Natalia Bajor wywalczyła brązowy medal w turnieju WTT Feeder w grze pojedynczej. Zawody rozgrywane były w stolicy Jordanii – Ammanie.

Wicemistrzyni Polski udział w turnieju zakończyła na półfinale. Tenisistka stołowa Enea Siarkopolu Tarnobrzeg w 1/2 finału uległa rozstawionej z „jedynką” Kuai Man z Chin 0:3 (7:11, 4:11, 9:11). Zawodniczka z Państwa Środka zajmuje aktualnie 33. miejsce na liście światowej.

We wcześniejszych meczach Polka w Ammanie wygrała z Gaią Monfardini (Włochy) 3:1, Diyą Parag Chitale (Indie) 3:1 oraz Fan Shuhan (Chiny) 3:2.

Teraz przed naszą reprezentantką udział w kolejnych zawodach w Ammanie. W poniedziałek w stolicy Jordanii rozpocznie się turniej z cyklu WTT Contender. Najwyżej rozstawioną zawodniczką w rywalizacji kobiet będzie Japonka Mima Ito.