Komunikaty

Powołanie KN na Puchar Świata kobiet w Chengdu (Chiny), 18-20.10.2019

Seniorki:Natalia PartykaZbigniew Nęcek - trener

Powołania KN na ITTF Challenge Polish Open we Władysławowie 16-20.10.2019

SeniorkiNatalia Bajor Anna Węgrzyn Katarzyna Węgrzyn Julia Ślązak Katarzyna Grzybowska-Franc Aleksandra Michalak Agata Zakrzewska Julia Szymczak Maja MiklaszewskaSeniorzyJakub Dyjas Marek Badowski Daniel Górak Samuel Kulczycki Maciej Kubik Konrad Kulpa Tomasz Kotowski Artur Grela Kamil Nalepa Przemysław Walaszek ...

Skład sędziowski na turniej ITTF World Cadet Challenge

Sędziowie zagraniczni:1. Hoffmann Rainer GER 2. Brunner Thomas GER 3. Gryaznova Ludmila RUS 4. Klykovskiy Evgeniy RUS 5. Shimada Yuko JPN 6. De Giorgi Massimo ITA 7. Bunda Mickael BEL 8....

1. Grand Prix Polski Juniorów (Gorzów Wielkopolski, 11-13 października 2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego, Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Gorzowski Klub Sportowy "Gorzovia" zapraszają do udziału w 1. Grand Prix Polski Juniorów w...

1. Grand Prix Polski Żaków (Łaziska Górne, 11-13 października 2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego, Śląski Związek Tenisa Stołowego oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łaziskach Górnych zapraszają do udziału w 1. Grand Prix...

2. Grand Prix Polski Weteranów (Zielona Góra, 12-13 października 2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego, Zielonogórski Klub Sportowy oraz Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji "Drzonków" im. Zbigniewa Majewskiego zapraszają na 2. Grand Prix Polski Weteranów...

Powołanie KN osób niepełnosprawnych na Global Games Brisbane 2019

Nowacka Dorota Łysiak KrystynaKadra trenerska:Ochal Andrzej trener

II Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS – Kraśnik 19.10.2019

Organizatorzy:Miasto Kraśnik, Polski Związek Tenisa Stołowego, Lubelski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, SKTS „Dwójka” KraśnikPatronat medialny:- TVP 3 LublinTermin i miejsce:19 październik 2019 roku (sobota)Hala...

1. Grand Prix Polski Młodzików (Wałbrzych, 4-6 października 2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego, Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Gmina Wałbrzych oraz Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój w Wałbrzychu zapraszają do udziału w 1. Grand...

1. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych (Gdańsk, 5-6 października 2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zapraszają do udziału w 1. Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych...

1. Grand Prix Polski Kadetów (Kraków, 27-29 września 2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego, Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Klub Sportowy Bronowianka w Krakowie zapraszają do udziału w 1. Grand Prix Polski Kadetów...

Powołania KN na ITTF World Tour German Open w Bremie, 8-13.10.2019

SENIORKILi Qian Natalia Partyka Natalia BajorKadra trenerska - Zbigniew Nęcek i Kinga StefańskaSENIORZYJakub Dyjas Marek BadowskiKadra trenerska - Tomasz Krzeszewski

Powołania KN na 2019 Europe Youth Top-10, Noordvijk (Holandia), 4-6.10.2019

JuniorkiAnna Węgrzyn Katarzyna WęgrzynJuniorzySamuel KulczyckiKadeciMiłosz RedzimskiKadra trenerska - Alan Woś, Patryk Jendrzejewski i Jakub Perek

Call for tender – technical equipment and floor sponsors – European...

Call for tender for the technical playing equipment and sport floor.Polish Table Tennis Association is very glad to call for a tender for technical...

Powołania KN na ITTF World Tour Swedish Open w Sztokholmie, 1-6.10.2019

SENIORKILi Qian Natalia Partyka Natalia BajorKadra trenerska - Zbigniew Nęcek i Kinga StefańskaFizjoterapia - Agnieszka Zaucha-ZagałaSENIORZYJakub Dyjas Marek BadowskiKadra trenerska - Tomasz...

Komunikat Zarządu PZTS ws. Regulaminu rozgrywek Weteranów

Mając na uwadze petycje w sprawie zmiany regulaminu rozrywania zawodów w b.r. Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego podjął w dniu dzisiejszym (20.09.2019r.) decyzję przywracającą...

