W niedzielę zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy, a już za miesiąc kolejne międzynarodowe rozgrywki seniorskie, tym razem Liga Mistrzyń i Liga Mistrzów. Na początku listopada odbędą się w Linzu, Grodzisku Mazowieckim i Saarbruecken turnieju decydującej rundy grupowej.

Mistrzynie Polski – KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg zwyciężył w Lidze Mistrzyń w sezonie 2018-19. Teraz zespół trenowany przez Zbigniewa Nęcka zagra w austriackim Linzu, a w grupie D poza gospodarzem Linz AG Froschberg rywalami będą także TT Moravsky Krumlov (Czechy) i Saint-Denis US 93 TT (Francja).

Tarnobrzeżanki zagrają 3 listopada z TT Moravsky Krumlov i Linz AG Froschberg, a 4 listopada z Saint-Denis US 93 TT.

W Lidze Mistrzów mężczyzn zagrają dwa nasze kluby – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki i Dekorglass Działdowo. Dartom Bogoria był rozstawiony, a Dekorglass wygrał wszystkie 3 mecze w I fazie grupowej.

W gr. D Dartom Bogoria u siebie w Grodzisku Mazowieckim spotka się 5 listopada z SF SKK El Nino Praga, 6 listopada z Fakel-Gazprom Orenburg (Rosja) i 7 listopada z TTC Neu-Ulm (Niemcy).

Mistrza Polski Dekorglass Działdowo czeka wyjazd do niemieckiego Saarbruecken, gdzie w grupie C zmierzy się 5 listopada z gospodarzem FC Saarbruecken TT e.V., 6 listopada z AS Pontoise Cergy TT (Francja) i 7 listopada z Roskilde Bordtennis BTK 61 (Dania).