Play-off i baraże 2020/2021

Play-off o awans do Ekstraklasy Kobiet

Data Numer Gospodarz Gość Wynik Szczegóły
2021-06-03
g. 18:00
913
5:5 Szczegóły
2021-06-05
g. 16:00
914
7:3 Szczegóły
2021-06-06
g. 16:00
917
7:3 Szczegóły
2021-06-12
g. 16:00
918
5:5 Szczegóły

Play-off o awans do LOTTO Superligi Mężczyzn

Data Numer Gospodarz Gość Wynik Szczegóły
2021-06-06
g. 13:00
921
6:4 Szczegóły
2021-06-11
g. 17:00
922
3:7 Szczegóły
2021-06-12
g. 16:00
923
4:6 Szczegóły
2021-06-16
g. 16:00
924
6:4 Szczegóły

Baraże o utrzymanie w 1. Lidze Kobiet

Data Numer Gospodarz Gość Wynik Szczegóły
2021-06-05
g. 16:00
915
6:4 Szczegóły
2021-06-05
g. 15:00
916
8:2 Szczegóły
2021-06-12
g. 16:00
919
6:4 Szczegóły
2021-06-12
g. 14:00
920
7:3 Szczegóły

Baraże o utrzymanie w 1. Lidze Mężczyzn

Data Numer Gospodarz Gość Wynik Szczegóły
2021-06-05
g. 18:00
925
7:3 Szczegóły
2021-06-05
g. 12:00
926
5:5 Szczegóły
2021-06-12
g. 16:00
927
8:2 Szczegóły
2021-06-13
g. 12:00
928
7:3 Szczegóły

Play-off o awans do 1. Ligi Kobiet

Data Numer Gospodarz Gość Wynik Szczegóły
2021-06-26
g. 09:00
930
KR-S FAIRPLAYCE INVEST HOUSE PLUS Poznań
KS GOTYK Toruń II
1:9
2021-06-26
g. 11:00
931
KS GOTYK Toruń II
KR-S FAIRPLAYCE INVEST HOUSE PLUS Poznań
7:3
2021-06-29
g. 18:30
932
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn II
KS AMATOR Leopoldów-Rososz
9:1
0000-00-00
g. 00:00
933
KS AMATOR Leopoldów-Rososz
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn II
0:10
2021-06-20
g. 16:00
934
UKS AGARIS Maków
KS BRONOWIANKA Kraków III
2:8
0000-00-00
g. 00:00
935
KS BRONOWIANKA Kraków III
UKS AGARIS Maków
10:0
2021-06-29
g. 18:00
936
MKS WOLAVIA Wołów
JKTS Jastrzębie II
7:3
2021-07-03
g. 16:00
937
JKTS Jastrzębie II
MKS WOLAVIA Wołów
9:1

Play-off o awans do 1. Ligi Mężczyzn

Data Numer Gospodarz Gość Wynik Szczegóły
2021-07-03
g. 12:00
940
AZS AWFIS Gdańsk III
UKS PIAST Ostrzeszów
7:3
2021-07-10
g. 16:00
941
UKS PIAST Ostrzeszów
AZS AWFIS Gdańsk III
6:4
2021-06-23
g. 15:00
942
SMS Włodawa
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki II
5:5
2021-06-30
g. 15:00
943
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki II
SMS Włodawa
6:4
2021-06-20
g. 17:00
944
UKS Olesno II
KS POLONIA MC AUTO SERWIS Kielce
2:8
2021-06-27
g. 12:00
945
KS POLONIA MC AUTO SERWIS Kielce
UKS Olesno II
9:1
2021-06-20
g. 16:00
946
ZKS Zielona Góra III
LZS BLYSS Kujakowice
8:2
2021-06-26
g. 14:00
947
LZS BLYSS Kujakowice
ZKS Zielona Góra III
4:6