Kalendarz wydarzeń

  • Sezon

  • Kategoria

Liczba wydarzeń w bazie: 147

Sierpień 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
16.08 III Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS Luboń dzieci Szczegóły
22.08 III Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS Kraśnik dzieci Szczegóły
27.08 - 30.08 Mini Drzonków Cup 2020 Zielona Góra dzieci Szczegóły
28.08 - 29.08 VI Ogólnopolski Turniej Pingla Cup Grodzisk Mazowiecki dzieci Szczegóły
29.08 - 30.08 XVII Memoriał Jana Błaszczaka Kraków open Szczegóły

Wrzesień 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
12.09 I liga kobiet i mężczyzn (1. kolejka) (kluby) I liga
13.09 Narodowy Dzień Tenisa Stołowego Polska inne Szczegóły
13.09 Lotto Superliga mężczyzn (1. kolejka) (kluby) SM
13.09 Ekstraklasa kobiet (9. kolejka) (kluby) EK
15.09 Lotto Superliga mężczyzn (2. kolejka) (kluby) SM
18.09 Lotto Superliga mężczyzn (3. kolejka) (kluby) SM
18.09 Ekstraklasa kobiet (10. kolejka) (kluby) EK
19.09 - 20.09 Piknik Paraolimpijski Warszawa niepełnosprawni
19.09 III Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS Gdańsk open Szczegóły
19.09 I liga kobiet i mężczyzn (10. kolejka) (kluby) I liga
20.09 Lotto Superliga mężczyzn (4. kolejka) (kluby) SM
20.09 Ekstraklasa kobiet (11. kolejka) (kluby) EK
25.09 Lotto Superliga mężczyzn (5. kolejka) (kluby) SM
25.09 Ekstraklasa kobiet (1. kolejka) (kluby) EK
27.09 IX Memoriał Jarosława Maćkowiaka Gniezno open Szczegóły
27.09 Lotto Superliga mężczyzn (6. kolejka) (kluby) SM
27.09 Ekstraklasa kobiet (2. kolejka) (kluby) EK

Październik 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
02.10 Lotto Superliga mężczyzn (7. kolejka) (kluby) SM
02.10 Ekstraklasa kobiet (3. kolejka) (kluby) EK
03.10 - 04.10 1. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Gorzów Wlkp. niepełnosprawni Szczegóły
03.10 I liga kobiet i mężczyzn (2. kolejka) (kluby) I liga
04.10 Lotto Superliga mężczyzn (8. kolejka) (kluby) SM
04.10 Ekstraklasa kobiet (4. kolejka) (kluby) EK
09.10 - 11.10 European Youth Top 10 Berlin (GER) ETTU Szczegóły
10.10 - 11.10 1. Grand Prix Polski Weteranów Gdańsk GPP Szczegóły
16.10 Lotto Superliga mężczyzn (9. kolejka) (kluby) SM
16.10 Ekstraklasa kobiet (5. kolejka) (kluby) EK
18.10 Lotto Superliga mężczyzn (10. kolejka) (kluby) SM
18.10 Ekstraklasa kobiet (6. kolejka) (kluby) EK
23.10 Lotto Superliga mężczyzn (11. kolejka) (kluby) SM
23.10 Ekstraklasa kobiet (7. kolejka) (kluby) EK
24.10 - 25.10 2. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Gdańsk niepełnosprawni Szczegóły
24.10 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży Gdów dzieci Szczegóły
24.10 I liga kobiet i mężczyzn (3. kolejka) (kluby) I liga
25.10 Lotto Superliga mężczyzn (12. kolejka) (kluby) SM
25.10 Ekstraklasa kobiet (8. kolejka) (kluby) EK
31.10 Festiwal Tenisa Stołowego Solec Kujawski open Szczegóły
31.10 I liga kobiet i mężczyzn (4. kolejka) (kluby) I liga

Listopad 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
07.11 I liga kobiet i mężczyzn (5. kolejka) (kluby) I liga
08.11 - 10.11 ITTF Women’s World Cup CHN ITTF
13.11 - 15.11 ITTF Men’s World Cup CHN ITTF
14.11 - 15.11 2. Grand Prix Polski Weteranów Zielona Góra GPP Szczegóły
14.11 I liga kobiet i mężczyzn (6. kolejka) (kluby) I liga
20.11 - 22.11 1. Grand Prix Polski Seniorów Nowy Dwór Mazowiecki GPP Szczegóły
21.11 - 22.11 3. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Kraków niepełnosprawni Szczegóły
22.11 Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS Solec Kujawski dzieci Szczegóły
27.11 Lotto Superliga mężczyzn (13. kolejka) (kluby) SM
28.11 I liga kobiet i mężczyzn (7. kolejka) (kluby) I liga
29.11 Z pingpongiem na Ty Raszków open Szczegóły

