Komunikaty

Oferty na organizację zawodów w okresie wrzesień 2020-styczeń 2021

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego przedstawia zestawienie ofert na organizację zawodów sportowych PZTS w pierwszej części sezonu 2020/2021 (w okresie od września 2020...

Konkurs na organizację turniejów półfinałowych DPP w sezonie 2019/2020

Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego zaprasza kluby sportowe do udziału w konkursie na organizację turniejów półfinałowych (w strefach) rozgrywek Drużynowego Pucharu Polski kobiet i...

Zaproszenie dla sędziów PZTS do zdawania egzaminu na sędziego międzynarodowego

ZAPROSZENIE DLA SĘDZIÓW PZTS DO ZGŁASZANIA KANDYDATUR DO ZDAWANIA EGZAMINU NA SĘDZIEGO MIĘDZYNARODOWEGOSzanowni Państwo,Kolegium Sędziów Polskiego Związku Tenisa Stołowego zwraca się z uprzejmą prośbą...

Obsada sędziowska na Turniej Para Polish Open we Władysławowie (20 –...

Obsada sędziowska na Turniej Para Polish Open we WładysławowieSędzia Główny  - Carlos Silva Portugalia Zastępca Sędziego Głównego – Paul Schiltz Luksemburg Asystenci Sędziego Głównego:...

Powołanie KN na ITTF World Tour German Open w Magdeburgu (Niemcy),...

SENIORZYJakub Dyjas Marek BadowskiTrener - Tomasz KrzeszewskiSENIORKINatalia BajorTrenerzy - Kinga Stefańska i Zbigniew Nęcek

Powołanie KN na Turniej kwalifikacji drużynowych do IO Tokio 2020, Gondomar...

SeniorkiLi Qian Partyka Natalia Bajor Natalia Ślązak JuliaSztab trenerskiNęcek Zbigniew Stefańska Kinga Zaucha-Zagała Agnieszka (fizjoterapeutka) SeniorzyDyjas Jakub Badowski Marek Kulczycki Samuel Kubik...

Powołanie KN na konsultację szkoleniową KN Seniorów, Gondomar (Portugalia) 14-20.01.2020

ZawodnicyDyjas Jakub Badowski Marek Kulczycki Samuel Kubik Maciej Sztab trenerskiKrzeszewski Tomasz Xu Kai Wieteska Aleksander (fizjoterapeuta)

Powołanie KN na konsultację szkoleniową KN Seniorek, Budapeszt (Węgry) 12-20.01.2020

ZawodniczkiLi Qian Partyka Natalia Bajor Natalia Sztab trenerskiNęcek Zbigniew Stefańska Kinga Wójcik Monika (fizjoterapeutka)

Powołania na zgrupowanie szkoleniowe KN osób niepełnosprawnych w Novym Sadzie (Serbia,...

ZawodnicyLis Rafał SR-S Szansa Czuper Rafał PSSON Nalepka Maciej IKS Żyłka Krzysztof IKS Tomasz Jakimczuk Mariusz Czerwiński Kadra szkoleniowaAndrzej Ochal - trener Biernat...

Konkurs na organizację zawodów w okresie wrzesień 2020-styczeń 2021 (aktualizacja)

Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w konkursie na organizację zawodów sportowych PZTS w pierwszej części sezonu 2020/2021 w okresie wrzesień 2020-styczeń...

Zaproszenie dla sędziów – 2020 ITTF Challenge Polish Open (Gliwice, 11-15...

Zgłoszenia zawierające deklarację dyspozycyjności w dniach od 10 marca od godziny 18:00 do 15 marca do godziny 18:00, prosimy przesyłać na adres e-mailowy pzts@pzts.pl...

Zaproszenie dla sędziów – 2020 ITTF Polish Para Open (Władysławowo, 20-22...

Zgłoszenia zawierające deklarację dyspozycyjności w dniach od 19 lutego roku od godz. 18:00 do 22 lutego 2020 roku do godziny 18:00, prosimy przesyłać na...

23. posiedzenie Zarządu PZTS

W dnu wczorajszym w Warszawie odbyło się 23. posiedzenie Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego. W trakcie kilku godzinnych obrad omówiono kilka ważnych spraw. Przewodniczącym...

Powołania na konsultację szkoleniową KN Juniorów osób niepełnosprawnych w Krakowie (08-14.12.2019)

Lista powołanych zawodników:Jabłonka Barbara RSSiRON Mańturz Piotr RSSiRON Dobrzyński Piotr Zieliński Marcin Kowalski Kamil Deigsler Michał Skrzynecki Marcin Wlazło Wojciech Pawłasek Magdalena (sparingpartner) ...

Świąteczny Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego (Warszawa, 21 grudnia 2019)

21 grudnia 2019 roku w Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego ul. Stefana Banacha 2A w Warszawie, odbędzie się Świąteczny Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego.Impreza...

22. posiedzenie Zarządu PZTS

14 listopada w Centrum Szkolenia PZTS odbyło się 22. posiedzenie Zarządu PZTS. W pierwszej części obrad członkowie Zarządu pochylili się nad tematem Mistrzostw Europy....

