Rozgrywki ligowe – sezon 2019/2020.

    97

    Wydział Rozgrywek PZTS zaprasza do zapoznania sie z listą drużyn uprawnionych do gry w nowym sezonie w rozgrywkach ligowych szczebla centralnego.

    Lista drużyn uprawnionych do startu w Ekstraklasie Kobiet w sezonie 2019/2020 

    Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon

    1. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg
    2. POLMLEK Lidzbark Warmiński
    3. KU AZS UE Wrocław
    4. GLKS SCANIA Nadarzyn
    5. BEBETTO AZS UJD Częstochowa
    6. SKTS Sochaczew
    7. KS BRONOWIANKA Kraków
    8. ATS east rent Białystok
    9. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża
    10. Optima Polska DOJLIDY Białystok

     

    Lista drużyn uprawnionych do startu w LOTTO Superlidze Mężczyzn w sezonie 2019/2020 

    Według klasyfikacji drużyn za poprzedni sezon


    1. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

    2. KS DEKORGLASS Działdowo
    3. PKS KOLPING FRAC Jarosław
    4. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk
    5. 3S POLONIA Bytom
    6. DOJLIDY Białystok
    7. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
    8. LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
    9. ENERGA KTS Toruń
    10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz
    11. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą
    12. POLTAREX POGOŃ Lębork
     

    Lista drużyn uprawnionych do startu w 1. Lidze Kobiet w sezonie 2019/2020

    Kolejność drużyn alfabetyczna


    1. AZS PWSZ Nysa
    2. GLKS II Nadarzyn
    3. IKTS BROŃ Radom
    4. JKTS I Jastrzębie Zdrój
    5. KS BRONOWIANKA II Kraków
    6. KS GALAXY Białystok
    7. KS GORCE Nowy Targ
    8. KSTS MOSiR KARPATY Krosno
    9. KU AZS Politechnika Rzeszów
    10. KU AZS UE II Wrocław
    11. LKTS LUVENA Luboń
    12. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno
    13. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry
    14. MKS ROKITA Brzeg Dolny
    15. MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka
    16. MRKS Gdańsk I
    17. MRKS Gdańsk II
    18. RKS CUKROWNIK OKA Chybie

    19. UKS CHROBRY Międzyzdroje
    20. ZAGŁĘBIE Lubin


     

    Lista drużyn uprawnionych do startu w 1. Lidze Mężczyzn w sezonie 2019/2020

    Kolejność drużyn alfabetyczna

    1. BISTS Bielsko-Biała 
    2. DARZ BÓR Karnieszewice  
    3. ENERGA KTS II Toruń
    4. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski
    5. GKTS Wiązowna
    6. GMKS STRZELEC Frysztak
    7. IKTS BROŃ Radom
    8. IKS START Zduńska Wola
    9. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia
    10. KS AZS AWFiS II Gdańsk
    11. KTS Gliwice
    12. MKS POGOŃ Siedlce
    13. MORLINY Ostróda I
    14. MORLINY Ostróda II
    15. PKS KOLPING II Jarosław
    16. PWSZ Zamość
    17. STS Orlicz 1924 Suchedniów
    18. UKS VILLA VERDE Olesno
    19. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra
    20. ZKS Zielona Góra II