Wyniki turniejów Pingpongowy PGE Narodowy

Wyniki Turniejów Dzieci i Młodzieży: ŻACZKI - klasyfikacja ŻACY - klasyfikacja MŁODZICZKI - klasyfikacja MŁODZICY - klasyfikacja KADETKI - klasyfikacja KADECI - klasyfikacjaWyniki Turnieju OPEN: Klasyfikacja OPEN Finały OPEN Tabela OPEN

Powołania KN Juniorów i Kadetów na ITTF Croatia Junior & Cadet...

Juniorki:Natalia Szymczyk Dominika Gilewska Aleksandra JarkowskaAlan Woś - trenerJuniorzy:Samuel Kulczycki Maciej Kubik Szymon KolasaPatryk Jendrzejewski - trenerKadetki:Anna Brzyska Zuzanna WielgosMateusz Czernik...

Zaproszenie do udziału w szkoleniu z zakresu tenisa stołowego osób niepełnosprawnych...

W imieniu Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego mam zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych trenerów i instruktorów do składania aplikacji do udziału w ogólnopolskim szkoleniu z...

Zapytanie ofertowe – Ogólnopolskie szkolenie z zakresu tenisa stołowego osób niepełnosprawnych

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 01/09/2019 Przedmiotem zapytania jest usługa hotelowa, wyżywienie i wynajem hali sportowej ze stołami do tenisa stołowego (nocleg dla 25 osób) podczas „Ogólnopolskiego szkolenia...

Zaproszenie dla sędziów – Władysławowo 2019

W imieniu Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego mam zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych sędziów do składania aplikacji do udziału w zawodach międzynarodowych:- 2019 ITTF Challenge...

Powołania KN na 2019 ITTF World Cadet Challange

Powołani zawodnicy:-Redzimski Miłosz -Mateusz Zalewski -Alan Kulczycki -Dawid Jadam -Anna Brzyska -Ilona Sztwiertnia -Wiktoria Wróbel -Zuzanna WielgosKadra trenerska:-Stefan Dryszel -Jakub Perek -Mateusz Czernik

Zestawienie zawodników wypożyczonych w sezonie 2019/2020

  Lp. Numer zawodnika Numer licencji Nazwisko i Imię Rok urodzenia Klub macierzysty na sezon 2019/2020 Klub wypożyczający1. 40106 6469 BRZYSKA Anna 2005 PKS KOLPING Jarosław (PKR) AUKS Trefl Zamość (LLS)2. 40406 4857 CHMIELOWSKI Jakub 2003 UKS KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR) KSTS Krosno...

Powołania KN osób niepełnosprawnych na konsultację (Kraków, 7-13 września 2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego powołuje na konsultację kadry Polski osób niepełnosprawnych w Krakowie, w terminie 07.09-13.09.2019 rok, następujących zawodników:Marszał Katarzyna IKS AWF Warszawa ...

Powołania KN osób niepełnosprawnych na ME (Helsingborg, 14-22 września 2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego powołuje na Mistrzostwa Europy 2019 (Helsingborg-Szwecja), w terminie 14.09-22.09.2019 rok, następujących zawodników:Marszał Katarzyna IKS AWF Warszawa Nowacka Dorota UKS...

XXIX MP i XVIII DMP Nauczycieli i Pracowników Oświaty (Łódź, 4–6...

Organizatorami wydarzenia są Zarząd Główny ZNP, Zarząd Okręgu Łódzkiego ZNP oraz Oddział ZNP Łódź - Śródmieście Miejsce rozgrywek: sala sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Łodzi,...

1. Grand Prix Polski Seniorów (Wałbrzych, 20-22 września 2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego, Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Gmina Wałbrzych oraz Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój w Wałbrzychu zapraszają do udziału w 1. Grand...

1. Grand Prix Polski Weteranów (Bilcza, 7-8 września 2019)

Polski Związek Tenisa Stołowego, Urząd Miasta i Gminy Morawica, Świętokrzyski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz UKS Orlęta Bilcza zapraszają na 1. Grand Prix Polski...

Narodowy Dzień Tenisa Stołowego – szkolenie dla sędziów przez delegata ITTF

Szanowne Panie Sędziny, Szanowni Panowie Sędziowie, 15 września 2019 roku, Polski Związek Tenisa Stołowego, wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki, organizuję po raz pierwszy Narodowy...

II Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS (Bydgoszcz, 08.09.2019)

Termin i miejsce rozgrywek: 08.09.2019 Hala Klubu Sportowego Gwiazda, ul. Bronikowskiego 45 w BydgoszczyPatronat : - Ministerstwo Sportu i Turystyki - Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów -...

II Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS (Luboń, 07.09.2019)

Termin i miejsce rozgrywek: 07.09.2018 Hala Sportowa LOSiR ul. H. Kołłątaja 1 LubońPatronat : - Marszałek Województwa Wielkopolskiego – Marek Woźniak - Poseł do Parlamentu – Zbigniew Ajchler -...

