Kalendarz wydarzeń

  • Sezon

  • Kategoria

Liczba wydarzeń w bazie: 163

Sierpień 2019 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
01.08 - 04.08 XIII Międzynarodowy Turniej Słowian na Wózkach Tarnobrzeg niepełnosprawni
13.08 - 18.08 ITTF World Tour Bulgarian Open Panagyurishte (BUL) WT
20.08 - 25.08 ITTF World Tour Czech Open Ołomuniec (CZE) WT
29.08 - 01.09 Mini Cup Drzonków 2019 Zielona Góra dzieci

Wrzesień 2019 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
03.09 - 08.09 Drużynowe Mistrzostwa Europy Nantes (FRA) Mistrzostwa Europy
07.09 II Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS Luboń dzieci
07.09 I liga kobiet i mężczyzn (1. kolejka) (kluby) I liga
07.09 - 08.09 1. Grand Prix Polski Weteranów Bilcza GPP Szczegóły
08.09 II Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS Bydgoszcz dzieci
12.09 - 14.09 II Międzynarodowe Mistrzostwa Warmii i Mazur Ostróda intern. open
12.09 Lotto Superliga mężczyzn (1. kolejka) (kluby) SM
14.09 I liga kobiet i mężczyzn (2. kolejka) (kluby) I liga
14.09 Ekstraklasa kobiet (1. kolejka) (kluby) EK
15.09 III edycja wydarzenia Pingpongowy PGE Narodowy Warszawa open
15.09 Lotto Superliga mężczyzn (2. kolejka) (kluby) SM
16.09 - 21.09 Mistrzostwa Europy Niepełnosprawnych Helsingborg (SWE) niepełnosprawni
18.09 - 22.09 Croatian Junior & Cadet Open Varaždin (CRO) WJC
20.09 - 22.09 1. Grand Prix Polski Seniorów Wałbrzych GPP Szczegóły
22.09 Od Skrzata do Mistrza Świata Jarosław dzieci Szczegóły
24.09 - 28.09 Serbia Junior & Cadet Open Belgrad (SRB) WJC
25.09 Ekstraklasa kobiet (2. kolejka) (kluby) EK
26.09 Lotto Superliga mężczyzn (3. kolejka) (kluby) SM
27.09 - 29.09 1. Grand Prix Polski Kadetów Kraków GPP Szczegóły
28.09 Ekstraklasa kobiet (3. kolejka) (kluby) EK
28.09 I liga kobiet i mężczyzn (3. kolejka) (kluby) I liga
29.09 Lotto Superliga mężczyzn (4. kolejka) (kluby) SM

Październik 2019 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
01.10 - 06.10 ITTF World Tour Swedish Open Sztokholm (SWE) WT
02.10 - 06.10 Slovenia Junior & Cadet Open Otočec (SLO) WJC
04.10 - 06.10 1. Grand Prix Polski Młodzików Wałbrzych GPP Szczegóły
04.10 - 06.10 XXIX MP i XVIII DMP Nauczycieli i Pracowników Oświaty Łódź inne Szczegóły
05.10 - 06.10 Ekstraklasa kobiet (4. kolejka) (kluby) EK
05.10 I liga kobiet i mężczyzn (4. kolejka) (kluby) I liga
05.10 - 06.10 1. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Gdańsk niepełnosprawni Szczegóły
08.10 - 13.10 ITTF World Tour Platinum German Open Brema (GER) WT
11.10 - 13.10 1. Grand Prix Polski Juniorów Gorzów Wlkp. GPP Szczegóły
11.10 - 13.10 1. Grand Prix Polski Żaków Łaziska Górne GPP Szczegóły
12.10 - 13.10 2. Grand Prix Polski Weteranów Zielona Góra GPP Szczegóły
16.10 - 20.10 ITTF Challenge Polish Open Władysławowo Challenge Szczegóły
18.10 - 20.10 ITTF Women’s World Cup Chengdu (CHN) ITTF
19.10 II Młodzieżowy Turniej o Puchar PZTS Kraśnik dzieci
23.10 - 31.10 World Cadet Challenge Władysławowo Mistrzostwa Świata Szczegóły
23.10 Ekstraklasa kobiet (5. kolejka) (kluby) EK
24.10 Lotto Superliga mężczyzn (5. kolejka) (kluby) SM
26.10 Ekstraklasa kobiet (6. kolejka) (kluby) EK
26.10 I liga kobiet i mężczyzn (5. kolejka) (kluby) I liga
27.10 Lotto Superliga mężczyzn (6. kolejka) (kluby) SM
30.10 - 03.11 Belarus Open Mińsk (BLR) Challenge
30.10 - 03.11 Slovak Junior & Cadet Open Bratysława (SVK) WJC

