Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|
12.09 | I liga kobiet i mężczyzn (1. kolejka) | (kluby) | I liga | |
13.09 | Lotto Superliga mężczyzn (1. kolejka) | (kluby) | SM | |
13.09 | Ekstraklasa kobiet (9. kolejka) | (kluby) | EK | |
13.09 | Narodowy Dzień Tenisa Stołowego | Polska | inne | szczegóły |
15.09 | Lotto Superliga mężczyzn (2. kolejka) | (kluby) | SM | |
18.09 | Lotto Superliga mężczyzn (3. kolejka) | (kluby) | SM | |
18.09 | Ekstraklasa kobiet (10. kolejka) | (kluby) | EK | |
19-20.09 | Piknik Paraolimpijski | Warszawa | niepełnosprawni | |
19.09 | I liga kobiet i mężczyzn (10. kolejka) | (kluby) | I liga | |
19.09 | III Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS | Gdańsk | open | szczegóły |
20.09 | Lotto Superliga mężczyzn (4. kolejka) | (kluby) | SM | |
20.09 | Ekstraklasa kobiet (11. kolejka) | (kluby) | EK | |
25.09 | Lotto Superliga mężczyzn (5. kolejka) | (kluby) | SM | |
25.09 | Ekstraklasa kobiet (1. kolejka) | (kluby) | EK | |
27.09 | Lotto Superliga mężczyzn (6. kolejka) | (kluby) | SM | |
27.09 | Ekstraklasa kobiet (2. kolejka) | (kluby) | EK | |
27.09 | IX Memoriał Jarosława Maćkowiaka | Gniezno | open | szczegóły |
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|
02.10 | Lotto Superliga mężczyzn (7. kolejka) | (kluby) | SM | |
02.10 | Ekstraklasa kobiet (3. kolejka) | (kluby) | EK | |
03-04.10 | 1. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych | Gorzów Wlkp. | niepełnosprawni | szczegóły |
03.10 | I liga kobiet i mężczyzn (2. kolejka) | (kluby) | I liga | |
04.10 | Lotto Superliga mężczyzn (8. kolejka) | (kluby) | SM | |
04.10 | Ekstraklasa kobiet (4. kolejka) | (kluby) | EK | |
09-11.10 | European Youth Top 10 | Berlin (GER) | ETTU | szczegóły |
10-11.10 | 1. Grand Prix Polski Weteranów | Gdańsk | GPP | szczegóły |
16.10 | Lotto Superliga mężczyzn (9. kolejka) | (kluby) | SM | |
16.10 | Ekstraklasa kobiet (5. kolejka) | (kluby) | EK | |
18.10 | Lotto Superliga mężczyzn (10. kolejka) | (kluby) | SM | |
18.10 | Ekstraklasa kobiet (6. kolejka) | (kluby) | EK | |
23.10 | Lotto Superliga mężczyzn (11. kolejka) | (kluby) | SM | |
23.10 | Ekstraklasa kobiet (7. kolejka) | (kluby) | EK | |
24-25.10 | 2. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych | Gdańsk | niepełnosprawni | szczegóły |
24.10 | I liga kobiet i mężczyzn (3. kolejka) | (kluby) | I liga | |
24.10 | Turniej Dzieci i Młodzieży | Gdów | dzieci | szczegóły |
25.10 | Lotto Superliga mężczyzn (12. kolejka) | (kluby) | SM | |
25.10 | Ekstraklasa kobiet (8. kolejka) | (kluby) | EK | |
31.10 | I liga kobiet i mężczyzn (4. kolejka) | (kluby) | I liga | |
31.10 | Festiwal Tenisa Stołowego | Solec Kujawski | inne | szczegóły |
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|
05.02 | Ekstraklasa kobiet (13. kolejka) | (kluby) | EK | |
06.02 | I liga kobiet (12. kolejka) | (kluby) | I liga | |
06.02 | I liga mężczyzn (12. kolejka) | (kluby) | I liga | |
07.02 | Ekstraklasa kobiet (14. kolejka) | (kluby) | EK | |
12.02 | Ekstraklasa kobiet (15. kolejka) | (kluby) | EK | |
13.02 | I liga kobiet (13. kolejka) | (kluby) | I liga | |
