Liczba wydarzeń w bazie: 159
sierpień 2021
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
22.08 | IV Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS | Luboń | dzieci | szczegóły |
25.08-03.09 | Letnie Igrzyska Paraolimpijskie | Tokio (JPN) | niepełnosprawni | szczegóły |
26-29.08 | Mini Drzonków Cup | Zielona Góra | dzieci | szczegóły |
26-27.08 | 49. Turniej JKTS Open | Jastrzębie-Zdrój | dzieci | szczegóły |
28-29.08 | XVIII Memoriał Jana Błaszczaka | Kraków | open | szczegóły |
wrzesień 2021
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
02-03.09 | Mistrzostwa Polski Dziennikarzy | Tarnobrzeg | inne | szczegóły |
03.09 | Ekstraklasa kobiet (1. kolejka) | (kluby) | EK | |
03.09 | Lotto Superliga mężczyzn (1. kolejka) | (kluby) | SM | |
04-05.09 | 1. Grand Prix Polski Weteranów | Międzyzdroje | GPP | szczegóły |
04.09 | Narodowy Dzień Tenisa Stołowego | (różne miasta) | inne | szczegóły |
05.09 | Ekstraklasa kobiet (2. kolejka) | (kluby) | EK | |
05.09 | Lotto Superliga mężczyzn (2. kolejka) | (kluby) | SM | |
10.09 | Ekstraklasa kobiet (3. kolejka) | (kluby) | EK | |
10.09 | Lotto Superliga mężczyzn (3. kolejka) | (kluby) | SM | |
11.09 | I liga kobiet i mężczyzn (1. kolejka) | (kluby) | I liga | |
12.09 | Ekstraklasa kobiet (4. kolejka) | (kluby) | EK | |
12.09 | Lotto Superliga mężczyzn (4. kolejka) | (kluby) | SM | |
17-19.09 | 1. Grand Prix Polski Seniorów | Zielona Góra | GPP | szczegóły |
17-19.09 | 1. Grand Prix Polski Młodzików | Gliwice | GPP | szczegóły |
18-19.09 | European Top 16 Cup | Saloniki (GRE) | ETTU | szczegóły |
25.09 | Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zgromadzenie Delegatów | Warszawa | inne | |
28.09-03.10 | Drużynowe Mistrzostwa Europy | Kluż-Napoka (ROU) | Mistrzostwa Europy | szczegóły |
październik 2021
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
01-03.10 | 1. Grand Prix Polski Juniorów | Nowy Dwór Mazowiecki | GPP | szczegóły |
01-03.10 | 1. Grand Prix Polski Żaków | Zielona Góra | GPP | szczegóły |
02-03.10 | 1. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych | Gorzów Wielkopolski | niepełnosprawni | szczegóły |
08-10.10 | 1. Grand Prix Polski Kadetów | Kraków | GPP | szczegóły |
08.10 | Lotto Superliga mężczyzn (5. kolejka) | (kluby) | SM | |
09-10.10 | 2. Grand Prix Polski Weteranów | Gliwice | GPP | szczegóły |
09.10 | Ekstraklasa kobiet (5. kolejka) | (kluby) | EK | |
09.10 | I liga kobiet i mężczyzn (2. kolejka) | (kluby) | I liga | |
10.10 | Lotto Superliga mężczyzn (6. kolejka) | (kluby) | SM | |
15-17.10 | Europe Youth Top 10 | Tours (FRA) | ETTU | |
15.10 | Lotto Superliga mężczyzn (7. kolejka) | (kluby) | SM | |
16-17.10 | Mistrzostwa KZ LZS | Luboń | inne | szczegóły |
16.10 | Ekstraklasa kobiet (6. kolejka) | (kluby) | EK | |
16.10 | I liga kobiet i mężczyzn (3. kolejka) | (kluby) | I liga | |
16.10 | IV Młodzieżowy Turnieju o Puchar PZTS | Kraśnik | dzieci | szczegóły |
17.10 | Lotto Superliga mężczyzn (8. kolejka) | (kluby) | SM | |
