Znakomite wieści z Düsseldorfu, gdzie rozgrywany jest turniej WTT Feeder Düsseldorf III 2022! Maciej Kubik i Samuel Kulczycki awansowali do finału gry podwójnej, a w półfinale gry pojedynczej zagra Natalia Bajor!

Czwartek należał w Niemczech do naszych reprezentantów. Najpierw do finału gry podwójnej awansowali Maciej Kubik i Samuel Kulczycki. Młodzi Polacy w półfinale pokonali rozstawionych z „dwójką” Liao Cheng-Tinga i Chen Chien-Ana z Tajwanu 3:0 (11:4, 11:5, 11:8). W piątek rywalami biało-czerwonych w wielkim finale będą przedstawiciele gospodarzy – Cedric Meissner i Kilian Ort.

Znakomity turniej w Düsseldorfie rozgrywa Natalia Bajor. Polka, która w tym sezonie reprezentuje barwy Enea siarkopolu Tarnobrzeg zagra w piątek w półfinale turnieju gry pojedynczej! Rywalką Bajor będzie Japonka Miwa Harimoto, która w ćwierćfinale wyeliminowała rozstawioną z numerem jeden Ninę Mittelham.

Podczas trzeciego dnia zmagań w Niemczech wicemistrzyni Polski odniosła dwa cenne zwycięstwa. Najpierw w 1/8 finału pokonała 38. na liście światowej Yangzi Liu z Australii 4:3, a następnie wygrała z Barborą Balazovą 4:2 (8:11, 11:8, 11:9, 11:1, 6:11, 11:9).

Reprezentantów Polski w walce o medale wspiera Enea – Sponsor Generalny Polskiego Związku Tenisa Stołowego.