13.02 | I liga mężczyzn (13. kolejka) | (kluby) | I liga | |
14.02 | Lotto Superliga mężczyzn – II grupa (16. kolejka) | (kluby) | SM | |
19-21.02 | 2. Grand Prix Polski Seniorów | Nowy Dwór Mazowiecki | GPP | szczegóły |
23.02 | Ekstraklasa kobiet (16. kolejka) | (kluby) | EK | |
24.02 | Lotto Superliga mężczyzn – II grupa (17. kolejka) | (kluby) | SM | |
24.02 | Lotto Superliga mężczyzn – I grupa (16. kolejka) | (kluby) | SM | |
26-28.02 | Grand Prix Polski Juniorów | Sępólno Krajeńskie | GPP | szczegóły |
28.02-06.03 | Middle East Hub – WTT Contender | Doha (QAT) | WTT | szczegóły |
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|
05-07.03 | Grand Prix Polski Kadetów | Kraków | GPP | szczegóły |
06.03 | I liga mężczyzn (15. kolejka) | (kluby) | I liga | |
06-13.03 | Middle East Hub – WTT Star Contender | Doha (QAT) | WTT | szczegóły |
07.03 | Ekstraklasa kobiet (18. kolejka) | (kluby) | EK | |
12.03 | Ekstraklasa kobiet (17. kolejka) | (kluby) | EK | |
13-14.03 | 4. Grand Prix Polski Weteranów | Gliwice | GPP | szczegóły |
13.03 | I liga kobiet (15. kolejka) | (kluby) | I liga | |
13.03 | I liga mężczyzn (16. kolejka) | (kluby) | I liga | |
14-17.03 | Indywidualne światowe kwalifikacje olimpijskie | Doha (QAT) | kwalifikacje | szczegóły |
19.03 | Ekstraklasa kobiet (19. kolejka) | (kluby) | EK | |
19-21.03 | Grand Prix Polski Młodzików | Dębica | GPP | szczegóły |
19.03 | Lotto Superliga mężczyzn – II grupa (18. kolejka) | (kluby) | SM | |
20.03 | I liga kobiet (16. kolejka) | (kluby) | I liga | |
20.03 | I liga mężczyzn (17. kolejka) | (kluby) | I liga | |
21.03 | Ekstraklasa kobiet (20. kolejka) | (kluby) | EK | |
21.03 | Lotto Superliga mężczyzn – II grupa (19. kolejka) | (kluby) | SM | |
22.03 | Lotto Superliga mężczyzn – I grupa (17. kolejka) | (kluby) | SM | |
24-25.03 | Półfinał B Akademickich Mistrzostw Polski AZS | Lublin | uczelnie | |
26-28.03 | 89. Indywidualne Mistrzostwa Polski | Arłamów | Mistrzostwa Polski | szczegóły |
30.03 | Lotto Superliga mężczyzn – II grupa (20. kolejka) | (kluby) | SM | |
30.03 | Lotto Superliga mężczyzn – I grupa (18. kolejka) | (kluby) | SM | |
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|
02.04 | Lotto Superliga mężczyzn (ćwierćfinały) | (kluby) | SM | |
07.04 | Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 1. mecz) | (kluby) | SM | |
09.04 | Ekstraklasa kobiet (21. kolejka) | (kluby) | EK | |
10.04 | I liga kobiet (17. kolejka) | (kluby) | I liga | |
10.04 | I liga mężczyzn (18. kolejka) | (kluby) | I liga | |
11.04 | Ekstraklasa kobiet (22. kolejka) | (kluby) | EK | |
11.04 | Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 2. mecz) | (kluby) | SM | |
17.04 | I liga mężczyzn (19. kolejka) | (kluby) | I liga | |
21-25.04 | Indywidualne europejskie kwalifikacje olimpijskie | Guimarães (POR) | kwalifikacje | szczegóły |
23.04 | Ekstraklasa kobiet (półfinały – 1. mecz) | (kluby) | EK | |
24.04 | I liga kobiet (18. kolejka) | (kluby) | I liga | |
24.04 | I liga mężczyzn (20. kolejka) | (kluby) | I liga | |
25.04 | Ekstraklasa kobiet (półfinały – 2. mecz) | (kluby) | EK | |