19-23.10 | WTT Youth Star Contender | Władysławowo | WTT Youth | szczegóły |
24.10 | XXV Turniej im. Andrzeja Grubby | Starogard Gdański | inne | szczegóły |
29.10 | Lotto Superliga mężczyzn (9. kolejka) | (kluby) | SM | |
30.10 | Ekstraklasa kobiet (7. kolejka) | (kluby) | EK | |
30.10 | I liga kobiet i mężczyzn (4. kolejka) | (kluby) | I liga | |
31.10 | Lotto Superliga mężczyzn (10. kolejka) | (kluby) | SM | |
31.10 | I Memoriał Szymona Czerwińskiego | Krzyż Wielkopolski | inne | szczegóły |
31.10 | Turniej „25 lat UKS Tenisista Rudno” | Subkowy | inne | szczegóły |
listopad 2021
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
04-07.11 | I Memoriał Zygmunta Sutkowskiego | Wrocław | open | szczegóły |
10-14.11 | Mistrzostwa Europy U-21 | Spa (Bel) | Mistrzostwa Europy | szczegóły |
13-14.11 | 3. Grand Prix Polski Weteranów | Maków (woj. łódzkie) | GPP | szczegóły |
13.11 | I liga kobiet i mężczyzn (5. kolejka) | (kluby) | I liga | |
13.11 | Festiwal Tenisa Stołowego | Gliwice | inne | szczegóły |
20.11 | I liga kobiet i mężczyzn (6. kolejka) | (kluby) | I liga | |
20-21.11 | 2. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych | Gdańsk | niepełnosprawni | szczegóły |
23-29.11 | Indywidualne Mistrzostwa Świata | Houston (USA) | Mistrzostwa Świata | szczegóły |
26-28.11 | 2. Grand Prix Polski Seniorów | Gliwice | GPP | szczegóły |
26-28.11 | 2. Grand Prix Polski Młodzików | Brzeg Dolny | GPP | szczegóły |
27.11 | Festiwal Tenisa Stołowego | Bilcza | inne | szczegóły |
27-28.11 | Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS | Gdańsk | inne |
grudzień 2021
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
02-08.12 | Mistrzostwa Świata Juniorów i Kadetów | Vila Nova de Gaia (POR) | Mistrzostwa Świata | szczegóły |
04.12 | I liga kobiet i mężczyzn (7. kolejka) | (kluby) | I liga | |
04-05.12 | 3. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych | Kraków | niepełnosprawni | szczegóły |
04.12 | Festiwal Tenisa Stołowego | Poznań | inne | szczegóły |
04-05.12 | Ogólnopolski Festiwal – Sport dla Geniuszy! | województwo kujawsko-pomorskie | open | szczegóły |
10-12.12 | 2. Grand Prix Polski Kadetów | Zielona Góra | GPP | szczegóły |
10.12 | Ekstraklasa kobiet (8. kolejka) | (kluby) | EK | |
10.12 | Lotto Superliga mężczyzn (11. kolejka) | (kluby) | SM | |
11-12.12 | 4. Grand Prix Polski Weteranów | Węgierska Górka | GPP | szczegóły |
11.12 | I liga kobiet i mężczyzn (8. kolejka) | (kluby) | I liga | |
11.12 | Festiwal Tenisa Stołowego | Solec Kujawski | inne | szczegóły |
12.12 | Ekstraklasa kobiet (9. kolejka) | (kluby) | EK | |
12.12 | Lotto Superliga mężczyzn (12. kolejka) | (kluby) | SM | |
12.12 | IV Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS | Białystok | dzieci | szczegóły |
17-19.12 | 2. Grand Prix Polski Juniorów | Ostróda | GPP | szczegóły |
17-19.12 | 2. Grand Prix Polski Żaków | Sępólno Krajeńskie | GPP | szczegóły |
18-19.12 | VI Świąteczny Turniej | Kraśnik | dzieci | szczegóły |
19.12 | IV Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS | Zielona Góra | dzieci | szczegóły |
21.12 | Lotto Superliga mężczyzn (13. kolejka) | (kluby) | SM |
styczeń 2022
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
07.01 | Ekstraklasa kobiet (10. kolejka) | (kluby) | EK | |
07.01 | Lotto Superliga mężczyzn (14. kolejka) | (kluby) | SM | |
08.01 | I liga kobiet i mężczyzn (9. kolejka) | (kluby) | I liga | |
09.01 | I liga kobiet gr. południowa (kolejka A – ostateczna data) | (kluby) | I liga | |
09.01 | I liga kobiet gr. południowa (kolejka B – ostateczna data) | (kluby) | I liga | |
09.01 | Ekstraklasa kobiet (11. kolejka) | (kluby) | EK | |
09.01 | Lotto Superliga mężczyzn (15. kolejka) | (kluby) | SM | |
14.01 | Ekstraklasa kobiet (12. kolejka) | (kluby) | EK | |
15-16.01 | 5. Grand Prix Polski Weteranów | Zielona Góra | GPP | szczegóły |
16.01 | Ekstraklasa kobiet (13. kolejka) | (kluby) | EK | |
22.01 | I liga kobiet i mężczyzn (10. kolejka) | (kluby) | I liga | |
28-30.01 | 3. Grand Prix Polski Seniorów | Gdańsk | GPP | szczegóły |
luty 2022
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
04.02 | Ekstraklasa kobiet (14. kolejka) | (kluby) | EK | |
04.02 | Lotto Superliga mężczyzn (16. kolejka) | (kluby) | SM | |
05.02 | I liga kobiet i mężczyzn (11. kolejka) | (kluby) | I liga | |
06.02 | Ekstraklasa kobiet (15. kolejka) | (kluby) | EK | |
06.02 | Lotto Superliga mężczyzn (17. kolejka) | (kluby) | SM | |
12-13.02 | 6. Grand Prix Polski Weteranów | Gliwice | GPP | szczegóły |
12.02 | I liga kobiet i mężczyzn (12. kolejka) | (kluby) | I liga | |
19.02 | I liga kobiet i mężczyzn (13. kolejka) | (kluby) | I liga | |
26.02 | I liga kobiet gr. południowa (kolejka C) | (kluby) | I liga | |
26-27.02 | Europe Top 16 | Montreux (SUI) | ETTU |
marzec 2022
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
04-06.03 | 3. Grand Prix Polski Juniorów | Luboń | GPP | szczegóły |
04-06.03 | 3. Grand Prix Polski Młodzików | Sępólno Krajeńskie | GPP | szczegóły |
11-13.03 | 3. Grand Prix Polski Kadetów | Łaziska Górne | GPP | szczegóły |
11-13.03 | 3. Grand Prix Polski Żaków | Bilcza | GPP | szczegóły |
11.03 | Ekstraklasa kobiet (16. kolejka) | (kluby) | EK | |
11.03 | Lotto Superliga mężczyzn (18. kolejka) | (kluby) | SM | |
12.03 | I liga kobiet i mężczyzn (14. kolejka) | (kluby) | I liga | |
13.03 | Ekstraklasa kobiet (17. kolejka) | (kluby) | EK | |
13.03 | Lotto Superliga mężczyzn (19. kolejka) | (kluby) | SM | |
15.03 | Lotto Superliga mężczyzn (20. kolejka) | (kluby) | SM | |
19-20.03 | 7. Grand Prix Polski Weteranów | Węgierska Górka | GPP | szczegóły |
19.03 | Ekstraklasa kobiet (18. kolejka) | (kluby) | EK | |
19.03 | Memoriał Anżeliki Sowy | Brzeg Dolny | dzieci | szczegóły |
25-27.03 | 90. Indywidualne Mistrzostwa Polski | Częstochowa | Mistrzostwa Polski | szczegóły |
kwiecień 2022
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
02.04 | I liga kobiet gr. południowa (kolejka D) | (kluby) | I liga | |
02.04 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego (85 lat LOZTS) | Lubartów | open | szczegóły |
08.04 | Lotto Superliga mężczyzn (ćwierćfinały – 1. mecz) | (kluby) | SM | |
09-10.04 | 8. Grand Prix Polski Weteranów | Bilcza | GPP | szczegóły |
09.04 | I liga kobiet i mężczyzn (15. kolejka) | (kluby) | I liga | |
09-10.04 | XII Memoriał Henryka Rzepskiego | Jastrzębie-Zdrój | dzieci | |
10.04 | Lotto Superliga mężczyzn (ćwierćfinały – 2. mecz) | (kluby) | SM | |
21-24.04 | Mistrzostwa Polski Juniorów | Gliwice | Mistrzostwa Polski | szczegóły |
22-24.04 | Mistrzostwa Polski Amatorów | Toruń | inne | szczegóły |
23-24.04 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych | Tarnobrzeg | niepełnosprawni | szczegóły |
30.04 | I liga kobiet i mężczyzn (16. kolejka) | (kluby) | I liga |
maj 2022
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
05-08.05 | Mistrzostwa Polski Kadetów | Białystok | Mistrzostwa Polski | szczegóły |
06.05 | Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 1. mecz) | (kluby) | SM | |
06.05 | Ekstraklasa kobiet (półfinały – 1. mecz) | (kluby) | EK | |
07-08.05 | 9. Grand Prix Polski Weteranów | Międzyzdroje | GPP | szczegóły |
07.05 | I liga kobiet i mężczyzn (17. kolejka) | (kluby) | I liga | |
08.05 | Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 2. mecz) | (kluby) | SM | |
08.05 | Ekstraklasa kobiet (półfinały – 2. mecz) | (kluby) | EK | |
11.05 | Ekstraklasa kobiet (finał – 1. mecz) | (kluby) | EK | |
13.05 | Ekstraklasa kobiet (finał – 2. mecz) | (kluby) | EK | |
14.05 | I liga kobiet i mężczyzn (18. kolejka) | (kluby) | I liga | |
15.05 | Turnieje półfinałowe Drużynowego Pucharu Polski | (konkurs) | DPP | szczegóły |
16-22.05 | WTT Youth Contender | Władysławowo | WTT Youth | szczegóły |
20-22.05 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych | Gdańsk | niepełnosprawni | szczegóły |
21-22.05 | IV Memoriał Władysława Kwietnia | Jastrzębie-Zdrój | dzieci | |
21.05 | Baraże ligowe (awans do EK/SM, utrzymanie 1L, awans 1L) | (kluby) | I liga | szczegóły |
26-29.05 | 34. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski | Nowy Dwór Mazowiecki | Mistrzostwa Polski | szczegóły |
27-29.05 | Mistrzostwa Polski Młodzików | Dębica | Mistrzostwa Polski | szczegóły |
27-28.05 | XXXI MP Nauczycieli i Pracowników Oświaty oraz XX DMP ZNP | Łódź | inne | szczegóły |
czerwiec 2022
lipiec 2022
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|---|---|---|---|
06-15.07 | Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów | Belgrad (SRB) | Mistrzostwa Europy | szczegóły |
16-20.07 | Europejskie Igrzyska Akademickie „Łódź 2022” | Łódź | uczelnie | |
21-24.07 | XV Turniej Słowian na Wózkach | Tarnobrzeg | niepełnosprawni | szczegóły |
26.07 | Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zgromadzenie Kolegium Sędziów | (zebranie zdalne) | inne | szczegóły |