Listopad 2019 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
06.11 - 10.11 ITTF World Team Cup Tokio (JPN) ITTF
06.11 - 10.11 Hungarian Junior & Cadet Open Szombathely (HUN) WJC
07.11 Lotto Superliga mężczyzn (7. kolejka) (kluby) SM
09.11 Ekstraklasa kobiet (7. kolejka) (kluby) EK
09.11 I liga kobiet i mężczyzn (6. kolejka) (kluby) I liga
10.11 Lotto Superliga mężczyzn (8. kolejka) (kluby) SM
12.11 - 17.11 ITTF World Tour Platinum Austrian Open Linz (AUT) WT
13.11 - 17.11 Portugal Junior & Cadet Open Guimarães (POR) WJC
16.11 - 17.11 2. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Zielona Góra niepełnosprawni Szczegóły
16.11 - 17.11 3. Grand Prix Polski Weteranów Gliwice GPP Szczegóły
16.11 - 17.11 Ekstraklasa kobiet (8. kolejka) (kluby) EK
16.11 I liga kobiet i mężczyzn (7. kolejka) (kluby) I liga
22.11 - 24.11 2. Grand Prix Polski Seniorów Zawiercie GPP Szczegóły
24.11 - 01.12 Mistrzostwa Świata Juniorów Bangkok (THA) Mistrzostwa Świata
27.11 - 28.11 Mistrzostwa Polski Dziennikarzy Tarnobrzeg inne Szczegóły
28.11 Lotto Superliga mężczyzn (9. kolejka) (kluby) SM
29.11 - 01.12 2. Grand Prix Polski Kadetów Sępólno Krajeńskie GPP Szczegóły
29.11 - 01.12 ITTF Men’s World Cup Chengdu (CHN) ITTF
30.11 I liga kobiet i mężczyzn (8. kolejka) (kluby) I liga
30.11 Ekstraklasa kobiet (9. kolejka) (kluby) EK

Grudzień 2019 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
01.12 I Ogólnopolski Turniej „Rebel Cup” Wola Łaskarzewska open Szczegóły
01.12 Lotto Superliga mężczyzn (10. kolejka) (kluby) SM
06.12 - 08.12 2. Grand Prix Polski Juniorów Ostróda GPP Szczegóły
07.12 - 08.12 3. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Kraków niepełnosprawni Szczegóły
08.12 Lotto Superliga mężczyzn (11. kolejka) (kluby) SM
12.12 - 15.12 ITTF World Tour Grand Finals Zhengzhou (CHN) WT
13.12 - 15.12 2. Grand Prix Polski Młodzików Brzeg Dolny GPP Szczegóły
14.12 I liga kobiet i mężczyzn (9. kolejka) (kluby) I liga
14.12 - 15.12 4. Grand Prix Polski Weteranów Węgierska Górka GPP Szczegóły
14.12 - 15.12 IV Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik dzieci Szczegóły
21.12 Świąteczny Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego Warszawa open Szczegóły

