Sędziowie licencjonowani 2019/2020

Nr licencji Nazwisko i imię Klasa sędziowska Miejscowość Województwo
075 Bartkowicz Bartosz międzynarodowy Zielona Góra lubuskie
076 Bielak Katarzyna międzynarodowy Kowala mazowieckie
006 Biernat Marek państwowy Pleszew wielkopolskie
036 Bor Grzegorz międzynarodowy Płock mazowieckie
034 Chwiejczak Tadeusz państwowy Zwierzyniec lubelskie
059 Chyliński Eugeniusz państwowy Kowale pomorskie
019 Cichoń Krystian międzynarodowy Wodzisław Śląski śląskie
018 Cichoń Elżbieta międzynarodowy Wodzisław Śląski śląskie
003 Dąbrowski Jarosław okręgowy Warszawa mazowieckie
027 Drzycimski Tomasz państwowy Laskowice kujawsko-pomorskie
044 Faran Michał państwowy Gdańsk pomorskie
014 Fidala Marcin międzynarodowy Lębork pomorskie
015 Fidala Małgorzata międzynarodowy Lębork pomorskie
035 Gajewicz Konrad okręgowy Łódź łódzkie
011 Gęsicki Marian okręgowy Działdowo warmińsko-mazurskie
068 Gilewska Kinga okręgowy Gorzów Wielkopolski lubuskie
008 Gliniany Zbigniew państwowy Kowanówko wielkopolskie
048 Gromek Marta okręgowy Bobrownik warmińsko-mazurskie
032 Grządziel Andrzej państwowy Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
024 Janowski Artur okręgowy Bolesławiec dolnośląskie
063 Jędras Andrzej międzynarodowy Katowice śląskie
028 Jesiołowski Andrzej państwowy Inowrocław kujawsko-pomorskie
094 Kania Karolina okręgowy Żarnowo zachodniopomorskie
089 Kąsek Tomasz związkowy Rzeszów podkarpackie
020 Kaźmierczak Jacek okręgowy Książ Wielkopolski wielkopolskie
069 Kibała Marek państwowy Przelewice zachodniopomorskie
067 Kilar Krystian międzynarodowy Jedlińsk mazowieckie
060 Klejno Marcin okręgowy Chodorówka Nowa podlaskie
071 Kopaczyńska Jolanta okręgowy Psary dolnośląskie
088 Kordyś Jakub państwowy Krosno podkarpackie
064 Kostur Stefan państwowy Dąbrowa Górnicza śląskie
066 Kozaczuk Adrian okręgowy Białystok podlaskie
002 Kołodziej Andrzej związkowy Ryki lubelskie
074 Kulawiak Bartłomiej związkowy Sosnowiec śląskie
033 Kurtyka Tomasz okręgowy Toruń kujawsko-pomorskie
010 Kutrowski Paweł okręgowy Bolesławiec dolnośląskie
040 Lemieszka Andrzej międzynarodowy Krzyż Wielkopolski wielkopolskie
023 Lewandowski Grzegorz związkowy Płońsk mazowieckie
061 Lewczuk Mateusz okręgowy Białystok podlaskie
087 Lichołai Lech międzynarodowy Rzeszów podkarpackie
091 Majcher Bartosz okręgowy Hyżne podkarpackie
092 Majcher Michał okręgowy Rzeszów podkarpackie
001 Mazurek Paweł okręgowy Tarnów małopolskie
049 Mały-Wieczorek Klaudiusz związkowy Siemianowice Śląskie śląskie
055 Mika Tomasz okręgowy Radziechowy śląskie
052 Miliński Maciej międzynarodowy Sosnowiec śląskie
070 Minda Michał okręgowy Częstochowa śląskie
026 Moczko Andrzej międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
041 Moder Jan państwowy Drawski Młyn wielkopolski
043 Musiał Patryk okręgowy Krzyż Wielkopolski wielkopolskie
081 Niemiec Mieczysław państwowy Strzyżów podkarpackie
080 Niemiec Aleksandra okręgowy Radomsko łódzkie
084 Nowak Gracjan państwowy Rzeszów podkarpackie
073 Nowak Marta związkowy Katowice śląskie
054 Ocłoń Stanisław międzynarodowy Kraków małopolskie
004 Olencki Robert międzynarodowy Tychy śląskie
053 Osińska Katarzyna okręgowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
016 Osiński Zbigniew związkowy Radom mazowieckie
031 Pawlak Michał związkowy Płock mazowieckie
065 Pielaciński Piotr międzynarodowy Łódź łódzkie
045 Plewa Marek międzynarodowy Milicz dolnośląskie
078 Respondowski Jan państwowy Jastrzębia mazowieckie
007 Rozner Izabela związkowy Płock mazowieckie
077 Ruszkiewicz Tomasz międzynarodowy Zgierz łódzkie
046 Rzoska Dagmar państwowy Lębork pomorskie
025 Seidel Mirosław międzynarodowy Sopot pomorskie
029 Sivakova Katsiaryna okręgowy Toruń kujawsko-pomorskie
058 Siwek Andrzej międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
085 Skrzypczak Kamil międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
062 Świetlicki Dariusz okręgowy Białystok podlaskie
082 Szczepanek Paulina okręgowy Oleśnica dolnośląskie
030 Szwochert Bogusław związkowy Kamień Krajeński kujawsko-pomorskie
081 Tomecki Damian okręgowy Mysłowice śląskie
042 Uchmanowicz Milena okręgowy Trzcianka wielkopolskie
057 Wajda Dawid okręgowy Bierzwnik zachodniopomorskie
056 Wajda Włodzimierz okręgowy Bierzwnik zachodniopomorskie
039 Walawender Edyta związkowy Wrocław dolnośląskie
079 Wilk Jacek międzynarodowy Kraków małopolskie
093 Wiśniowska Grażyna państwowy Kraków małopolskie
051 Wojtaś Jan związkowy Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
083 Wolnicki Marcin okręgowy Kraków małopolskie
017 Wolny Michał międzynarodowy Ruda Śląska śląskie
021 Wolny Grażyna okręgowy Ruda Śląska śląskie
050 Wolny Marek międzynarodowy Katowice śląskie
090 Worek Marek związkowy Iwierzyce podkarpackie
022 Woźniak Robert państwowy Olsztyn warmińsko-mazurskie
086 Żądło Izabela okręgowy Myślenice małopolskie
005 Zajdel Jerzy okręgowy Krosno podkarpackie
012 Żak Marian międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
013 Żak Przemysław międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
009 Zakrzewski Marek okręgowy Warszawa mazowieckie
038 Zalesiński Zbigniew międzynarodowy Góra dolnośląskie
072 Zawada Bartłomiej państwowy Łódź łódzkie
037 Załęski Sławomir związkowy Płock mazowieckie
047 Zlezarczyk Rafał międzynarodowy Myślenice małopolskie