Związek
Struktura
Biuro Związku
Zarząd i Prezydium
Wydział Rozgrywek
Wydział Szkolenia
Komisja Rewizyjna
Komisja Dyscyplinarna
Rada Trenerów
Rzecznik Dyscyplinarny
Struktura organizacyjna
Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby
Historia
Galeria Sław PZTS
Dokumenty
Protokoły z posiedzeń i zebrań (2021-2025)
Protokoły z posiedzeń i zebrań (2016-2021)
Regulaminy i przepisy
Wydział Rozgrywek
Sędziowie
Statut
Promocja
Pingpongowy Narodowy
Od Skrzata do Mistrza Świata
Wojewódzkie związki
Przetwarzanie danych
Strona archiwalna (2013-2019)
Strona archiwalna (do 2013)
Aktualności
1. Liga
Certyfikacja
Ekstraklasa Kobiet
Europejskie puchary
Kadra Narodowa
LOTTO Superliga
Para tenis stołowy
Reprezentacje
Turnieje międzynarodowe
Turnieje ogólnopolskie
Komunikaty
Komunikaty PZTS
Turnieje PZTS
Inne komunikaty
Akcje szkoleniowe
Zapytania ofertowe
Rozgrywki
Kalendarz wydarzeń
Regulamin rozgrywek 2023/2024
Informacje o sezonie 2023/2024
Rozgrywki ligowe
Strona ligowa
Ekstraklasa kobiet
Lotto Superliga mężczyzn
1. liga kobiet (grupa północna)
1. liga kobiet (grupa południowa)
1. liga mężczyzn (grupa północna)
1. liga mężczyzn (grupa południowa)
Rankingi ligowe
Poprzednie sezony
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Rankingi
Rankingi ligowe
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
ITTF (światowe)
ETTU (europejskie)
Wyniki GPP i MP
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Klasyfikacje MP, GPP i wojewódzkie
Limity indywidualne do GPP i MP
Limity drużynowe do MP
Zestawienie opłat regulaminowych
Współzawodnictwo
Regulamin SSM
SSM – klas. indywidualna
SSM – klas. klubowa
SSM – klas. wojewódzka
PZTS – klas. klubowa
PZTS – klas. wojewódzka
Puchar Polski
Licencje
Licencje zawodnicze (ISL)
Licencje zawodnicze (wg woj.)
Transfery
Wypożyczenia
Informacje
Licencje klubowe
Licencje trenerskie
Licencje weteranów
Licencje osób z niepełnosprawnością
Klasyfikacja klubowa
Klasyfikacja wojewódzka
Reprezentacje
Kobiety
Mężczyźni
Kobiety U-22
Mężczyźni U-22
Juniorki
Juniorzy
Osoby z niepełnosprawnością
Kadra szkoleniowa
Akcje szkoleniowe
Sędziowie
Kolegium Sędziowskie
Dokumenty
Komunikaty
Licencje
Certyfikacja
Dokumenty
Projekty szkoleniowe
Erasmus +
Narodowy Program Rozwoju Tenisa Stołowego
Program szkolenia
Pingpongowe Marzenia
OSSM
PROTS
Materiały szkoleniowe
System Licencyjny
Para tenis stołowy
Fotogalerie
LIVE
Mapa strony
Kontakt
Wyszukiwanie
System Licencyjny
Para tenis stołowy
Fotogalerie
LIVE
Mapa strony
Kontakt
Logowanie
Zaloguj się na konto, by przejść dalej
Podaj nazwę użytkownika
Podaj hasło
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj konto
Zarejestruj konto
Zarejestruj konto, by przejść dalej
Podaj adres e-mail
Podaj nazwę użytkownika
Hasło zostanie przesłane na adres e-mail.
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Podaj adres e-mail
Hasło zostanie przesłane na adres e-mail.
Polski Związek Tenisa Stołowego
Polski Związek Tenisa Stołowego
Związek
Struktura
Biuro Związku
Zarząd i Prezydium
Wydział Rozgrywek
Wydział Szkolenia
Komisja Rewizyjna
Komisja Dyscyplinarna
Rada Trenerów
Rzecznik Dyscyplinarny
Struktura organizacyjna
Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby
Historia
Galeria Sław PZTS
Dokumenty
Protokoły z posiedzeń i zebrań (2021-2025)
Protokoły z posiedzeń i zebrań (2016-2021)
Regulaminy i przepisy
Wydział Rozgrywek
Sędziowie
Statut
Promocja
Pingpongowy Narodowy
Od Skrzata do Mistrza Świata
Wojewódzkie związki
Przetwarzanie danych
Strona archiwalna (2013-2019)
Strona archiwalna (do 2013)
Aktualności
Wszystko
1. Liga
Certyfikacja
Ekstraklasa Kobiet
Europejskie puchary
Kadra Narodowa
LOTTO Superliga
Para tenis stołowy
Reprezentacje
Turnieje międzynarodowe
Turnieje ogólnopolskie
Polish Para Open: Transmisja na żywo (piątek)
Polish Para Open: Dobra gra Grudnia i Pęk w mikście oraz…
Młodzież zagra w Czarnogórze, Luksemburgu i Chile
Polish Para Open: Transmisja na żywo (czwartek)
Komunikaty
Komunikaty PZTS
Turnieje PZTS
Inne komunikaty
Akcje szkoleniowe
Zapytania ofertowe
Rozgrywki
Kalendarz wydarzeń
Regulamin rozgrywek 2023/2024
Informacje o sezonie 2023/2024
Rozgrywki ligowe
Strona ligowa
Ekstraklasa kobiet
Lotto Superliga mężczyzn
1. liga kobiet (grupa północna)
1. liga kobiet (grupa południowa)
1. liga mężczyzn (grupa północna)
1. liga mężczyzn (grupa południowa)
Rankingi ligowe
Poprzednie sezony
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Rankingi
Rankingi ligowe
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
ITTF (światowe)
ETTU (europejskie)
Wyniki GPP i MP
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
Klasyfikacje MP, GPP i wojewódzkie
Limity indywidualne do GPP i MP
Limity drużynowe do MP
Zestawienie opłat regulaminowych
Współzawodnictwo
Regulamin SSM
SSM – klas. indywidualna
SSM – klas. klubowa
SSM – klas. wojewódzka
PZTS – klas. klubowa
PZTS – klas. wojewódzka
Puchar Polski
Licencje
Licencje zawodnicze (ISL)
Licencje zawodnicze (wg woj.)
Transfery
Wypożyczenia
Informacje
Licencje klubowe
Licencje trenerskie
Licencje weteranów
Licencje osób z niepełnosprawnością
Klasyfikacja klubowa
Klasyfikacja wojewódzka
Reprezentacje
Kobiety
Mężczyźni
Kobiety U-22
Mężczyźni U-22
Juniorki
Juniorzy
Osoby z niepełnosprawnością
Kadra szkoleniowa
Akcje szkoleniowe
Sędziowie
Kolegium Sędziowskie
Dokumenty
Komunikaty
Licencje
Certyfikacja
Dokumenty
Projekty szkoleniowe
Erasmus +
Narodowy Program Rozwoju Tenisa Stołowego
Program szkolenia
Pingpongowe Marzenia
OSSM
PROTS
Materiały szkoleniowe
Strona główna
Komunikaty
Komunikaty
Skład KN na mecz kwalifikacyjny DME (Murska Sobota, 2 października 2018)
Skład KN na mecz kwalifikacyjny DME (Poznań, 20 listopada 2018)
31. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Krosno, 28-31 marca 2019)
Skład KN na mecz kwalifikacyjny DME (Grodzisk Maz., 4 grudnia 2018)