Skład KN na Mistrzostwa Świata Juniorów w Korat (Tajlandia), 24.11.-01.12.2019

JUNIORKIAnna Węgrzyn Katarzyna Węgrzyn Aleksandra Michalak Ilona SztwiertniaJUNIORZYSamuel Kulczycki Maciej Kubik Jan ZandeckiTrenerzy - Patryk Jendrzejewski, Alan Woś.Fizjoterapeuta - Przemysław Malinowski

Skład KN na konsultację szkoleniową w Bangkoku (Tajlandia) 18-23.11.2019

JUNIORKIAnna Węgrzyn Katarzyna Węgrzyn Aleksandra Michalak Ilona SztwiertniaJUNIORZYSamuel Kulczycki Maciej KubikTrenerzy - Patryk Jendrzejewski, Alan Woś.Fizjoterapeuta - Przemysław Malinowski

Organizacja zajęć sekcji sportowych – Konkurs MSiT

Polski Związek Tenisa Stołowego informuje, że został opublikowany konkurs na dofinansowanie organizacji zajęć sekcji sportowych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki: https://bip.msit.gov.pl/bip/finansowanie-zadan/sport-osob-niepelnospr/2019-rok/2695,Program-Upowszechniania-Sportu-Osob-Niepelnosprawnych-w-2020-r-w-ramach-rozwijan.html Treść Konkursu Tym samym, serdecznie...

I Ogólnopolski Turniej „Rebel Cup” (Wola Łaskarzewska, 1 grudnia 2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego, STS Rebel oraz Mazowiecki Związek  zapraszają do udziału w I Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego "Rebel Cup". Zawody rozegrane zostaną w dniu...

Mistrzostwa Polski Dziennikarzy (Tarnobrzeg, 27-28 listopada 2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego, KTS Enea Siarka Tarnobrzeg, Miasto Tarnobrzeg oraz Radio Lewa zapraszają do udziału w Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w tenisie stołowym. Zawody rozegrane...

Mistrzostwa Polski w ping pongu (Grodzisk Maz., 16-17 listopada 2019)

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Rozwoju Ping Ponga w Polsce.UCZETNICTWOKategoria: OPEN W turnieju mogą wziąć udział amatorzy oraz zawodniczki i zawodnicy biorący udział w rozgrywkach ligowych...

Szkolenie w zakresie tenisa stołowego osób niepełnosprawnych

Polski Związek Tenisa Stołowego publikuje listę osób zakwalifikowanych na szkolenie w zakresie tenisa stołowego osób niepełnosprawnych 21-24.11.2019.Szkolenie w zakresie tenisa stołowego osób niepełnosprawnych-uczestnicy wersja...

2. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych (Zielona Góra, 16-17 listopada 2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Zielonogórski Klub Sportowy oraz Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa...

3. Grand Prix Polski Weteranów (Gliwice, 16-17 listopada 2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego, Śląski Związek Tenisa Stołowego oraz KTS Gliwice zapraszają na 3. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. Zawody rozegrane zostaną w...

Powołania KN Juniorów i Kadetów na ITTF Hungarian Junior & Cadet...

JUNIORZYSzymon Kolasa Łukasz Sokołowski Kuba KwapiśTrener - Patryk JendrzejewskiJUNIORKIIlona Sztwiertnia Anna Kubiak Klaudia FranaszczukTrener - Leszek KucharskiKADECIMateusz Zalewski Alan KulczyckiTrener -...

Powołanie KN Juniorów i Kadetów na ITTF Slovak Junior & Cadet...

JUNIORZYSzymon Kolasa Łukasz Sokołowski Michał Małachowski Jakub JankowskiTrener - Patryk JendrzejewskiJUNIORKINatalia Szymczyk Dominika Gilewska Aleksandra Jarkowska Julia TomeckaTrener - Alan WośKADECIMiłosz...

Powołanie KN Seniorów na ITTF Challenge Belarus Open w Mińsku (Białoruś),...

SENIORZYMarek Badowski Konrad Kulpa Samuel Kulczycki Maciej Kubik Kamil Nalepa Artur GrelaTrenerzy: Tomasz Krzeszewski i Leszek KucharskiSENIORKIAnna Węgrzyn Katarzyna Węgrzyn Julia Ślązak ...

Powołanie KN osób niepełnosprawnych na Turniej rankingowy Dutch Open 2019 ...

Chojnowski Patryk Partyka Natalia

Powołania KN osób niepełnosprawnych na Turniej China Open 2019 (Hangzhou-Chiny) ,...

Marszał Katarzyna Czuper Rafał Jakimczuk Tomasz Nalepka Maciej Lis Rafał Żyłka Krzysztof Jastrzębska Dajana Pęk Karolina Chudzicki Maksym Deigsler Michał Skrzynecki Marcin Grudzień...

Powołanie KN na Puchar Świata kobiet w Chengdu (Chiny), 18-20.10.2019

Seniorki:Natalia PartykaZbigniew Nęcek - trener
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!