Komunikaty

Konkurs na organizację zawodów dla zawodników niepełnosprawnych w roku 2021

Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego zaprasza do składania ofert w konkursie na organizację zawodów sportowych dla zawodników niepełnosprawnych w roku 2021. Wypełnione karty organizacji zawodów...

Talentiada (Gdańsk, 23-30 września 2020)

Od 23 do 30 września w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku odbywać się będzie Talentiada: Europejski Tydzień Sportu. W ramach tego...

SSM 2020 – wnioski ws. podziału punktów

Zgodnie z regulaminem Systemu Sportu Młodzieżowego, prosimy kluby zainteresowane podziałem punktów o przesyłanie wniosków w tej sprawie. Prosimy uprawione kluby sportowe zainteresowane uzyskaniem podziału punktów...

Informacje o sezonie 2020/2021

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego przedstawia zestawienie informacji i dokumentów związanych z nadchodzącym sezonem 2020/2021. • Regulamin rozgrywek • Licencje okresowe • Kalendarz • Rankingi indywidualne • Limity...

Zasady bezpieczeństwa podczas turniejów w czasie pandemii COVID-19

REKOMEDACJE POLSKIEGO ZWIĄZKU TENISA STOŁOWEGO DOTYCZĄCE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS ROZGRYWANIA TURNIEJÓW W OKRESIE WZMOŻONEJ TRANSMISJI KORONAWIRUSA W POLSCE Celem zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom oraz kibicom,...

Skład KN osób niepełnosprawnych na zgrupowanie (Wisła, 11-18 października 2020)

Zawodnicy: JABŁONKA Barbara SUTKOWSKA-PAWŁASEK Magdalena MAŃTURZ Piotr MROCZKA Marcin KOWALSKI Kamil ZIELIŃSKI Marcin DOBRZYŃSKI Piotr KUDERSKI Paweł CYCHOWSKA Ewa CWENAR Robert Kadra szkoleniowa: BIERNAT Marek...

Skład KN osób niepełnosprawnych na zgrupowanie (Kraków, 20-25 września 2020)

Zawodnicy: LIS Rafał JAKIMCZUK Tomasz MARSZAŁ Katarzyna MAŃTURZ Piotr CZUPER Rafał FIRA Damian CHYBIŃSKI Marek CHUDZICKI Maksym DEIGSLER Michał SKRZYNECKI Marcin PĘK Karolina JABŁOŃSKI...

Egzamin na licencje sędziowskie w sezonie 2020/2021

W imieniu Kolegium Sędziów PZTS pragniemy poinformować o możliwości uczestnictwa w egzaminie na licencje sędziowskie w sezonie 2020/2021, który odbędzie się w dniu 30...

Szkolenia kandydatów na sędziów oraz egzamin sędziowski

Kolegium Sędziów Polskiego Związku Tenisa Stołowego zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy przy organizacji szkolenia kandydatów na sędziów tenisa stołowego, w zakresie podstawowym oraz dla...

Decyzja w sprawie przedłużenia licencji sędziowskich na sezon 2020/2021

Działając na podstawie §28 pkt 1 Statutu Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Prezes Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego podejmuje decyzję następującej treści: W związku z panującą...

Powołanie na zgrupowanie KN juniorów (Gdańsk, 18-28 sierpnia 2020)

Zawodnicy: Szymon Kolasa Bartłomiej Skórko Kuba Kwapiś Maksymilian Miastowski Jakub Stecyszyn Patryk Bielecki Konrad Staszczyk Patryk Lewandowski Mateusz Żelengowski Patryk Pyśk Patryk Dziuba Mateusz...

Powołanie KN seniorek na turniej Budapest Bajnoksag (Budapeszt, 27-30 sierpnia 2020)

Zawodniczki: Natalia Partyka Natalia Bajor Anna Węgrzyn Katarzyna Węgrzyn Paulina Krzysiek Agata Zakrzewska Trenerzy: Zbigniew Nęcek Kinga Stefańska Andrzej Furman Fizjoterapeuta - Aleksander Grickiewicz

Powołanie na zgrupowanie KN juniorek (Gdańsk, 15-27 sierpnia 2020)

Zawodniczki: Wiktoria Wróbel Anna Brzyska Zuzanna Wielgos Natalia Bogdanowicz Karolina Hołda Ilona Sztwiertnia Klaudia Franaszczuk Natalia Szymczyk Elżbieta Kwiatkowska Anna Kubiak Zuzanna Błażejewicz Dominika...

Powołanie na zgrupowanie KN osób niepełnosprawnych (Gorzów Wielkopolski, 19-26 sierpnia 2020)

Zawodnicy: JABŁONKA Barbara SUTKOWSKA-PAWŁASEK Magdalena MAŃTURZ Piotr MROCZKA Marcin KOWALSKI Kamil ZIELIŃSKI Marcin DOBRZYŃSKI Piotr KUDERSKI Paweł CYCHOWSKA Ewa Kadra trenerska: BIERNAT Marek - trener...

Składy drużyn, terminarze oraz rankingi ligowe w sezonie 2020/2021

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego prezentuje zgłoszone składy drużyn, terminarze i rankingi do rozgrywek Ekstraklasy kobiet, Lotto Superligi mężczyzn, 1. ligi kobiet oraz...

IV Ogólnopolski Rodzinny Festiwal o Puchar Ministra Sportu (Kraśnik, 27 czerwca...

Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik zaprasza do udziału w IV Ogólnopolskim Rodzinnym Festiwalu Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu. Zawody rozegrane zostaną 27. czerwca...

Uchwała w sprawie SZWZD (Warszawa, 23 sierpnia 2020)

UCHWAŁA NR 486/Z/2020 ZARZĄDU POLSKIEGO ZWIĄZKU TENISA STOŁOWEGO z dnia 22 lipca 2020 roku w sprawie zwołania Sprawozdawczego Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Delegatów Polskiego Związku Tenisa...

Licencje okresowe w sezonie 2020/2021

Uprzejmie informujemy, że w sezonie 2020/2021 wnioski o licencje okresowe zawodnika, klubu, trenera oraz zawodnika niepełnosprawnego również składane są poprzez Internetowy System Licencyjny (ISL)...

Informacje w sprawie dokończenia sezonu 2019/2020

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego, na podstawie uchwały Zarządu PZTS, przedstawia informacje na temat sposobu dokończenia sezonu 2019/2020. Sezon zostaje przedłużony na okres...

Powołanie na zgrupowanie KN juniorów (Gdańsk, 3-13 sierpnia 2020)

Zawodnicy Szymon Kolasa Patryk Lewandowski Damian Korczak Jakub Stecyszyn Patryk Bielecki Konrad Staszczyk Mateusz Żelengowski Patryk Pyśk Mateusz Zalewski Miłosz Sawczak Alan Kulczycki Michał...

Powołanie na zgrupowanie KN juniorek (Gdańsk, 1-11 sierpnia 2020)

Zawodniczki Wiktoria Wróbel Anna Brzyska Zuzanna Wielgos Natalia Bogdanowicz Karolina Hołda Ilona Sztwiertnia Klaudia Franaszczuk Natalia Szymczyk Elżbieta Kwiatkowska Anna Kubiak Zuzanna Błażejewicz Dominika...

Powołanie na zgrupowanie KN seniorek (Budapeszt, 16-21 sierpnia 2020)

Seniorki Natalia Partyka Natalia Bajor Anna Węgrzyn Katarzyna Węgrzyn Paulina Krzysiek Julia Ślązak Agata Zakrzewska Sztab trenerski Zbigniew Nęcek Kinga Stefańska Fizjoterapeuta – Aleksander Grickiewicz

Powołanie na zgrupowanie KN seniorów i juniorów (Ostróda, 20-30 lipca 2020)

Seniorzy Jakub Dyjas Marek Badowski Samuel Kulczycki Maciej Kubik Patryk Zatówka Konrad Kulpa Tomasz Kotowski Artur Grela Przemysław Walaszek (sparingpartner) Sztab trenerski Tomasz Krzeszewski Xu...

Powołanie na zgrupowanie KN seniorek (Havirov, 26-31 lipca 2020)

Zawodniczki Natalia Partyka Natalia Bajor Paulina Krzysiek Julia Ślązak Agata Zakrzewska Sztab trenerski Zbigniew Nęcek Kinga Stefańska Aleksander Grickiewicz - fizjoterapeuta  

Powołanie na zgrupowanie KN seniorów (Sępólno Krajeńskie, 11-21 sierpnia 2020)

Seniorzy Jakub Dyjas Marek Badowski Samuel Kulczycki Maciej Kubik Patryk Zatówka Konrad Kulpa Tomasz Kotowski Artur Grela Miłosz Redzimski Przemysław Walaszek (sparingpartner) Sztab trenerski Tomasz...

Zgłoszenia ligowe w sezonie 2020/2021

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego zaprasza kluby uprawione do uczestnictwa w drużynowych rozgrywkach ligowych Ekstraklasy kobiet, Superligi mężczyzn, 1. ligi kobiet oraz 1....

Powołanie na zgrupowanie KN seniorów (Władysławowo, 6-16 lipca 2020)

Zawodnicy Dyjas Jakub Badowski Marek Kulczycki Samuel Kubik Maciej Redzimski Miłosz Kulpa Konrad Grela Artur Kotowski Tomasz Zatówka Patryk Sztab trenerski Kędzierski Arkadiusz Krzeszewski...

Powołanie na zgrupowanie KN osób niepełnosprawnych (Kraków, 8-15 lipca 2020)

Zawodnicy: LIS Rafał JAKIMCZUK Tomasz JASTRZĘBSKA Dajana MARSZAŁ Katarzyna CZERWIŃSKI Mariusz CZUPER Rafał FIRA Damian CHYBIŃSKI Marek CHUDZICKI Maksym NOWACKA Dorota DEIGSLER Michał SKRZYNECKI...

Powołanie na zgrupowanie KN osób niepełnosprawnych (Wisła, 15-22 lipca 2020)

Zawodnicy: JABŁONKA Barbara SUTKOWSKA-PAWŁASEK Magdalena MAŃTURZ Piotr MROCZKA Marcin KOWALSKI Kamil CWENAR Robert ZIELIŃSKI Marcin DOBRZYŃSKI Piotr KUDERSKI Paweł CYCHOWSKA Ewa Sztab szkoleniowy: BIERNAT Marek...

Powołanie Konsultację szkoleniową KN seniorek w Cetniewie, 27.06.-05.07.2020

Zawodniczki Natalia Bajor Paulina Krzysiek Julia Ślązak Agata Zakrzewska Gabriela Dyszkiewicz   Sztab trenerski Zbigniew Nęcek Kinga Stefańska Fizjoterapeuta - Aleksander Grickiewicz
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!