Skład KN na mecz kwalifikacyjny DME (Osijek, 20 listopada 2018)
3. Grand Prix Polski Kadetów (Białystok, 15-17 marca 2019)
Komunikat ws. półfinałów DPP
Mistrzostwa Polski Amatorów (Toruń, 18-19 maja 2019)
Komunikat wydziału szkolenia PZTS ws. regulaminu powołań na ITTF POLISH JUNIOR & CADET OPEN
Skład KN na mecz kwalifikacji do Drużynowych ME Polska-Turcja (22.05.2018)
VI Ogólnopolski Turniej Nauczycieli i Pracowników Oświaty (Gorzów Śląski, 6 kwietnia 2019)
II turniej im. Damiana Rokity (Milicz, 15 grudnia 2018)
Zakwaterowanie podczas Drużynowych Mistrzostw Polski Niepełnosprawnych
Zaproszenie dla sędziów – Cetniewo 2019
3. Grand Prix Polski Juniorów (Luboń, 8-10 marca 2019)
7. Grand Prix Polski Weteranów (Kwidzyn, 9-10 marca 2019)
87. Indywidualne Mistrzostwa Polski (Gliwice, 1-3 marca 2019)
Skład KN na mecz kwalifikacyjny DME Polska-Chorwacja (Jarosław, 27 marca 2018)
Do mistrzostwa z PSE (Wiązowna, 18 listopada 2018 oraz Gorzów Wlkp., 24 listopada 2018)
Listy licencji okresowych, wnioski, zestawienia – sezon 2017/2018
V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sędziów (Biecz, 7-8 lipca 2018)
Skład KN na mecz kwalifikacyjny DME Ukraina-Polska (Chernihiv, 27 marca 2018)
Skład KN na mecz Polska-Czechy (Białystok, 15-19 kwietnia 2017)
IV Międzynarodowe Mistrzostwa Koszalina
II Puchar Gór Świętokrzyskich (Bilcza, 23 czerwca 2018)
XIV turniej „Dzieci Andrzejowi Grubbie” (Gdańsk, 17 czerwca 2018)
Skład KN na MŚ Juniorów (Riva del Garda, 28 listopada-3 grudnia 2017)
Skład KN na ME U-21 (Soczi, 2-5 lutego 2017)
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS (Brzeg Dolny, 15-17 czerwca 2018)
Skład KN na Olimpic Hopes (Budapeszt, 17-19 listopada 2017)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków (Kraśnik, 9-10 czerwca 2018)
Skład KN na PTT Bayreuth Open (Bejrut, 13-18 czerwca 2017)
Konkurs na organizację zawodów w sezonie 2018/2019
Skład KN na Tenth Romania Open (Cluj-Napoca, 21-26 marca 2017)
Skład KN na Para China Open (Pekin, 28 sierpnia-3 września 2018)
Składy drużyn i terminarze EK, SM i I lig w sezonie 2018/2019
Regulamin rozgrywek na sezon 2018/2019
Skład KN na kwalifikacje kontynentalne do YOG (Split, 3-5 listopada 2017)
Wyniki konkursu na organizację zawodów w sezonie 2018/2019
XII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – (Tarnobrzeg, 20-22.07.2018 r.)
Zestawienie ofert na organizację zawodów w sezonie 2018/2019
Skład KN juniorek i juniorów na zgrupowanie (Zielona Góra, 26 listopada-1 grudnia 2017)
Skład KN osób niepełnosprawnych na zgrupowanie (Kraków, 25 kwietnia-2 maja 2018)
Zgłoszenia do EK, SM, 1K i 1M w sezonie 2018/2019
Skład KN osób niepełnosprawnych na zgrupowanie (Nowy Sad, 24 marca-1 kwietnia 2018)
Zmiana terminu Drużynowych Mistrzostw Polski Niepełnosprawnych
Indywiudalne Mistrzostwa Polski Weteranów (Iława, 1-3 czerwca 2018)
Listy zawodników i drużyn uprawnionych do startu w MP i GPP w sezonie 2017/2018
1
...
21
22
23
...
34
Strona 22 z 34
Polski Związek Tenisa Stołowego