Powołania KN osób niepełnosprawnych na Polish Open 2019 (Władysławowo-Cetniewo)

    85

    Polski Związek Tenisa Stołowego przedstawia listę powołanych na turniej międzynarodowy Polish Open 2019 (Władysławowo-Cetniewo), w terminie 28.05-02.06.2019.

    Lista powołanych:

    • Marszał Katarzyna                               
    • Nowacka Dorota                             
    • Łysiak Krystyna                
    • Czuper Rafał                                    
    • Jakimczuk Tomasz                         
    • Nalepka Maciej                               
    • Czerwiński Mariusz                        
    • Lis Rafał                                                                                                  
    • Żyłka Krzysztof                                
    • Chybiński Marek                             
    • Bucław Dorota                                 
    • Jastrzębska Dajana                        
    • Pęk Karolina                                     
    • Chudzicki Maksym                         
    • Deigsler Michał                              
    • Skrzynecki Marcin                          
    • Grudzień Piotr                                 
    • Misztal Igor                                      
    • Chojnowski Patryk                         
    • Fira Damian                                       
    • Jankowska Małgorzata              
    • Kraft Rafał                                         
    • Brak Sławomir                                
    • Cwenar Robert                               
    • Staszak Daniel                                 
    • Konstantyn Paweł                       
    • Jabłoński Paweł                              
    • Olczak Mariusz                                
    • Wlazło Wojciech                             
    • Bałuszek Kamil                                


    Kadra trenerska:

    Ochal Andrzej – trener

    Biernat Marek – trener

    Xu Kai – trener

    Kordyś Feliks – trener

    Grzelak Ryszard – trener

    Konieczko Marek – trener

    Fijałek-Żuk Małgorzata – psycholog

    Kubicka Dorota – fizjoterapeuta

    Ospalski Łukasz – fizjoterapeuta

    Komunikat: