Nie udało się Annie i Katarzynie Węgrzyn awansować do ćwierćfinału rozgrywanego w Doha turnieju WTT Contender w grze podwójnej.

Tenisistki stołowe wrocławskiego KU AZS UE przegrały w 1/8 finału z przedstawicielkami Tajlandii – Orawan Paranang/Suthasini Sawettabut 0:3 (8:11, 3:11, 10:12). Siostry bliźniaczki reprezentujące klub ze stolicy Dolnego Śląska były jedynymi naszymi zawodniczkami, które zagrały w głównej drabince gry podwójnej.

Anna i Katarzyna Węgrzyn od lat zaliczane są do ścisłego grona najlepszych par deblowych w naszym kraju. W swojej karierze wrocławianki zdobyły już siedem tytułów mistrzyń kraju w grze podwójnej w różnych kategoriach wiekowych.

W głównej drabince w grze pojedynczej w Doha wystąpił także Miłosz Redzimski. 16-latek przegrał jednak w 1/16 finału z Lin Shindogiem z Chin 0:3.