Drugi dzień rozgrywanego w Niemczech WTT Feeder Düsseldorf I był bardzo udany dla Natalii Bajor. Tenisistka stołowa AZS-u UE Wrocław awansowała do ćwierćfinału w grze pojedynczej i do półfinału w grze podwójnej.

Czwartek nasza reprezentantka rozpoczęła od zmagań w grze podwójnej. W ćwierćfinale debla Natalia Bajor grająca wspólnie z Austriaczką Karoline Mischek pokonały włoski duet: Valentina Roncallo/Arianna Barani 3:0 (11:4, 13:11, 11:6). W piątkowym półfinale, rywalem polsko-austriackiego duetu będą reprezentantki Chorwacji – Ivana Malobabic i Mateja Jeger.

W godzinach popołudniowych aktualna mistrzyni Polski zapewniła sobie prawo gry w 1/4 finału w grze pojedynczej. Polka w drugiej rundzie pewnie pokonała byłą tenisistkę stołową Bebetto AZS UJD Częstochowa – Katsiarynę Baravok z Białorusi 4:0 (11:3, 11:4, 11:9, 11:4).

W piątek o godzinie 12:45 Natalia Bajor w trzeciej rundzie zmierzy się ze Słowaczką Barborą Balazovą, która w Dusseldorfie rozstawiona jest z numerem trzecim. Jeśli Polce uda się pokonać swoją przeciwniczkę, to w półfinale zmierzy się z triumfatorką spotkania pomiędzy Chantal Mantz (Niemcy) a Ni Xia Lian (Luksemburg).

 

Reprezentantów Polski w walce o medale wspiera Enea S.A. – Sponsor Generalny Polskiego Związku Tenisa Stołowego.