Ćwierćfinałowe spotkania biało-czerwonych w grze podwójnej i mieszanej – tym emocjonować się będą nasi kibice podczas trzeciego dnia WTT Feeder Düsseldorf III 2022 w tenisie stołowym.

Czwartek rozpoczynie się w Düsseldorfie od spotkania 1/4 finału gry mieszanej, w którym Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn zagrają z koreańskim duetem Cho Daeseong/Lee Zion (początek meczu o godzinie 10). Z kolei o godzinie 11:25 rozpocznie się spotkanie ćwierćfinałowe w grze podwójnej z udziałem Samuela Kulczyckiego i Macieja Kubika. Rywalami Polaków będą Andrei Putuntica i dobrze znany z występów w barwach Lotto Polski Cukier Gwiazdy Bydgoszcz w LOTTO Superlidze Vladislav Ursu (obydwaj Mołdawia).

W samo południe będziemy trzymać kciuki za Natalię Bajor. Polka zmierzy się z zajmującą 38. miejsce na liście światowej Yangzi Liu z Australii. Rywalka naszej reprezentantki ma za sobą kilka udanych występów w turniejach międzynarodowych – tylko w 2022 roku dotarła do ćwierćfinału WTT Feeder w Ołomuńcu oraz wystąpiła w półfinale Commonwealth Games w Birmingham.

Transmisję na żywo z turnieju w Düsseldorfie można oglądać na profilu World Table Tennis na platformie YouTube.

Reprezentantów Polski w walce o medale wspiera Enea – Sponsor Generalny Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Plan czwartkowych spotkań Polaków:

gra mieszana – 1/4 finału:
Samuel Kulczycki/Katarzyna Węgrzyn – Cho Daeseong/Lee Zion (Korea Płd.) (godz. 10:00)

gra podwójna mężczyzn – 1/4 finału:
Andrei Putuntica/Vladislav Ursu (Mołdawia) – Samuel Kulczycki/Maciej Kubik (godz. 11:25)

gra pojedyncza kobiet – 1/8 finału:
Yangzi Liu (Australia) – Natalia Bajor (godz. 12:00)