Styczeń 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
04.01 Ekstraklasa kobiet (10. kolejka) (kluby) EK
04.01 I liga kobiet i mężczyzn (10. kolejka) (kluby) I liga
08.01 Ekstraklasa kobiet (11. kolejka) (kluby) EK
09.01 Lotto Superliga mężczyzn (12. kolejka) (kluby) SM
10.01 - 12.01 2. Grand Prix Polski Żaków Zielona Góra GPP Szczegóły
11.01 Ekstraklasa kobiet (12. kolejka) (kluby) EK
11.01 - 12.01 5. Grand Prix Polski Weteranów Łomża GPP Szczegóły
11.01 I liga kobiet i mężczyzn (11. kolejka) (kluby) I liga
12.01 Lotto Superliga mężczyzn (13. kolejka) (kluby) SM
17.01 - 19.01 3. Grand Prix Polski Seniorów Gdańsk GPP Szczegóły
22.01 - 26.01 Drużynowe światowe kwalifikacje olimpijskie Gondomar (POR) kwalifikacje
25.01 I liga kobiet i mężczyzn (12. kolejka) (kluby) I liga
28.01 - 02.02 ITTF World Tour Platinum German Open Magdeburg (GER) WT

Luty 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
01.02 I liga kobiet i mężczyzn (13. kolejka) (kluby) I liga
02.02 Lotto Superliga mężczyzn (14. kolejka) (kluby) SM
04.02 - 08.02 ITTF Challenge Spanish Open Granada (ESP) Challenge
06.02 Lotto Superliga mężczyzn (15. kolejka) (kluby) SM
07.02 - 09.02 3. Grand Prix Polski Juniorów Luboń GPP Szczegóły
08.02 - 09.02 Europe Top 16 Cup Montreux (SUI) ETTU
08.02 Ekstraklasa kobiet (13. kolejka) (kluby) EK
08.02 - 09.02 6. Grand Prix Polski Weteranów Zielona Góra GPP Szczegóły
09.02 Lotto Superliga mężczyzn (16. kolejka) (kluby) SM
12.02 - 16.02 ITTF JC Premium Czech Junior & Cadet Open Hodonín (CZE) WJC
12.02 - 16.02 ITTF Challenge Plus Portugal Open Lizbona (POR) Challenge
15.02 Ekstraklasa kobiet (14. kolejka) (kluby) EK
15.02 I liga kobiet i mężczyzn (14. kolejka) (kluby) I liga
18.02 - 23.02 ITTF World Tour Hungarian Open Budapeszt (HUN) WT
19.02 - 23.02 ITTF JC Swedish Junior & Cadet Open Örebro (SWE) WJC
20.02 - 22.02 ITTF Polish Para Open Władysławowo niepełnosprawni Szczegóły
21.02 - 23.02 3. Grand Prix Polski Kadetów Jarosław GPP Szczegóły
22.02 Ekstraklasa kobiet (15. kolejka) (kluby) EK
23.02 Lotto Superliga mężczyzn (17. kolejka) (kluby) SM
25.02 Lotto Superliga mężczyzn (18. kolejka) (kluby) SM
28.02 - 01.03 88. Indywidualne Mistrzostwa Polski Białystok Mistrzostwa Polski Szczegóły

Marzec 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
04.03 - 08.03 Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (U-21) Varaždin (CRO) Mistrzostwa Europy
05.03 Lotto Superliga mężczyzn (19. kolejka) (kluby) SM
06.03 - 08.03 3. Grand Prix Polski Młodzików Sępólno Kraj. GPP Szczegóły
07.03 Ekstraklasa kobiet (16. kolejka) (kluby) EK
07.03 I liga kobiet i mężczyzn (15. kolejka) (kluby) I liga
07.03 - 08.03 7. Grand Prix Polski Weteranów Kwidzyn GPP Szczegóły
08.03 Lotto Superliga mężczyzn (20. kolejka) (kluby) SM
11.03 - 15.03 ITTF JC Premium Italy Junior & Cadet Open Lignano (ITA) WJC
11.03 - 15.03 2020 ITTF Challenge Gliwice Polish Open Gliwice Challenge Szczegóły
21.03 - 22.03 Turnieje półfinałowe Drużynowego Pucharu Polski (w strefach) – termin wstępny (konkurs) DPP
21.03 I liga kobiet i mężczyzn (16. kolejka) (kluby) I liga
27.03 - 29.03 Turnieje półfinałowe Akademickich Mistrzostw Polski AZS (strefa) uczelnie

