgowy Toruń kujawsko-pomorskie
066 Siwek Andrzej międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
069 Skrzypczak Kamil międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
026 Świetlicki Dariusz okręgowy Białystok podlaskie
061 Szwochert Bogusław państwowy Kamień Krajeński kujawsko-pomorskie
038 Tomecki Damian okręgowy Mysłowice śląskie
071 Uchmanowicz Milena okręgowy Trzcianka wielkopolskie
097 Wajda Dawid okręgowy Bierzwnik zachodniopomorskie
096 Wajda Włodzimierz związkowy Bierzwnik zachodniopomorskie
005 Walawender Edyta związkowy Wrocław dolnośląskie
078 Wilk Jacek międzynarodowy Kraków małopolskie
090 Wiśniowska Grażyna państwowy Kraków małopolskie
077 Wodniak Ireneusz związkowy Krapkowice opolskie
042 Wojtaś Jan państwowy Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
070 Wolnicki Marcin związkowy Kraków małopolskie
020 Wolny Michał międzynarodowy Ruda Śląska śląskie
019 Wolny Grażyna okręgowy Ruda Śląska śląskie
031 Wolny Marek międzynarodowy Katowice śląskie
058 Woźniak Robert państwowy Olsztyn warmińsko-mazurskie
001 Zajdel Jerzy okręgowy Krosno podkarpackie
032 Żak Marian międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
033 Żak Przemysław międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
057 Zakrzewski Marek okręgowy Warszawa mazowieckie
043 Zalesiński Zbigniew międzynarodowy Góra dolnośląskie
091 Zawada Bartłomiej państwowy Łódź łódzkie
055 Załęski Sławomir państwowy Płock mazowieckie