Natalia Bajor dotarła do ćwierćfinału WTT Feeder w grze pojedynczej, który rozgrywany jest tureckim Stambule. Polska tenisistka stołowa w najlepszej „8” zakończyła również rywalizację w grze podwójnej.

W pierwszym turnieju międzynarodowym po Drużynowych Mistrzostwach Świata w Londynie (Natalia Bajor pokonała podczas tych zawodów m.in. Kuai Man) reprezentantka Polski dotarła do ćwierćfinału gry pojedynczej, w którym uległa finalistce WTT Feeder w Doha w 2026 roku – Park Gahyeon z Korei Południowej 2:3 (6:11, 11:7, 12:10, 7:11, 7:11).

We wcześniejszych spotkaniach turnieju głównego singla Natalia Bajor pokonała Maftunę Gulimovą (Uzbekistan) 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) oraz Turczynkę Ece Harac 3:1 (11:7, 5:11, 11:5, 11:8).

Również na ćwierćfinale swój start Polka zakończyła w turnieju gry podwójnej grając wspólnie z Leą Rakovac. Polsko-chorwacki duet w 1/4 finału przegrał z Syndrelą Das (Indie) i Kotoną Okadą (Japonia) 1:3 (11:13, 7:11, 11:6, 11:13).

Partnerem generalnym reprezentacji Polski jest Enea.