Kwiecień 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
01.04 - 05.04 ITTF Challenge Italy Open Riccione (ITA) Challenge
02.04 - 05.04 32. Indywidualne i Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (zmiana miejsca) Sępólno Krajeńskie Mistrzostwa Polski
03.04 - 05.04 3. Grand Prix Polski Żaków Kraków GPP
06.04 - 12.04 Indywidualne europejskie kwalifikacje olimpijskie Moskwa (RUS) kwalifikacje
15.04 - 19.04 ITTF JC Premium Belgium Junior & Cadet Open Spa (BEL) WJC
15.04 Ekstraklasa kobiet (17. kolejka) (kluby) EK
16.04 Lotto Superliga mężczyzn (21. kolejka) (kluby) SM
18.04 Ekstraklasa kobiet (18. kolejka) (kluby) EK
18.04 I liga kobiet i mężczyzn (17. kolejka) (kluby) I liga
18.04 - 19.04 8. Grand Prix Polski Weteranów (korekta terminu) Radom GPP
19.04 Lotto Superliga mężczyzn (22. kolejka) (kluby) SM
22.04 - 26.04 ITTF JC Premium French Junior & Cadet Open Metz (FRA) WJC
22.04 - 26.04 ITTF Challenge Slovenia Open Otočec (SLO) Challenge
23.04 - 26.04 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Gliwice Mistrzostwa Polski
24.04 - 26.04 Turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski AZS (do ustalenia) uczelnie
28.04 - 02.05 ITTF Challenge Croatia Open Zagrzeb (CRO) Challenge
30.04 - 03.05 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów (w ramach OOM) Kraśnik Mistrzostwa Polski

Maj 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
06.05 Ekstraklasa kobiet (półfinały – 1. mecz) (kluby) EK
08.05 - 10.05 Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Krosno Mistrzostwa Polski
09.05 Ekstraklasa kobiet (półfinały – 2. mecz) (kluby) EK
09.05 I liga kobiet i mężczyzn (18. kolejka) (kluby) I liga
09.05 - 10.05 9. Grand Prix Polski Weteranów Ostróda GPP
13.05 - 17.05 ITTF JC Spanish Junior & Cadet Open Platja D’Aro (ESP) WJC
16.05 - 17.05 Turnieje finałowe Drużynowego Pucharu Polski (konkurs) DPP
20.05 Ekstraklasa kobiet (finał – 1. mecz) (kluby) EK
23.05 Ekstraklasa kobiet (finał – 2. mecz) (kluby) EK
27.05 - 31.05 ITTF JC Premium Polish Junior & Cadet Open Władysławowo WJC
28.05 - 31.05 Indywidualne światowe kwalifikacje olimpijskie Doha (QAT) kwalifikacje
29.05 - 31.05 Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Bilcza Mistrzostwa Polski

Czerwiec 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
03.06 - 07.06 ITTF Challenge Plus Belarus Open Mińsk (BLR) Challenge
05.06 - 07.06 Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych (oraz IMPN U-23) Kraków niepełnosprawni
06.06 - 07.06 Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków Grodzisk Mazowiecki Mistrzostwa Polski
08.06 - 14.06 20. Mistrzostwa Świata Weteranów Bordeaux (FRA) Mistrzostwa Świata
21.06 - 28.06 Drużynowe Mistrzostwa Świata 2020 (korekta terminu, termin wstępny) Busan (KOR) Mistrzostwa Świata

Lipiec 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
10.07 - 19.07 Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów 2020 Zagrzeb (CRO) Mistrzostwa Europy
12.07 - 25.07 5. Europejskie Igrzyska Uniwersyteckie Belgrad (SRB) uczelnie
25.07 - 07.08 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio (JPN) Igrzyska Olimpijskie

Październik 2020 r.

Data Nazwa Miejsce Kategoria Szczegóły
10.10 - 11.10 Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych (korekta terminu) Wisła niepełnosprawni