Węgierska Górka gościła w miniony weekend uczestników 3. Grand Prix Polski weteranów w tenisie stołowym.

Triumfatorami zawodów zostali: Anna Wnęk (kobiety 40-49 lat), Dorota Paluch (kobiety 50-59 lat), Jolanta Szatko-Nowak (kobiety 60-64 lat), Grażyna Wolny (kobiety 65-74 lat), Mariusz Zwoliński (mężczyźni 40-49 lat), Artur Szołtysek (mężczyźni 50-59 lat), Tadeusz Durka (mężczyźni 60-64 lat), Janusz Żukowski (mężczyźni 65-69 lat), Henryk Pietrzak (mężczyźni 70-74 lat), Antoni Biaduń (mężczyźni 75-79 lat) i Ryszard Banaszkiewicz (mężczyźni od 80 lat).

Na uwagę zasługuje zwycięstwo w Węgierskiej Górce Jolanty Szatko-Nowak w grupie kobiet 60-64 lata. Znakomita w przeszłości tenisistka stołowa w całych zawodach przegrała zaledwie jednego seta. W finałowej grze brązowa medalistka mistrzostw Europy w grze podwójnej z 1980 roku pokonała Elżbietę Pieczarkowską 3:1.

Kolejny, czwarty turniej z cyklu Grand Prix Polski weteranów odbędzie się w połowie stycznia 2021 roku w Gliwicach.