Grudzień 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
04.12 - 05.12 Nocny Maraton Tenisa Stołowego Bilcza open Szczegóły
05.12 III Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS Dębica dzieci Szczegóły
05.12 I liga kobiet i mężczyzn (8. kolejka) (kluby) I liga
07.12 Festiwal Tenisa Stołowego Gdańsk dzieci Szczegóły
12.12 - 13.12 Top 16 Kobiet Gdańsk inne Szczegóły
12.12 - 13.12 3. Grand Prix Polski Weteranów Węgierska Górka GPP Szczegóły
13.12 Od Skrzata do Mistrza Świata Jarosław dzieci Szczegóły
19.12 - 20.12 V Ogólnopolski Świąteczny Turniej Kraśnik dzieci Szczegóły
19.12 Świąteczny Rodzinny Festiwal Nowy Dwór Mazowiecki dzieci Szczegóły
19.12 I liga kobiet i mężczyzn (9. kolejka) (kluby) I liga
27.12 Świąteczny Turniej Solec Kujawski dzieci Szczegóły

Styczeń 2021 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
22.01 Lotto Superliga mężczyzn (14. kolejka) (kluby) SM
22.01 Ekstraklasa kobiet (12. kolejka) (kluby) EK
23.01 I liga kobiet i mężczyzn (11. kolejka) (kluby) I liga
26.01 Lotto Superliga mężczyzn (15. kolejka) (kluby) SM
31.01 Top 16 Juniorek i Juniorów Białystok inne Szczegóły

Luty 2021 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
05.02 Ekstraklasa kobiet (13. kolejka) (kluby) EK
06.02 I liga kobiet (12. kolejka) (kluby) I liga
06.02 I liga mężczyzn (12. kolejka) (kluby) I liga
07.02 Ekstraklasa kobiet (14. kolejka) (kluby) EK
12.02 Ekstraklasa kobiet (15. kolejka) (kluby) EK
13.02 I liga kobiet (13. kolejka) (kluby) I liga
13.02 I liga mężczyzn (13. kolejka) (kluby) I liga
14.02 Lotto Superliga mężczyzn – II grupa (16. kolejka) (kluby) SM
19.02 - 21.02 2. Grand Prix Polski Seniorów Nowy Dwór Mazowiecki GPP Szczegóły
23.02 Ekstraklasa kobiet (16. kolejka) (kluby) EK
24.02 Lotto Superliga mężczyzn – II grupa (17. kolejka) (kluby) SM
24.02 Lotto Superliga mężczyzn – I grupa (16. kolejka) (kluby) SM
26.02 - 28.02 Grand Prix Polski Juniorów Sępólno Krajeńskie GPP Szczegóły
28.02 - 06.03 Middle East Hub – WTT Contender Doha (QAT) WTT

Marzec 2021 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
05.03 - 07.03 Grand Prix Polski Kadetów Kraków GPP Szczegóły
06.03 I liga mężczyzn (15. kolejka) (kluby) I liga
06.03 - 13.03 Middle East Hub – WTT Star Contender Doha (QAT) WTT
07.03 Ekstraklasa kobiet (18. kolejka) (kluby) EK
12.03 Ekstraklasa kobiet (17. kolejka) (kluby) EK
13.03 I liga kobiet (15. kolejka) (kluby) I liga
13.03 I liga mężczyzn (16. kolejka) (kluby) I liga
13.03 - 14.03 4. Grand Prix Polski Weteranów (zmiana terminu) Gliwice GPP Szczegóły
14.03 - 17.03 Indywidualne światowe kwalifikacje olimpijskie Doha (QAT) kwalifikacje
19.03 Ekstraklasa kobiet (19. kolejka) (kluby) EK
19.03 - 21.03 Grand Prix Polski Młodzików Dębica GPP
19.03 Lotto Superliga mężczyzn – II grupa (18. kolejka) (kluby) SM
20.03 I liga kobiet (16. kolejka) (kluby) I liga
20.03 I liga mężczyzn (17. kolejka) (kluby) I liga
21.03 Ekstraklasa kobiet (20. kolejka) (kluby) EK
21.03 Lotto Superliga mężczyzn – II grupa (19. kolejka) (kluby) SM
22.03 Lotto Superliga mężczyzn – I grupa (17. kolejka) (kluby) SM
26.03 - 28.03 89. Indywidualne Mistrzostwa Polski Arłamów Mistrzostwa Polski Szczegóły
26.03 - 28.03 Turnieje półfinałowe Akademickich Mistrzostw Polski AZS Gdańsk, Lublin, Rzeszów uczelnie
30.03 Lotto Superliga mężczyzn – II grupa (20. kolejka) (kluby) SM
30.03 Lotto Superliga mężczyzn – I grupa (18. kolejka) (kluby) SM