Skład KN na DME w Nantes (Francja) 3-8.09.2019

SENIORKILi Qian Natalia Partyka Natalia Bajor Anna Węgrzyn Julia ŚlązakKadra trenerska:Zbigniew Nęcek Kinga Stefańska Agnieszka Zaucha-Zagała - fizjoterapeutkaSENIORZYJakub Dyjas Marek Badowski ...

Zgrupowanie szkoleniowe KN Seniorów w Porto 26.08.- 01.09.2019

Lista zawodników:Jakub Dyjas Marek Badowski Samuel KulczyckiKadra Trenerska:Tomasz Krzeszewski Aleksander Wieteska - fizjoterapeuta

Zgrupowanie szkoleniowe KN Seniorek w Budapeszcie 25.08.- 01.09.2019

Lista zawodniczek:Li Qian Natalia Partyka Natalia Bajor Agata ZakrzewskaKadra Trenerska:Zbigniew Nęcek Kinga Stefańska

Ubezpieczenie NNW dla zawodników licencjonowanych

Zgodnie z Regulaminem rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego, zawodnicy posiadający licencję okresową na sezon 2019/2020 są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków. Aby ubezpieczenie to mogło...

Powołania KN osób niepełnosprawnych na turniej Czech Open 2019

Polski Związek Tenisa Stołowego powołuje na turniej międzynarodowy Czech Open 2019 (Ostrava-Czechy), w terminie 04.09-09.09.2019 rok, następujących zawodników:Marszał Katarzyna IKS AWF Warszawa Łysiak Krystyna...

Egzamin licencyjny dla sędziów na sezon 2019/2020

Kolegium Sędziów Polskiego Związku Tenisa Stołowego informuje, że w dniu 31 sierpnia 2019 roku o godzinie 12.00 odbędzie się egzamin na licencje na sezon...

Omówienie sezonu 2019/2020 dla sędziów

Przewodniczący Kolegium Sędziów oraz Zarząd PZTS  zaprasza sędziów tenisa stołowego do wzięcia udziału w spotkaniu poświęconym zagadnieniom związanym z prowadzeniem spotkań ligowych oraz zawodów...

Międzynarodowy Turniej – XVI Memoriał Jana Błaszczaka (Kraków, 24-25 sierpnia 2019)

OrganizatorzyKrakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Krakowie, Klub Sportowy „Bronowianka” w Krakowie.Patronat honorowyPolski Związek Tenisa Stołowego w WarszawieTermin i miejsce Turniej odbędzie się...

II Międzynarodowe Mistrzostwa Warmii i Mazur (Ostróda, 12-14 września 2019)

Organizatorzy:- Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego - Burmistrz Miasta Ostróda - Ostródzkie Centrum Sportu i RekreacjiKategorie wiekowe:Młodzik – 2007 - 2008 i młodsi Kadet –...

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 2/06/2019

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego dotyczącego usługi hotelowej podczas „2019 I Grand Prix Polski osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym"Wyniki konkursu - Drzonków

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 1/06/2019

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego dotyczącego usługi hotelowej podczas „2019 I Grand Prix Polski osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym”.Wyniki konkursu - Gdańsk

XIII Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg ...

W dniach 1-4 sierpnia 2019 roku odbędzie się po raz trzynasty międzynarodowy Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach – Tarnobrzeg 2019. Turniej ten będzie...

Skład KN osób niepełnosprawnych na zgrupowanie szkoleniowe w Krakowie 18-25.08.2019

Powołani zawodnicy:Marszał Katarzyna Nowacka Dorota Łysiak Krystyna Czuper Rafał Jakimczuk Tomasz Nalepka Maciej Czerwiński Mariusz Lis Rafał Żyłka Krzysztof Chybiński Marek Jastrzębska Dajana Deigsler Michał Skrzynecki Marcin Kraft Rafał Brak Sławomir Fira Damian Grudzień Piotr Zieliński Marcin Dobrzyński Piotr Mańturz PiotrKadra szkoleniowa:Ochal Andrzej...

Składy drużyn i terminarze EK, SM, 1K i 1M w sezonie...

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego prezentuje terminarze i zgłoszone składy drużyn rozgrywek Ekstraklasy kobiet, Lotto Superligi mężczyzn, 1. ligi kobiet oraz 1. ligi...

Licencje okresowe w sezonie 2019/2020

Uprzejmie informujemy, że w sezonie 2019/2020 wnioski o licencje okresowe zawodnika, klubu, trenera oraz zawodnika niepełnosprawnego również składane są poprzez Internetowy System Licencyjny (ISL)...