Kwiecień 2021 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
02.04 Lotto Superliga mężczyzn (ćwierćfinały) (kluby) SM
07.04 Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 1. mecz) (kluby) SM
09.04 Ekstraklasa kobiet (21. kolejka) (kluby) EK
10.04 I liga kobiet (17. kolejka) (kluby) I liga
10.04 I liga mężczyzn (18. kolejka) (kluby) I liga
10.04 - 11.04 Turnieje półfinałowe Drużynowego Pucharu Polski (konkurs) DPP
11.04 Ekstraklasa kobiet (22. kolejka) (kluby) EK
11.04 Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 2. mecz) (kluby) SM
16.04 - 18.04 Grand Prix Polski Żaków Kraków GPP
16.04 Ekstraklasa kobiet (półfinały – 1. mecz) (kluby) EK
17.04 I liga mężczyzn (19. kolejka) (kluby) I liga
17.04 - 18.04 5. Grand Prix Polski Weteranów Świętokrzyski OZTS GPP
18.04 Ekstraklasa kobiet (półfinały – 2. mecz) (kluby) EK
21.04 - 25.04 Indywidualne europejskie kwalifikacje olimpijskie Lizbona (POR) kwalifikacje
23.04 Ekstraklasa kobiet (finał – 1. mecz) (kluby) EK
24.04 - 25.04 Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Wisła niepełnosprawni
24.04 I liga kobiet (18. kolejka) (kluby) I liga
24.04 I liga mężczyzn (20. kolejka) (kluby) I liga
25.04 Ekstraklasa kobiet (finał – 2. mecz) (kluby) EK
25.04 - 27.04 Turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski AZS Rzeszów uczelnie
29.04 - 02.05 Mistrzostwa Polski Juniorów Ustrzyki Dolne Mistrzostwa Polski

Maj 2021 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
06.05 - 09.05 Mistrzostwa Polski Kadetów (w ramach OOM) Rawa Mazowiecka Mistrzostwa Polski
08.05 I liga kobiet (14. kolejka) (kluby) I liga
08.05 I liga mężczyzn (14. kolejka) (kluby) I liga
14.05 - 16.05 Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Gorzów Wielkopolski niepełnosprawni
14.05 - 16.05 Mistrzostwa Polski Młodzików Dębica Mistrzostwa Polski
15.05 I liga kobiet (19. kolejka) (kluby) I liga
15.05 I liga mężczyzn (21. kolejka) (kluby) I liga
15.05 - 16.05 6. Grand Prix Polski Weteranów Ostróda GPP
22.05 I liga kobiet (20. kolejka) (kluby) I liga
22.05 I liga mężczyzn (22. kolejka) (kluby) I liga
22.05 - 23.05 2021 European Top 16 Cup Montreux (SUI) ETTU
22.05 - 23.05 Turnieje finałowe Drużynowego Pucharu Polski (konkurs) DPP
27.05 - 30.05 33. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Śląski WZTS Mistrzostwa Polski
29.05 - 30.05 Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków Ostróda Mistrzostwa Polski

Czerwiec 2021 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
11.06 - 13.06 Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Mława Mistrzostwa Polski
18.06 - 20.06 XXX Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty Łódź inne
21.06 - 27.06 Indywidualne Mistrzostwa Europy 2020 Warszawa Mistrzostwa Europy

Lipiec 2021 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
08.07 - 19.07 Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów 2021 Zagrzeb (CRO) Mistrzostwa Europy
14.07 - 27.07 5. Europejskie Igrzyska Uniwersyteckie Belgrad (SRB) uczelnie
23.07 - 08.08 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio (JPN) Igrzyska Olimpijskie

Sierpień 2021 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
25.08 - 03.09 Letnie Igrzyska Paraolimpijskie 2020 Tokio (JPN) Igrzyska Olimpijskie